Ciężka kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Ciężka kobieta

Witam, na początku napisze, ze nie jestem pewny czy w dobrym miejscu zamieszczam pytanie. Jak w zlym to przepraszam. Jakis czas temu poznałem dziewczynę w pracy , zaczęliśmy pisać itp. Potem raz sie spotkaliśmy. Nawet doszło do całowania. Po tym spotkaniu ciagle w pracy szukała mnie swoim wzrokiem. Bylo to łatwe do zauważenia . Co ja patrzyłem na nia to nasze spojrzenia się spotykały. Pisała mi nawet, ze jej sie podobam. Jak mnie widziała w pracy to machala z daleka. Ale ten czar chyba prysnal od kilku dni kontakt sie urwał nie do konca ale sie urwał. Wcześniej to albo ja pisałem pierwszy albo ona. 3 dni nie pisaliśmy napisalem dwa dni pod rząd do niej. Ale rozmowa skonczyla sie po dwóch zdaniach, jak po drugim zdaniu emotke wysłała. Nawet juz w pracy widać, ze nie szuka mnie swoim wzrokiem jak wcześniej. I pytanie do Was o co może jej chodzić, sprawdza mnie czy coś?. Bo ja sam nie wiem?. Próbować dalej coś skleic z tego czy odpuścić i czekać co sie dalej wydarzy, czy sie sama odezwie itp.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciężka kobieta

Pytasz o co chodzi kobiecie? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi mimo, że filozofowie już od czasów Epikura zajmują się tym problemem.
Niektórzy mówią, że pomaga zapytać inni wolą iść do Cyganki albo wróżyć z fusów.
Ja bym wybrał pierwszą opcję.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018