była żona, mój profil na portalu społ. Stalking? - co ona chce?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » była żona, mój profil na portalu społ. Stalking? - co ona chce??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

1 Ostatnio edytowany przez onelessproblem (2019-06-06 15:46:36)

Temat: była żona, mój profil na portalu społ. Stalking? - co ona chce??

Cześć Wszystkim... dawno mnie tu nie było, jednak nie miałam do tej pory zbytnio problemu, z którym nie mogłam sobie sama poradzić...
Proszę Was o radę, wytłumaczenie jakieś, bo martwię się, że znowu coś może się stać, przez co będę cierpieć...

Była żona mojego obecnego faceta (jesteśmy razem nieco ponad rok, oni jakoś po kilku miesiącach małżeństwa się rozstali - ona w nowej pracy poszła w tango z innym) od jakichś 2 tygodni wchodzi systematycznie (kilka razy dziennie) na moje konto na instagramie (nie obserwuje mnie, musi codziennie wpisywać kilka razy dziennie i wyświetlać moją relację, bo widzi DOSŁOWNIE KAŻDĄ, którą wstawiam! Od samego rana, do późnej nocy, czasem nawet już w kilka minut po dodaniu jej przeze mnie....).

Trochę się martwię - nie wiem o co chodzi, nie znam jej i nie wiem o co może jej chodzić - przeciez sama go zdradziła i zostawiła, a teraz wchodzi na mój profil codzinnie po kilka razy i mnie ogląda... rozumiem ciekawość - ale nie notorycznie codziennie... tutaj widzę coś dziwnego... ?

Rozmawiałam o tym z moim facetem - on nic takiego mi nie powiedział, ja natomiast martwię się, dlaczego ona to robi (może mierzę ludzi swoją miarą, ale kurde patrząc nawet na mnie = nie podglądam obecnej mojego byłego, bo już dawno ten człowiek mnie nie interesuje. Co więcej - nie pozwoliłabym na to, aby tak podglądać obecną byłego, żeby ona to widziała i śmiała się ze mnie, a ta była żona wchodzi bezczelnie po kilka razy dziennie mnie oglądać...

Na początku chciałam zrobić screena listy osób podglądających, zaznaczyć ją, napisac " pozdrawiam fankę" i wstawić na relację (bo wiem, że jeśli mi ktoś by taki numer odwinął to by był to dla mnie cios i wstyd - chciałam, żeby ona też się tak poczuła) jednak nie zrobiłam tego - chciałam wyjść na kobietę z klasą, stwierdziłam, że to niezbyt mądry pomysł, jednak nie ukrywam - męczy mnie to....

Zaczełąm myśleć, czy czasem coś jej sie nie układa w obecnym związku (są dalej razem z tym facetem, z którym była zdrada) i dlatego "węszy", obczaja sytuację, bo chce wiedziec, czy może zagadać pod jakimś pretekstem czy coś?
proszę o rady jak sobie poradzić z tym myśleniem, nie śmiejcie się ze mnie - jestem typem osoby, która naprawdę nie ma zbyt silnej psychiki i przejmuje się byle pierdołą sad
dodam, że byli 6lat razem... nie są jakoś od 2 lat... teraz nagle ona sie uaktywniła... proszę o jakieś analogiczne sytuacje, przebieg, zakończenia... jakieś wytłumaczenia tego zachowania?

bardzo liczę na Waszą pomoc, bo z A. nie chcę za bardzo o tym rozmawiać - jak za dużo o niej wspominam to się denerwuje...a ja chciałabym to trochę zrozumieć... wiadomo, że nikt z nas nie siedzi w jej głowie, ale może podpowiecie coś, co okaze się prawdą, a ja będę na to gotowa... bo póki co wydaje mi się na razie, że powinnam być czujna... czy słusznie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: była żona, mój profil na portalu społ. Stalking? - co ona chce??

To są trochę problemy tzw. 3-ego świata, sorry...

