chce schudnać ale kocham słodycze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » chce schudnać ale kocham słodycze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: chce schudnać ale kocham słodycze

ostatnio słyszałam o diecie dzieki ktorej ania mucha uzyskala taka swietna figure podobno jadla wszystko co co lubi nie musiala sobie odmawiac slodyczy ktore tak jak ja uwielbia wiece co to za dieta? i na czym konkretnie polega?
chcialabym zgubic pare kg ale nie ukrywam ze moja ogromna slaboscia sa slodycze uwielbiam je podjadac ogolnie moge nie jesc nic innego tylko slodycze ale wiem ze tak sie nie da...

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chce schudnać ale kocham słodycze

Nie wiem co to za dieta. Ale skoro tak kochasz słodycze to moze kup sobie chrom. Podobno ogranicza łaknienie na słodycze. Ja nie oróbowałam, więc nie wiem. Ale czytałam, ze skoro masz ochotę na słodkie to zjedz, ale troszkę, nie objadając się. Może pomoże. Powodzenia smile

3

To przeczy samej sobie-słodycze i odchudzanie?...nie rozumiem.

Reklama

4

Ja mam podobny problem. Tyle,że napady na słodkości mam w określonych sytuacjach- silny stres, a największą ochotę na słodycze mam tydzień przed miesiączką oraz  3,4 miesiączki.
Czytałam jednak,że jeśli już naprawdę nie można oprzeć się słodyczom,to lepiej zjeść całą czekoladę od razu,aż prawie zemdli niż takie podjadanie typu " a jeszcze jedna tabliczka mi nie zaszkodzi" smile Podobno w taki sposób łatwiej zasycić się słodyczami i "odstawić" je na dłużej.

Ja stosowałam w zeszłe wakacje taki zestaw: Linea+ DietaFit. Ograniczyłam w ten sposób łaknienie i uregulowałam problemy trawienne, gdyż DietaFit to czysty błonnik.
Kuracja trwała dość krótko,ale efekty były widoczne. Teraz chciałabym schudnąć jeszcze i zamierzam zastosować też te produkty razem z ćwiczeniami.

I tak jak pisała Agatka, chrom skutecznie zmniejsza łaknienie na słodycze.

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

5

A słyszalaś ,że Ania Mucha się odessała. Po co chodziła do tej kosmetyczki????????????

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink
Reklama

Ciezka sprawa z tymi slodyczami. Przy odchudzaniu nie powinno sie jesc slodyczy. Jednak mysle,ze musi byc jakis balans. Ustal sobie jakis jadlospis jedz potrawy niskokaloryczne w malych ilosciach (5 malych posilkow dziennie) w tym jedna rzecz slodka do 100/200kcal na dzien lub co dwa dni. Ja bylam na diecie bezcukrowej przez 8 miesiecy i to doprowadzilo do napadow glodowych. Jednak za malo wtedy jadlam. Nie bylo to dobre dla mojego zdrowia.

Przyklad 5 malych posilkow na utrate wagi:

sniadanie: 8-9 rano

2 chromki chleba zytniego wieloziarnistego z maslem, moze byc pumpernikiel, do tego serek almette lub inny chudy serek na to salata zielona i pomidor lub ogorek zielony.

2gie sniadanie 11-12

salatka z tunczyka/lososia z warzywami lub kanapka z chleba zytniego z chuda wedlina, ogorkiem lub jajko smazone na masle ze szczypiorkiem z kromka chleba

Przekaska: kilka migdalow lub jablko, banan, mandarynka jakis owoc.

Obiad 15-16

zupa warzywowa z zieloncyh warzyw: brokul, brukselka, kapusta wloska, lub zupa z soczewicy z dodatkiem pomidora lub jakas inna pomidorowa z lubczykiem bez dodatkow wegety

lub

kasza z sosem miesnym lub skwarkami

lub

jakies miesko (kawalek) pieczone najlpeiej lub gotowane z warzywami

lub ryz brazowy z warzywami

lub makaron razowy z warzywami lub sosem miesnym

lub ryba pieczona z warzywami

Podwieczorek

Jogurt Aktivia fat free sa rozne smaki wisniowy, brzoswkiniowy kiwi etc

Kolacja

Chleb chrupki Wasa zytni z maselkiem smakowym z rzodkiewka, salata, ogorkiem, pomidorem, papryka. (2 kromki)

Mozna tez zamiast slodyczy: ryz z jablkiem i cynamonem, gorzka czekolada w malych ilosciach, migdaly, orzechy w malych ilosciach, bakalie, batonki z platkow musli do 100kcal raz kiedys,  salatka owocowa egzotyczna, makaron z dodatkiem rodzynek, pokrojonych orzechow z jogurtem kokosowym (pycha).

