Różnica wieku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Różnica wieku

Mam takie nietypowe dosyć pytania jak na tym forum. Otóż, załóżmy, że dana osoba urodziła się w październiku 1986 roku, a druga osoba w styczniu 1987 roku. Czy między nimi naprawdę jest 3 miesiące różnicy a rocznikowo tylko rok?
Mówicie wiek skończony czy rocznikowy?
Czy osoba urodzona w styczniu w miesiącu takich jak październik, listopad może mówić, że ma prawie tyle lat ile skończy w styczniu?
Proszę o wyrozumiałość.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Różnica wieku

No, na nagrobku piszą wiek skończony prawdziwy, a póki żyjesz to liczą Ci rocznikowo.
big_smile

Ola_00 napisał/a:

Mam takie nietypowe dosyć pytania jak na tym forum. Otóż, załóżmy, że dana osoba urodziła się w październiku 1986 roku, a druga osoba w styczniu 1987 roku. Czy między nimi naprawdę jest 3 miesiące różnicy a rocznikowo tylko rok?
Mówicie wiek skończony czy rocznikowy?
Czy osoba urodzona w styczniu w miesiącu takich jak październik, listopad może mówić, że ma prawie tyle lat ile skończy w styczniu?
Proszę o wyrozumiałość.

Kobietom to się liczy rocznikowy minus pięć big_smile
P.S.
Tak, potwierdzam z całą stanowczością - pomiędzy X 1986 a I 1987 jest naprawdę 3 miesiące różnicy....

4

Tak naprawdę 3 miesiące, chyba że się z kimś przekomarzasz to mówisz że jesteś starsza o rok big_smile

Jeżeli rocznikowo mam np 26 lat a fizycznie (w czasie rzeczywistym) mam np. 25 lat i 2 miesiące to mówię wszystkim, że mam 25 lat
Ale mówienie, że mam 26 lat (rocznikowo) też nie jest jakby błędem.

Chociaż ja wolę mówić swój wiek fizyczny a nie rocznikowy smile

6

Ja też liczę i mówię wiek rzeczywisty a nie rocznikowy aż do ostatniego dnia przed dniem urodzin. Po co się sztucznie postarzać.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018