Przeszkadza Ci, że ktoś obserwuje Twój profil? Zablokuj, zamknij dostęp nieznajomym, etc.

Zrozumiałabym jeszcze, gdyby ta kobieta zaczęła wypisywać do Ciebie...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

3

onelessproblem napisał/a:

Cześć Wszystkim... dawno mnie tu nie było, jednak nie miałam do tej pory zbytnio problemu, z którym nie mogłam sobie sama poradzić...
Proszę Was o radę, wytłumaczenie jakieś, bo martwię się, że znowu coś może się stać, przez co będę cierpieć...

Była żona mojego obecnego faceta (jesteśmy razem nieco ponad rok, oni jakoś po kilku miesiącach małżeństwa się rozstali - ona w nowej pracy poszła w tango z innym) od jakichś 2 tygodni wchodzi systematycznie (kilka razy dziennie) na moje konto na instagramie (nie obserwuje mnie, musi codziennie wpisywać kilka razy dziennie i wyświetlać moją relację, bo widzi DOSŁOWNIE KAŻDĄ, którą wstawiam! Od samego rana, do późnej nocy, czasem nawet już w kilka minut po dodaniu jej przeze mnie....).

Trochę się martwię - nie wiem o co chodzi, nie znam jej i nie wiem o co może jej chodzić - przeciez sama go zdradziła i zostawiła, a teraz wchodzi na mój profil codzinnie po kilka razy i mnie ogląda... rozumiem ciekawość - ale nie notorycznie codziennie... tutaj widzę coś dziwnego... ?

Rozmawiałam o tym z moim facetem - on nic takiego mi nie powiedział, ja natomiast martwię się, dlaczego ona to robi (może mierzę ludzi swoją miarą, ale kurde patrząc nawet na mnie = nie podglądam obecnej mojego byłego, bo już dawno ten człowiek mnie nie interesuje. Co więcej - nie pozwoliłabym na to, aby tak podglądać obecną byłego, żeby ona to widziała i śmiała się ze mnie, a ta była żona wchodzi bezczelnie po kilka razy dziennie mnie oglądać...

W jaki konkretnie sposób nie pozwoliłabyś na to ? Co byś zrobiła ?
Odcięła internet ?

Na początku chciałam zrobić screena listy osób podglądających, zaznaczyć ją, napisac " pozdrawiam fankę" i wstawić na relację (bo wiem, że jeśli mi ktoś by taki numer odwinął to by był to dla mnie cios i wstyd - chciałam, żeby ona też się tak poczuła) jednak nie zrobiłam tego - chciałam wyjść na kobietę z klasą, stwierdziłam, że to niezbyt mądry pomysł, jednak nie ukrywam - męczy mnie to....

Zaczełąm myśleć, czy czasem coś jej sie nie układa w obecnym związku (są dalej razem z tym facetem, z którym była zdrada) i dlatego "węszy", obczaja sytuację, bo chce wiedziec, czy może zagadać pod jakimś pretekstem czy coś?

Nie rozumiem... dlaczego ona miałaby chcieć zagadać do Ciebie w sytuacji, w której nie będzie się jej układać w obecnym związku ?
Jesteście koleżankami, przyjaciółkami ?

proszę o rady jak sobie poradzić z tym myśleniem, nie śmiejcie się ze mnie - jestem typem osoby, która naprawdę nie ma zbyt silnej psychiki i przejmuje się byle pierdołą sad
dodam, że byli 6lat razem... nie są jakoś od 2 lat... teraz nagle ona sie uaktywniła... proszę o jakieś analogiczne sytuacje, przebieg, zakończenia... jakieś wytłumaczenia tego zachowania?

bardzo liczę na Waszą pomoc, bo z A. nie chcę za bardzo o tym rozmawiać - jak za dużo o niej wspominam to się denerwuje...a ja chciałabym to trochę zrozumieć... wiadomo, że nikt z nas nie siedzi w jej głowie, ale może podpowiecie coś, co okaze się prawdą, a ja będę na to gotowa... bo póki co wydaje mi się na razie, że powinnam być czujna... czy słusznie?

