Dziewczyna rozstała się ze mną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna rozstała się ze mną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Dziewczyna rozstała się ze mną

Witajcie, pierwszy raz pisze taki post na jakimkolwiek forum. Z góry przepraszam jeżeli bedzie to jakoś niespójnie napisane.
Otóż w tamtym tygodniu pojechałem do dziewczyny na noc i zaczęła się dziwnie zachowywać. Cały dzień nie dała mi buziaka czy nawet przytulić się nie chciała.
Widziałem że coś jest nie tak w nocy zapytałem o co chodzi i powiedziała mi że przestaje mnie kochać, byliśmy ze sobą rok i prawie 9 miesięcy. Nie powiedziała mi konkretnie już wcześniej parę razy zrywaliśmy ale ja zawsze za nią tak samo tęskniłem i kochałem

Wyjechalem w niedziele do pracy zagranicą, strasznie za nią tęsknię. Wczoraj rozmawiamy ze sobą śpiewaliśmy np wczoraj i trochę się śmialiśmy.

Podczas wolnych chwil zaczynałem zauważać co było źle między nami i znalazłem takie rzeczy
-za mało wychodziliśmy razem czy to do restauracji czy gdzieś ze znajomymi
-nie poszliśmy nigdy do klubu (to przez moją mamę ale to poruszę później)
-ostatnio były dni mojego miasta i dziewczyna bardzo chciała iść ale powiedziała mi że nie chcę zamiast ją wziąć i powiedzieć że idziemy
Tyle mi się wydaję

Moja mama też mi nie pomaga mam 18 lat a nie mogę wyjść na dwór bez jej wiedzy, czy być właśnie dłużej niż 22. Żebym pojechał już do swojej byłej dziewczyny na noc musiałem ją błagać prawie na kolanach, moja kochana nigdy nie mogła spać ze mną w jednym łóżku. A jej mamie to nic nie przeszkadzało.
Nawet moja dziewczyna mi pomogła kiedy moja mama mnie uderzyła i pojechałem od niej na 3 dni było super z Klaudia bo bardzo mi pomogła.

Chciałbym jej jakoś pokazać że mogę się postawić mamie i może być inaczej
Tylko nie wiem jak...
Proszę pomóżcie mi jak to zrobić na odległość i jak wrócę. Powiedzcie mi też co powiedzieć mojej mamie żeby doszło do niej że ludzie jakoś normalnie wychodzą i śpią ze sobą.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna rozstała się ze mną

A i zapomniałem dodać że ja jestem młodszy od swojej dziewczyny o 3 lata czyli ja jeszcze się uczę, a dziewczyna pracuje i bardzo często stawiała mi coś mimo tego że nie chciałem, ale robiła tak mimo wszystko. A moja matka potrafiła walnąć focha i nie zrobić dla nas obiadu

3 Ostatnio edytowany przez Szkot (2019-07-02 12:47:38)

Kubusss napisał/a:

Witajcie, pierwszy raz pisze taki post na jakimkolwiek forum. Z góry przepraszam jeżeli bedzie to jakoś niespójnie napisane.
Otóż w tamtym tygodniu pojechałem do dziewczyny na noc i zaczęła się dziwnie zachowywać. Cały dzień nie dała mi buziaka czy nawet przytulić się nie chciała.
Widziałem że coś jest nie tak w nocy zapytałem o co chodzi i powiedziała mi że przestaje mnie kochać, byliśmy ze sobą rok i prawie 9 miesięcy. Nie powiedziała mi konkretnie już wcześniej parę razy zrywaliśmy ale ja zawsze za nią tak samo tęskniłem i kochałem

Wyjechalem w niedziele do pracy zagranicą, strasznie za nią tęsknię. Wczoraj rozmawiamy ze sobą śpiewaliśmy np wczoraj i trochę się śmialiśmy.

Podczas wolnych chwil zaczynałem zauważać co było źle między nami i znalazłem takie rzeczy
-za mało wychodziliśmy razem czy to do restauracji czy gdzieś ze znajomymi
-nie poszliśmy nigdy do klubu (to przez moją mamę ale to poruszę później)
-ostatnio były dni mojego miasta i dziewczyna bardzo chciała iść ale powiedziała mi że nie chcę zamiast ją wziąć i powiedzieć że idziemy
Tyle mi się wydaję

Moja mama też mi nie pomaga mam 18 lat a nie mogę wyjść na dwór bez jej wiedzy, czy być właśnie dłużej niż 22. Żebym pojechał już do swojej byłej dziewczyny na noc musiałem ją błagać prawie na kolanach, moja kochana nigdy nie mogła spać ze mną w jednym łóżku. A jej mamie to nic nie przeszkadzało.
Nawet moja dziewczyna mi pomogła kiedy moja mama mnie uderzyła i pojechałem od niej na 3 dni było super z Klaudia bo bardzo mi pomogła.

