Kolega z roku mnie podrywa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kolega z roku mnie podrywa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-06-14 01:43:35)

Temat: Kolega z roku mnie podrywa?

Hej! Ze mną w grupie na roku jest chłopak (I rok magisterki), poznałam go w październiku i w sumie nie gadaliśmy prawie nigdy ze sobą, ale zaprosił mnie do znajomych już na samym początku roku akademickiego - wtedy nawet nie zwróciłam uwagi, że taki chłopak ze mną studiuje. Nie zagadywał do mnie nigdy na zajęciach ani nic, ale czasami jak zapytał o coś na grupie to odpisałam mu a wtedy on pisał jakieś teksty "ja zawsze mogę na Ciebie liczyć Kasia wielki uśmiech" itp., ale nie zwróciłam na to uwagi. I jak jak np. byłam zwolniona z egzaminu i tylko przyszłam dać profesorowi sylabus to on zaraz pisał na grupie, że "skoro jestem takim ekspertem to bym mogła zostać i mu pomóc" albo gdy ktoś zapytał o zadanie domowe i napisałam, że ja niestety nie wiem bo mnie nie było to on też musiał swoje 5 groszy wtrącić "dokładnie, nie było Kasi, widziałem jak uciekała w piątek z wydziału" zastanawia się Nawet nie pamiętam żebym go gdzieś widziała po drodze. Albo kiedyś rozmawiałam z kolegą i pytał się mnie czy idę na jakiś bal a ten od razu "a czemu się pytasz? chcesz Kasię zaprosić?" itp. Nigdy nic wprost do mnie, tylko takie podgadywanki. KIedyś połowa roku zapisała się na jakiś projekt żeby nie pisać egzaminu, on wtedy pamiętam, że siedział za mną, wypytywał się wszystkich czy się zapisują - mnie nie pytał. Jak na grupie pytałam coś o egzamin z tego a on "Kaśka czemu pytasz skoro Ci to niepotrzebne bo idziesz na szkolenie" pjany o o coś zapytał na grupie i mu odpisałam, a ten zaraz, że "ja to mu zawszę odpisuje, żebym się przyznała, że pewnie czekam tylko na to aż on zada pytanie, i wtedy mogę odpisać, że od teraz będzie pisał do mnie na priv". No i zaczął pisać do mnie na priv, głównie pyta o rzeczy związane ze szkołą, czasem pisał kilka razy dziennie do mnie, ciągle coś pisze, że on się nie uczy bo "liczy na to, że udzielę mu korepetycji" itp. Jak wysłałam mu zdjęcie jakiegoś zadania bo prosił i widać było moją rekę to ten zaraz "Nawet z Twoimi pazurkami zdjęcie dostałem ;p". W weekend pisał do mnie ciągle o poniedziałkowy egzamin, a jak czekaliśmy na egzamin to nawet do mnie nie zagadał, a do innych osób z grupy tak. Ja mam chłopaka ogólnie, oni się znają - grają w przeciwnych drużynach, mają wspólnych kolegów, ale oni nie są ze sobą nawet na "cześć" więc wie, że mam chłopaka i nawet go zna trochę.Ostatnio mój chłopak się [wulgaryzm], że on do mnie piszę i powiedział "Ty mu się podobasz, wiem wszystko co gada kolegom bo mi powtórzyli"... Nie wiem ile w tym prawdy bo nic więcej nie chciał powiedzieć. Wczoraj napisał do mnie, że on ciągle mnie męczy i żebym mu więcej nie odpisywała, ale, że ja mogę pisać do niego jak mam jakieś pytanko, napisałam, że spoko i w sumie nic więcej nie odpisywałam mu już. Co myślicie? On mnie podrywa czy o co tu chodzi? Bo nie wiem czy z nim gadać czy lepiej nie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolega z roku mnie podrywa?
xxxasia18 napisał/a:

Co myślicie? On mnie podrywa czy o co tu chodzi? Bo nie wiem czy z nim gadać czy lepiej nie.

A dlaczego miałabyś z nim nie rozmawiać? Przecież nawet jeśli wpadłaś mu w oko, to tylko od Ciebie zależy jak daleko pozwolisz mu się posunąć.
Możesz go albo zachęcać, albo ostudzić zapał, nie urywając przy tym kontaktu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

No właśnie w tym rzecz czy on Tobie też się podoba, jeśli zobaczysz jakieś wyrazne sygnały, a stwierdzisz ze on Ci sie nie podoba to mu powiedz ze mozecie sie kumplowac ale nic z tego nie bedzie

4

Jedyny problem jaki możesz mieć w tej sytuacji, to nieuzasadniona zazdrość Twojego chłopaka, bo o co on ma właściwie pretensje do Ciebie? ...że podobasz się komuś, to chyba dobrze?
Ty nie wysyłasz tamtemu żadnych sygnałów. To tamtego chłopaka też nie możesz mieć pretensji, bo w razie czego powie Ci, że przecież on tylko "służbowo".
Myślę, że tego drugiego ignoruj, gdy Cię zaczepia, lub sprowadź z obłoków na ziemię, gdy sugeruje prywatne korepetycje...i to wszystko, a chłopakowi powiedz, żeby się ogarnął.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kolega z roku mnie podrywa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018