Rada jest tylko jedna - zmiana ustawień, blokada, dodanie do czarnej listy.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

4

Cyngli napisał/a:

Przeszkadza Ci, że ktoś obserwuje Twój profil? Zablokuj, zamknij dostęp nieznajomym, etc.

nie tyle co przeszkadza, co zastanawia dlaczego nagle zaczęła sie interesować naszym życiem (jego od razu zablokowała na wszelakich portalach), a na mnie wchodzi codziennie po kilka razy - to jest niepokojące, bo myślę, że z samej ciekawości można to robić od czasu do czasu, a nie codziennie...

moje pytanie jest takie co może nią kierować, bo odczuwam z tego powodu duży niepokój - wiadomo, że jej o to nie zapytam... nie wiem, czy w ramach zaczepki, "węszenia" czy czego...

zapytałam, bo może ktoś miał podobną sytuację, której wynik i przyczynę poznał - może ktoś umiałby mi to jakoś wytłumaczyć sad

5

Myślę, że sprawa jest świeża. Dlatego ona może być zainteresowana Twoją aktywnością internetową. Ale to raczej kwestia czasu, gdy to zainteresowanie się skończy.

6

Isabella - nie umiem za bardzo operować tutejszymi cytatami, jeśli jest ich więcej, dlatego odpowiem pod Twoimi pytaniami ;-)

W jaki konkretnie sposób nie pozwoliłabyś na to ? Co byś zrobiła ?
Odcięła internet ?
nie pozwoliłabym na to z racji honoru - nie dałabym jej powodu, aby pomyślała, że mnie interesuje, nie dałabym jej jakiejkolwiek satysfakcji z mojej strony (może dla kogoś dziwne, ale to co ona robi uważam za śmieszne, poniżające dla niej i upokarzające - ja bym tak nie zrobiła... ja np wiedząc kim ona jest uważam to właśnie za śmieszne i mam poniekąd satysfakcję, że to ona nas "podgląda. Niemniej niepokojąca jest częstotliwość...) czt nie uważacie, że coś musi być na rzeczy skoro robi to codziennie po kilka razy ??? wpadła w jakąś obsesję?

Nie rozumiem... dlaczego ona miałaby chcieć zagadać do Ciebie w sytuacji, w której nie będzie się jej układać w obecnym związku ?
Jesteście koleżankami, przyjaciółkami ?
zagdać nie do mnie - do mojego faceta... dlatego może "węszy", żeby zobaczyć czy może? nie wiem, kompletnie nic nie wiem sad

jak dodam ją do czarnej listy, to będzie wiedziała, że skutecznie zwróciła moja uwagę?

7

Cyngli napisał/a:

nie tyle co przeszkadza, co zastanawia dlaczego nagle zaczęła sie interesować naszym życiem (jego od razu zablokowała na wszelakich portalach), a na mnie wchodzi codziennie po kilka razy - to jest niepokojące, bo myślę, że z samej ciekawości można to robić od czasu do czasu, a nie codziennie...

moje pytanie jest takie co może nią kierować, bo odczuwam z tego powodu duży niepokój - wiadomo, że jej o to nie zapytam... nie wiem, czy w ramach zaczepki, "węszenia" czy czego...

zapytałam, bo może ktoś miał podobną sytuację, której wynik i przyczynę poznał - może ktoś umiałby mi to jakoś wytłumaczyć sad

Tobie naprawdę chce się po kilka razy dziennie sprawdzać, kto obserwuje Twoje relacje?
Mnie się nie chce.
Nie chcesz, żeby Cię podglądała, to ją zablokuj. Jest wolnym człowiekiem i może wchodzić, gdzie jej się tylko podoba.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