Chciałbym jej jakoś pokazać że mogę się postawić mamie i może być inaczej
Tylko nie wiem jak...
Proszę pomóżcie mi jak to zrobić na odległość i jak wrócę. Powiedzcie mi też co powiedzieć mojej mamie żeby doszło do niej że ludzie jakoś normalnie wychodzą i śpią ze sobą.

Kubusss napisał/a:

A i zapomniałem dodać że ja jestem młodszy od swojej dziewczyny o 3 lata czyli ja jeszcze się uczę, a dziewczyna pracuje i bardzo często stawiała mi coś mimo tego że nie chciałem, ale robiła tak mimo wszystko. A moja matka potrafiła walnąć focha i nie zrobić dla nas obiadu

Skoro się rozstała to musiała miec konkretny powód a Ty to uszanuj i daj jej żyć. A sytuacja z mamą, no cóż... masz sygnał aby się jaknajszybciej usamodzielnić, wtedy będziesz robić co chcesz i kiedy chcesz.

4

Ale ja nie chcę jej tak zostawić, chce o nią walczyć i jej pokazać że będzie inaczej

5

Kubusss napisał/a:

Ale ja nie chcę jej tak zostawić, chce o nią walczyć i jej pokazać że będzie inaczej

Tylko że ona nie chce abyś o nią walczył. Odeszła sobie, zostaw ją w spokoju bo będziesz dla niej żałosnym natrętem.

6

Szkot napisał/a:
Kubusss napisał/a:

Tylko że ona nie chce abyś o nią walczył. Odeszła sobie, zostaw ją w spokoju bo będziesz dla niej żałosnym natrętem.

A skąd wiesz czy nie chce żebym o nią walczył?

7

Kubusss napisał/a:
Szkot napisał/a:
Kubusss napisał/a:

No dobra, jest jeszcze inna opcja: bawi się w dziecinne zagrywki i lubi jak się płaszczysz, starasz i poniżasz błagając o powrót. Albo znalazła sobie innego faceta i teraz jest z nim. Jak chcesz no to działaj, w sumie Twoja sprawa.

8

chcesz walczyc, wydoroslej, usamodzielnij sie, zacznij zarabiac na swoje wydatki, to sprawi ze bedziesz postrzegany jak facet

9

12miecio12 napisał/a:

chcesz walczyc, wydoroslej, usamodzielnij sie, zacznij zarabiac na swoje wydatki, to sprawi ze bedziesz postrzegany jak facet

Dziękuję bardzo właśnie na takie słowa liczyłem

10

Kubusss napisał/a:
Szkot napisał/a:
Kubusss napisał/a:

Hmm, to strasznie trudne pytanie.
Może dlatego, że podjęła decyzję i się z Tobą rozstała?

Kobiety to nie sa tajemne istoty i spokojnie można założyć, że jak mówi, że nie chce z Tobą być to nie chce z Tobą być, więc też nie życzy sobie, żebyś próbował o nią walczyć.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11

Lady Loka napisał/a:
Kubusss napisał/a:
Szkot napisał/a:

Hmm, to strasznie trudne pytanie.
Może dlatego, że podjęła decyzję i się z Tobą rozstała?

Kobiety to nie sa tajemne istoty i spokojnie można założyć, że jak mówi, że nie chce z Tobą być to nie chce z Tobą być, więc też nie życzy sobie, żebyś próbował o nią walczyć.

