badanie moczu w trakcie okresu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » badanie moczu w trakcie okresu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: badanie moczu w trakcie okresu?

miałam przepisany przez ginekologa antybiotyk na infekcję pęcherza, który pomińmy w ogóle mi nie pomógł, ale do rzeczy powiedział że po tym antybiotyku za 3 tygodnie mam przyjść do kontroli, i z wynikami moczu. Miałam zamiar jutro zrobić posiew, ale dziś dostałam okres, antybiotyk skończyłam 5 dni temu. Czy w czasie miesiączki nie mogę badać moczu, czy jak założę tampon to wtedy będzie OK? Bo jak zaczekam do końca okresu, to mogę nie zdążyć odebrać wyników przed wizytą u gina...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: badanie moczu w trakcie okresu?

Hej, możesz użyć tamponu i złapać strumień porannego moczu, wyniki nie powinny być mocno zanieczyszczone.

3

Ja znam tylko wersję, że nie powinno się pobierać moczu w trakcie okresu i do tygodnia przed nim. Przynajmniej taka wersja była w przychodni gdzie pracowałam.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

choinka321 napisał/a:

miałam przepisany przez ginekologa antybiotyk na infekcję pęcherza, który pomińmy w ogóle mi nie pomógł, ale do rzeczy powiedział że po tym antybiotyku za 3 tygodnie mam przyjść do kontroli, i z wynikami moczu. Miałam zamiar jutro zrobić posiew, ale dziś dostałam okres, antybiotyk skończyłam 5 dni temu. Czy w czasie miesiączki nie mogę badać moczu, czy jak założę tampon to wtedy będzie OK? Bo jak zaczekam do końca okresu, to mogę nie zdążyć odebrać wyników przed wizytą u gina...

Na posiew w trakcie okresu? Nie.

5

Lady Loka napisał/a:

Ja znam tylko wersję, że nie powinno się pobierać moczu w trakcie okresu i do tygodnia przed nim. Przynajmniej taka wersja była w przychodni gdzie pracowałam.

Dlaczego przed nim również? Przekłamuje to w jakiś sposób wyniki?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Nie w trakcie okresu :x wynik może być przekłamany.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » badanie moczu w trakcie okresu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018