O rany, a co Ci to przeszkadza w sumie?
Ludzie czy wy możecie sobie wyobrazić życie bez FB?
Taki słaby Twój związek, że martwisz się byłą.?
Póki co stalkingu tu nie ma.. A jak się martwisz o prywatność, to ją chroń.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

9

napisałam wyżej - o co może jej chodzić, skoro wczesniej tak wszystkiego strzegła, nic ją nie interesowało - nagle zaczęło się...
wydaje mi się to conajmniej dziwne, bo ja osobiście też mam byłych partnerów, którzy mają jakieś obecne partnerki, których nie obserwuję/nie podglądam... i na pewno nie codziennie po kilka razy...

zastanawia mnie tylko i wyłącznie jaki ona ma w tym cel skoro sama go zdradziła, zostawiła i doprowadziła tym do rozpadu (krótkiego bo krótkiego), ale małżeństwa... coś musi być na rzeczy - tylko co - jak myślicie??

10

napisałam wyżej - o co może jej chodzić, skoro wczesniej tak wszystkiego strzegła, nic ją nie interesowało - nagle zaczęło się...
wydaje mi się to conajmniej dziwne, bo ja osobiście też mam byłych partnerów, którzy mają jakieś obecne partnerki, których nie obserwuję/nie podglądam... i na pewno nie codziennie po kilka razy...

zastanawia mnie tylko i wyłącznie jaki ona ma w tym cel skoro sama go zdradziła, zostawiła i doprowadziła tym do rozpadu (krótkiego bo krótkiego), ale małżeństwa... coś musi być na rzeczy - tylko co - jak myślicie??

No osiągnęła swój cel.
Zamiast zająć się swoim życiem to analizujesz to, co ona chce i myslisz o niej, a nie o nim.

11

Lady Loka napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Tobie naprawdę chce się po kilka razy dziennie sprawdzać, kto obserwuje Twoje relacje?
Mnie się nie chce.
Nie chcesz, żeby Cię podglądała, to ją zablokuj. Jest wolnym człowiekiem i może wchodzić, gdzie jej się tylko podoba.

wiem, że jest wolna, ale po moim "rozeznaniu" u innych dziewczyn czy tak robią - to mówią (ja myślę to samo), że w życiu by tego nie zrobiły (nie podglądały obecnej byłego), tak żeby ta nowa to widziała, bo to może być równoznaczne z pewnym upokorzeniem jeśli osoba ma jakąś dumę (najpioerw go zdradza, zostawia a teraz interesuje się jego życiem)...

cięzko jest mi wytłumaczyć o co mi chodzi i przedstawić myśli, które się we mnie kłębią, ale wydaje mi się, że jeśli byłaby szczęśliwa i spełniona w swoim obecnym związku to by tego nie robiła - nie uważacie, że coś u niej nie tak może się dziać? (martwi mnie to, bo jak doszedł do niej pozew rozwodowy, to chciała wrócić do mojego faceta) - to dlatego mnie to niepokoi... tym bardziej że wchodzi codziennie po kilka razy... i tak - sprawdzam to (choć też mi się nie chce, ale zazwyczaj wyświetla się jako jedna z pierwszych co tylko potwierdza to, że wchodzi non stop na mój profil), bo stwierdziłam, że lepiej być czujną...

12

Lady Loka napisał/a:

No osiągnęła swój cel.
Zamiast zająć się swoim życiem to analizujesz to, co ona chce i myslisz o niej, a nie o nim.

Lady Loka - myślisz, że to mógł być właśnie ten powód? żeby trochę namieszać, bo jej się nie podoba to, że on sobie ulożył życie i jest szczęśliwy ?

ps. swoją drogą, odkąd zobaczyłam, że mnie podgląda, to wstawiam takie relacje, żeby jej dowalić, także chyba jest trochę masochistką ;-)

13

ps. swoją drogą, odkąd zobaczyłam, że mnie podgląda, to wstawiam takie relacje, żeby jej dowalić, także chyba jest trochę masochistką ;-)

A Ty nie?