Ps. Wazne aby uzywac oliwy z oliwek/pestek winogron do salatek, masla dobrej jakosci do kanapek, sosy na bazie smlcu robic smile

Co myslisz o takiej diecie?

Ja do tego jeszcze biore witaminy rozne: probiotyki, witaminy dla kobiet, Omega3, heratka zielona lub czerwona. I jakos jest smile

'If you really want something, all the universe conspires to make your dream come true'

7

Spróbuj Fitelli z kawałkami czekolady - pomaranczowej pycha (jest jeszcze miętowa), możesz ją pogryzać miedzy posiłkami albo z jakims jogurtem czy cos, powinna zaspokoic Twoj głód na słodycze wink

Co do diety Ani Muchy nie wiem jaka to mogła być, ale nie musiała z niczego rezygnować, odmawiać sobie słodyczy to chyba po prostu chodzi o zdrowy rozsądek wink

Jeśli jesz dobrej jakości, wartościowe posiłki, uprawiasz regularną, umiarkowaną aktywność fizyczną, jesz regularnie i generalnie o siebie dbasz, to Twoja przemiana materii jest sprawniejsza, metabolizm szybszy i organizm nie potrzebuje "gromadzić" nadprogramowych kilogramów. Możesz nawet od czasu do czasu pozwolić sobie na ulubiony deser czy ciastko.

Jeśli tracisz kontrolę nad apetytem na słodkie, zastanowiłabym się czy masz dobrze zbilansowaną dietę i nie brakuje w niej mikro i makroelementów (chromu, siarki, tryptofanu, witamin z grupy B itd). To może być także efekt stałych wahań glukozy we krwi (zwłaszcza jeśli menu opierasz o węglowodany proste).

Same słodycze nie są złe. Problem jest ich ilość!

9

Ja tez bardzo lubie słodycze i wiem że to przyzwyczajenie, ale pracuje nad soba i jadam je owszem, ale tylko raz w tygodniu i to tylko takie które sama robię;) Np ciasteczka owisiane.

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-13 12:30:53)

Hej
Jeżeli nie chcecie sztywnej diety rozpisanej na każdy dzień tygodnia, na każdą godzinę....... To zapraszam na bloga osoby która sama schudła 40kg!

umieszczanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem

Dodał tam już pierwszy artykuł właśnie na temat różnicy między
• zdrowe jedzenie
• utrata wagi
• utrata tkanki tłuszczowej

Jak klikniecie na tej stronie odnośnik do spam to tam już też jest najnowszy wpis na temat "Jakie ćwiczenie żeby spalić tłuszcz z brzucha/ud...?"

Naprawdę polecam

11

moonika22 - bardzo proszę o zaprzestanie spamowania.
Umieszczanie na forum linków, reklam, odnośników do innych stron - jest zabronione regulaminem.
Proszę zapoznaj się ponownie z punktem nr 11.

W przypadku zignorowania tej prośby - otrzymasz ostrzeżenie.
Dziękuję / IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

12

Hmm..może warto byłoby zastanowić się nad wdrożeniem do diety "naturalnych" słodkości? Owoce są przecież pycha - dla mnie nie ma nic lepszego od banana smile Do tego można pójść w kierunku bakalii i suszonych owoców - robić desery, puddingi, koktajle. Może masło orzechowe - ja uwielbiam!
Sama staram się stosować tego typu metodę i całkiem dobrze to działa chociaż nie stosuję rygorystycznej diety. Leciutko w dół idę.. Najważniejsze to unikać zupełnie pustych kalorii - ciasteczka, ciasta, pączki itd.

13

Ale duzo owocow tez nie powinno sie podobno jesc...
Np dobre jest maslo orzechowe. Tylko takie bez oleju palmopwego w skladzie, tylko 100% orzeszkow ziemnych. I tak na jakis chlebek razory cienko pozmarowac - ja np to uwielbiam i zaqstepuje mi slodycze. Ogolnie tez jestem okropnym lakomczuchem, dlatego pewnie nigdy nie bede chuda wink

"Dog days are over!"
smile

14 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-21 12:59:31)

Moja siostrunia zastosowała spam z bezpłatną konsultacją dietetyka i specjalną dieta dla niej jest mega zadowolano i zastanawiam się czy sama nie skorzystać ?

15

Boże, ale jak to nic nie robiąc odzyskasz wyniki? Tak się nie uda. Nawet samej diety nie wystarczy. Ćwiczyć trzeba!

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

16

Boże, ale jak to nic nie robiąc odzyskasz wyniki? Tak się nie uda. Nawet samej diety nie wystarczy. Ćwiczyć trzeba!

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

17

Też mam ten problem, uwielbiam słodycze i to widać po moich biodrach ( i nie tylko). podobno morwa biała zmniejsza apatyt na słodycze. Ale nie próbowałam

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » chce schudnać ale kocham słodycze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018