Rozmawiałem z nią o tym wczoraj czy dałoby radę, myślę że jej właśnie chodzi żeby się nie czuła jak to już uzgodniliśmy w poście z dzieckiem. Czas pokaże tak naprawdę

12

Znam różne sytuacje m.in. z opowieści mojej mamy, gdy chłopak niejako ponosił konsekwencje sytuacji która nie była od niego zależna - np. para 16-latków, dziewczyna zerwała twierdząc że nie odpowiada jej że chłopak może się z nią tak rzadko spotykać, a taki stan rzeczy wynikał z władzy rodzicielskiej ojca, który ograniczał liczbę spotkań ponieważ zależało mu aby syn dobrze się uczył. Z drugiej strony, dziewczyna też nie ma obowiązku trwać z kimś, z kim nie chce dłużej być. Niestety w tamtej rodzinie nastawienie syna do ojca pogorszyło się, ponieważ obwiniał on go za to, że dziewczyna z nim zerwała. Moje zdanie jest inne - jeśli komuś na Tobie zależy, będzie z Tobą bez względu na wszystko. Dziewczyna może sama do Ciebie wróci, a jeśli nie, wtedy masz szansę poznać kogoś kto naprawdę Cię pokocha. Życzę powodzenia

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

13

Dobrze tu ktoś napisał: usamodzielnij się. Skończ szkołę, zacznij zarabiać, wyprowadź się na swoje. Na razie skup się na tym.

Mi się tam wydaje, że jest zmęczona twoją matką i chce faceta, który o nią zadba. Więc olej matkę (jesteś dorosły, masz prawo robić co chcesz) i pokaż dziewczynie, że może mieć w tobie oparcie.

15

Zagubionalandrynka napisał/a:

Mi się tam wydaje, że jest zmęczona twoją matką i chce faceta, który o nią zadba. Więc olej matkę (jesteś dorosły, masz prawo robić co chcesz) i pokaż dziewczynie, że może mieć w tobie oparcie.

Szkoda ze mnie nie ma w kraju...
Ale dziękuję za słowa otuchy, odbyłem z nią dziś szczerą rozmowę i obiecałem jej ze wydorośleje a mama musi zrozumieć że już zaczynam mieć jakies potrzeby

16

Kubusss napisał/a:

Ale dziękuję za słowa otuchy, odbyłem z nią dziś szczerą rozmowę i obiecałem jej ze wydorośleje a mama musi zrozumieć że już zaczynam mieć jakies potrzeby

Co Ty sobie wyobrazasz?! Kto Cię urodził, kto przewijał pieluchy, kto karmił, kto bawił się z Tobą, kto wycierał smarki?! MATKA! Najwazniejsza kobieta w Twoim zyciu! A teraz tak chcesz zrujnowac matce zycie? Wydoroslej - rob co Ci mama każe!

17

Autorze, życzę Ci powodzenia, i mam nadzieję że będzie lepiej:( wnioskując z postów na forum, wydajesz się być fajnym chłopakiem. Moim zdaniem "mieć w kimś oparcie" powinno działać w dwie strony, tutaj jest problem bo autor chyba jest w sytuacji zależności od rodziców, i postępowanie matki może bezpośrednio wpływać na stan psychiczny. Zachowanie dziewczyny nie jest spójne, najpierw pomoc przez kilka dni co może sugerować zażyłe relacje i autentyczne uczucie, a później kilkukrotne zerwania i stwierdzenie że przestaje kochać - u mnie nastąpiłaby już duża utrata poczucia bezpieczeństwa, i być może dalszy związek nie byłby możliwy. Autor zna jednak własną sytuację najlepiej, i mam nadzieję że podejmie właściwą decyzję, na pewno usamodzielnienie jest krokiem w dobrym kierunku niezależnie od tego czy ostatecznie relacje z dziewczyną uda się poprawić. Aczkolwiek osoba niesamodzielna nie wyjechałaby do pracy za granicę, zatem moim zdaniem nie jest źle. Dziewczyna też jest wolną osobą, 21 lat to młody wiek, może dla niej taka sytuacja również jest męcząca, może wolałaby relację gdzie jest większa równowaga czyli np. to co podałeś - wspólne wyjścia do restauracji, klubu, może jakieś wyjazdy na wakacje.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

18

Kubusss napisał/a:

Mieszkasz z rodzicami więc żyjesz na ich zasadach. Chcesz się usamodzielnić to się wyprowadź. Żadne olewanie w takiej sytuacji nic nie da.

Btw. Co to za wyznacznik, że nie poszliście razem do klubu? Żaden.  Skoro zrywaliście kilkukrotnie to znaczy, że już jakiś czas niezbyt grało i trzeba było się odciąć wtedy, a nie ciągnąć na siłę. Prawda jest taka, że jak się pojawiają zerwania, to nie będzie stabilności i tutaj nie ma o co walczyć. Bo o co? O to, żeby było dobrze do kolejnego rozstania?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna rozstała się ze mną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018