czy ginekolog wypisze tabletki uspokajające? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » czy ginekolog wypisze tabletki uspokajające?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: czy ginekolog wypisze tabletki uspokajające?

czy ginekolog wypisze mi jakieś leki uspokajające? od dłuższego czasu jestem jakaś nerwowa, byle co jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, najlepiej jest się do mnie nie odzywać, a najlepiej to zejść mi z oczu. Tak... brak seksu też swoje robi... Czy jak go poproszę to coś mi naskrobie? rodzinny mi kiedyś 3 razy wypisywał, coraz to silniejsze ale w ogóle mi nie pomagały, i w końcu przestałam to brać skoro nie pomaga, ale często od środka to mnie chce rozwalić

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Szkot (2019-06-26 12:07:54)

Odp: czy ginekolog wypisze tabletki uspokajające?

O ile mi wiadomo może wypisać, ale czy to zrobi to zależy już od niego. Jak Cię lubi to nie powinno być problemu smile

3

Takie na recepte? No raczej nie.

4

Myślę, ze nawet nie ma prawa żeby ci przepisac takie tabletki

5

Nie wypisze. Zapisz się do psychiatry.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6 Ostatnio edytowany przez paslawek (2019-07-25 19:14:58)

Mojej mamie pani doktor onkolog wypisała hydroksyzynę na jej prośbę ja prosiłem o wypisanie bezpośrednio przy wypisie mamy ze szpitala to ginekolog pewnie też może jeżeli nie potrzebujesz jakiś specjalistycznych leków np uspokajająco - psychotropowych to nie musisz iść do psychiatry.
Zapytaj co może Ci przepisać bezpiecznego i skutecznego.
Moim zdaniem tabletki to półśrodek odsuwanie problemu w czasie ale Ty decydujesz.

7

paslawek napisał/a:

Mojej mamie pani doktor onkolog wypisała hydroksyzynę na jej prośbę ja prosiłem o wypisanie bezpośrednio przy wypisie mamy ze szpitala to ginekolog pewnie też może jeżeli nie potrzebujesz jakiś specjalistycznych leków np uspokajająco - psychotropowych to nie musisz iść do psychiatry.
Zapytaj co może Ci przepisać bezpiecznego i skutecznego.
Moim zdaniem tabletki to półśrodek odsuwanie problemu w czasie ale Ty decydujesz.

Onkolog mojej teściowej po operacji i przy wypisie do domu, też zapisał coś na uspokojenie, to całkiem normalne. Ginekolog to co innego. Nie wiem, jak to prawnie wygląda, ale nie powinien wypisywać leków tego typu - to nie jego dziedzina i może zaszkodzić bardziej, niż pomóc. Tak samo lekarz rodzinny - wypisze ziołowy środek uspokajający,  może nawet doraźnie relanium po znajomości, ale potem wyśle do psychiatry. I tak właśnie powinno być.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

8

Masz Cyngli rację lepiej iść do psychiatry to żaden wstyd przecież

9

paslawek napisał/a:

Masz Cyngli rację lepiej iść do psychiatry to żaden wstyd przecież

Dokładnie. Zwłaszcza, że Autorka pisze, że jest nerwowa od dłuższego czasu. Warto się dowiedzieć, co jest tego powodem.

10

hydroksyzynę już brałam, właśnie od rodzinnego. Równie dobrze mogłabym łykać witaminę c- tak samo "uspokajająca"

11

A odwrotnie - czy psychiatra przepisze pigułki antykoncepcyjne?
Czy w pizzerii można zamówić sushi?

Chyba raczej nie... Co to za głupi pomysł chodzić do ginekologa po środki uspokajające?

12

choinka321 napisał/a:

hydroksyzynę już brałam, właśnie od rodzinnego. Równie dobrze mogłabym łykać witaminę c- tak samo "uspokajająca"

Idź do odpowiedniego lekarza.
Czego się boisz? Czekasz, aż Twój stan się pogorszy?

13

Cyngli napisał/a:
choinka321 napisał/a:

Ale np. jakiego? Do psychiatry się wstydzę. Dwa chyba trzeba mieć do niego skierowanie od rodzinnego? A do niego już nie pójdę, z niego jest taki lekarz jak ze mnie baletnica. Więc pomyślałam, że może gin mi coś naskrobie. Od 2 miesięcy biorę hormony, myślałam że one w jakiś sposób mnie uspokoją, ale guzik. Najbardziej to mnie irytuje jak widzę kobiety w ciąży i z małym dzieckiem. A zwłaszcza 40-latki w ciąży. Jak pomyślę stara baba i seks to krew się we mnie gotuje.

14

choinka321 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
choinka321 napisał/a:

Ale np. jakiego? Do psychiatry się wstydzę. Dwa chyba trzeba mieć do niego skierowanie od rodzinnego? A do niego już nie pójdę, z niego jest taki lekarz jak ze mnie baletnica. Więc pomyślałam, że może gin mi coś naskrobie. Od 2 miesięcy biorę hormony, myślałam że one w jakiś sposób mnie uspokoją, ale guzik. Najbardziej to mnie irytuje jak widzę kobiety w ciąży i z małym dzieckiem. A zwłaszcza 40-latki w ciąży. Jak pomyślę stara baba i seks to krew się we mnie gotuje.

Do psychiatry nie trzeba mieć skierowania.
Chciałabyś, żeby hormony wypisywał Ci bez żadnych badań okulista?
Bo to taka sama sytuacja. Jak chcesz coś na poprawienie nastroju to idź do odpowiedniego lekarza. Ginekolog nie przepisuje okularów, laryngolog nie składa złamanych rąk i nóg, ginekolog nie zajmuje się lekami na uspokojenie i poprawienie nastroju.
Też dlatego po lekach od rodzinnego Ci nie przechodzi, bo rodzinny nie wypisze Ci leków, które może wypisać psychiatra.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

15

choinka321 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
choinka321 napisał/a:

Tylko psychiatra może wypisać takie leki, jakich Ty uważasz, że potrzebujesz. Do psychiatry nie trzeba mieć skierowania, wybierasz lekarza, dzwonisz i umawiasz się. Tyle.

choinka321 napisał/a:

Ale np. jakiego? Do psychiatry się wstydzę..

Nie ma się czego wstydzić. Lekarz jak każdy inny.
Idź i powiedz z czym masz problem, na pewno Ci pomoże smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » czy ginekolog wypisze tabletki uspokajające?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018