14

aaa i wiecie co, nie wydaje Wam się, że jakby była spełniona i szczęśliwa w swoim obecnym związku i jakby nie wyzbyła się całkowicie uczuć do mojego faceta, to by nie interesowało ją nasze życie?

bo ja np tak mam... nie interesuje mnie życie mojego byłego faceta - jest dla mnie kompletnie obojętny... dlatego stąd te moje "rozkminy" - wiele osób, z którymi o tym rozmaiwałam uważa to za conajmniej dziwne... chciałabym też usłyszeć zdanie osób z forum - nieznanych mi na co dzień...

15

balin napisał/a:

A Ty nie?

że się tym zamartwiam - zapewne niestety tak sad

jakbym wiedziała co to ma na celu - co ona ma na celu i dlaczego to robi (moim zdaniem powinno jej to nie obchodzić) na pewno inaczej bym na to spojrzała... echhh sad

masz jakąś radę? sad

16

Jej daje igrce to, że Cie obserwuje. Ty specjalnie wywalasz do netu dla niej swoje prywatne życie. Myślę, że obie się dobrze bawicie. Nie wiem czego od nas oczekujesz? Obie się dobrze bawicie i pewnie obie za jakiś czas się tym znudzicie.

17

"zauwazylam, ze wchodzisz na mój profil po kilka razy dziennie, czy jest po temu jakiś powod?"

Może wskazana bylaby komunikacja wprost, jeśli cie to tak absorbuje.

18

Lady Loka napisał/a:

No osiągnęła swój cel.

Lady Loka - myślisz, że to mógł być właśnie ten powód? żeby trochę namieszać, bo jej się nie podoba to, że on sobie ulożył życie i jest szczęśliwy ?

W tym momencie to Ty pokazujesz, jak bardzo coś z Tobą jest nie tak.
Zajmij się swoim życiem i swoim partnerem, a nie dowalaniem jego ex.

19

balin napisał/a:

Jej daje igrce to, że Cie obserwuje. Ty specjalnie wywalasz do netu dla niej swoje prywatne życie. Myślę, że obie się dobrze bawicie. Nie wiem czego od nas oczekujesz? Obie się dobrze bawicie i pewnie obie za jakiś czas się tym znudzicie.

heh domyślam się, tylko czy nie sądzicie, że jakby miała poukładane życie teraz i była szczęśliwa w nowym związku, nie brakowałoby jej niczego, czuła się spełniona, to nie robiłaby tego? bo ja np tak mam - czy też tak macie? Że nie interesuje Was życie Waszych bylych partnerów? Robię rozeznanie, bo jeśli jest tak jak podejrzewam, to myślę, że powinnam się mieć na baczności... aczkolwiek myślę, że mój facet sam by sobie z nią na pewno poradził (po tym co zrobiła nie chce jej znać), niemniej jednak niepokoi mnie to.

czy nie wydaje Wam się, że zaczęła za nim tęsknić albo żałować tego co zrobiła??
kurde nie wiem co ma na celu... nie śmiejcie się ze mnie, proszę, zazwyczaj przejmuję się nawet najmniejszymi pierdołami sad

20

balin napisał/a:

heh domyślam się, tylko czy nie sądzicie, że jakby miała poukładane życie teraz i była szczęśliwa w nowym związku, nie brakowałoby jej niczego, czuła się spełniona, to nie robiłaby tego? bo ja np tak mam - czy też tak macie? Że nie interesuje Was życie Waszych bylych partnerów? Robię rozeznanie, bo jeśli jest tak jak podejrzewam, to myślę, że powinnam się mieć na baczności... aczkolwiek myślę, że mój facet sam by sobie z nią na pewno poradził (po tym co zrobiła nie chce jej znać), niemniej jednak niepokoi mnie to.

czy nie wydaje Wam się, że zaczęła za nim tęsknić albo żałować tego co zrobiła??
kurde nie wiem co ma na celu... nie śmiejcie się ze mnie, proszę, zazwyczaj przejmuję się nawet najmniejszymi pierdołami sad

Jakbyś Ty była szczęśliwa i miała spełnione życie, to po pierwsze, by Cię to nie interesowało, a po drugie, nie pokazywałabyś rzeczy specjalnie, żeby jej dowalić smile

21

Na początku chciałam zrobić screena listy osób podglądających, zaznaczyć ją, napisac " pozdrawiam fankę" i wstawić na relację (bo wiem, że jeśli mi ktoś by taki numer odwinął to by był to dla mnie cios i wstyd - chciałam, żeby ona też się tak poczuła) jednak nie zrobiłam tego - chciałam wyjść na kobietę z klasą, stwierdziłam, że to niezbyt mądry pomysł, jednak nie ukrywam - męczy mnie

Wiesz, kobieta z klasą tak się nie zachowuje.

Ty udostępniasz swoją prywatność, ona to obserwuje. Co ona myśli, tego nikt nie wie. Możesz do niej napisać, ale po co Ci to?
Jak na razie widać, że to Ty próbujesz jej zrobić na złość w jakiś sposób utrzeć nosa.
Masz pewność, że to ona go zdradziła?

A co tak interesującego codziennie udostępniasz, ile masz lat?

22

A co ci do tego iż zagląda nie wolno po co ci ta wiedza czemu zagląda może czeka aż go zostawisz ale ty przeciez go kochasz. Widzę tu totalną hipokryzję i odmóżdźenie, facebook, instagram to nie całe życie, ty jednak oceniasz ludzi swoją miarką. chcesz dookoła wiedzieć co się dzieje a później obfagdujesz wsyztskich dookoła nawet koleżanki z pracy.

Wolność nie zstąpi do ludzi, to ludzie muszą wznieść się ku wolności.
Anarchizm wyzwala człowieka z więzów religii, spod panowania własności i władzy; to obrona równości społecznej opierającej się na wolności stowarzyszania się jednostek
www.youtube.com/watch?v=nggMDsjh-ys 1 z 3 części oraz drugi film www.youtube.com/watch?v=Pne2fzGj17Y

23

Ty się o prostu boisz że Cię facet puści kantem i wróci do tej dziewczyny, jeśli tylko jego ex kiwnie paluszkiem. wink Inaczej w nosie byś miała, co robi ta kobieta i na bank nie zastanawiałabyś się nad jej motywami, a już tym bardziej nad tym czy ona aby nie chce zagadać do twojego chłopaka.

Nawet jeśli chce, to czy wasz związek jest aż taki chwiejny/lub aż tak nie ufasz swojemu facetowi, że już teraz snujesz wyobrażenia o tym, że oni wracają do siebie i żyją długo i szczęśliwie? Facebook najwyraźniej nie jest dla wszystkich.

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

24

I wyciągnęłas taki wniosek tylko po tym ,że Cię obserwuje ??? Ja też taka jestem ,że przejmuje się byle pierdoła ,ale to to już przesada smile
Obserwuje Cię bo pewnie jest ciekawa i tyle . Ja też byłam ciekawa jak wygląda nowa dziewczyna mojego ex ,ale nigdy w życiu bym nie chciała do niego wrócić . Tak to jest , ludzie czasami obserwuja na insta czy na Facebooku . Jak wygląda nowa dziewczyna kolegi np albo czy kolezanka zmieniła pracę tak jak opowiadała . Niestety jak się udostępniania swoją prywatność to daje się na to przyzwolenie .
Nie ma sensu nadinterpretowac bo Twój problem to żaden problem . No chyba ,że masz inne powody aby tak myśleć a to tylko kropla w morzu ...
Mi się zdarzyło faktycznie ,że była żona mojego ex lajkowala każde jego zdjęcie i z wzajemnością . Trochę mnie to dziwiło ,ale myślę sobie to tylko Facebook . Koniec końców wrócili do siebie ..no ,ale ja miałam dużo więcej powodów żeby podejrzewać go o to .
Obserwuj ,rozmawiaj ,ale nigdy w życiu nie rób afery o takie coś .

25

Myślę,że była Twojego faceta jest zwyczajnie ciekawska.Z czystej ciekawości weszła na Twój profil i się po prostu wkręciła.Ja na Twoim miejscu zwyczajnie  zignorowałabym to a już na pewno nie dodawałabym żadnych aluzji w jej kierunku.Znudzi się i odpuści szczególnie jeśli przez kilka dni nic nie dodasz.

26 Ostatnio edytowany przez onelessproblem (2019-06-10 12:34:26)

dziękuję za wszystkie odpowiedzi - chociaż myślałam, że dostanę od Was trochę więcej pomysłów, żeby zrozumieć dlaczego ona to robi - bo wiaodmo, że mojego faceta o to nie zpaytam, ani nie będę drążyć tematu...
ufam mojemu facetowi, nie robię mu afer z tego powodu, że ona mnie podgląda codziennie - nie, absolutnie. I nie - mój związek nie jest kiepski jak tu niektórzy pisali.
Problem, który tu opisałam wynika z moich nadmiernych rozkmin - do tego też się Wam przyznałam... tak mam niestety, próbuję z tym walczyć, ale jak widzicie - jest ciężko.
zastanawia mnie po prostu to, co może być powodem heh tak mam smile

tak, to ona zdradziła - potwierdzone info... i był moment kiedy "ciągnęła "dwiesroki z
wiecie, ja podeszłam do tego swoją miarą - stwierdziłam, że skoro jestem spełniona w  "nowym" związku, szczęśliwa - to nie interesuje mnie aż zanadto co i z kim robi mój były (mimo że też jako kobieta lubię wszystko wiedziec i jestem ciekawska;-) ). Tutaj jednak przeważa fakt, że nie chciałabym dać takiej obecnej partnerce byłego satysfakcji, że ja ją podglądam, bo jakoś myślę, że mogłoby to jej łechtać ego heh
fakt, nie wejdę w jej głowę, aby dowiedzieć się czemu to robi, nie zapytam też - wiadomo, dlatego też zapytałam tutaj czy ktoś miał podobną sytuację i jak to się skończyło...
ps. cały czas wchodzi po parę razy dziennie, ogląda wszystko, i tak - zrobiłam celowo profil publiczny, żeby właśnie wszystko widziała (może dziecinne dla co niektórych z Was, alle mam coś z wiedźmy hehe ;-))

czyli mówicie, żeby całkowicie olać, nie reagować (bo w sumie to też może być jakiś jej cel, żebym może jakoś zareagowała, cholera wie, młodsza jest, nie wiem co siedzi w jej głowie)...
już od tych 3tygodni poniekąd przyzwyczaiłam się, że ona wchodzi na mój profil, juz mnie tak mocno ani nie dziwi, ani tak mocno nie bawi - podejrzewam, że znudzę się tym niedługo, tak jak to napisała jedna z dziewczyn wyżej heh...

niemniej, dziwne jest dla mnie takie zachowanie (jak dla każdego któremu to opowiadałam - czy znajomemu, czy rodzinie) - ciekawość rozumiem, ale to już chyba przesada troszkę... ale co zrobić...

27

Uporządkuj bałagan w swojej głowie.

28

Moim zdaniem powinnaś zająć się sobą - jeżeli fakt, że ktoś ogląda Twój profil aż tak wpływa na Twój komfort i powoduje takie reakcje, to może przydałaby się terapia u specjalisty.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » była żona, mój profil na portalu społ. Stalking? - co ona chce??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018