Nie mam ochoty na seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie mam ochoty na seks

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Nie mam ochoty na seks

Po urodzeniu dziecka moje libido jest zerowe. Nie interesuje mnie seks w ogole. Nie chcę się kochać z mezem ale też nie fantazjuje o czym innym. Podobno po ciąży libido się zmienia i jest to normalne. Stan ten jednak utrzymuje się już 2,5roku.
Na seks mam ochotę tylko jak jestem lekko wstawiona. Przecież nie będę codziennie pila:) martwi mnie to że odrzucam meza.
Nastrojowa muzyka kolacja nie działa na mnie. W przeszłości zrobił mi wiele przykrości w tej strefie i może dlatego podswiadomie moje cialo nie reaguje na niego? Czasami mam wrażenie że tylko współlokator który pomaga mi zahamować się naszym dzieckiem.
Koleżanki doradzily żebym kupiła ładna bieliznę itp ale mi się nie chce. Nie chcę mi się starać dla niego.
Ale boję się że w końcu sobie kogoś znajdzie przecież każdy zdrowy człowiek potrzebuje seksu...a nie chciałabym dziecka wychowywać sama.

Jakieś rady?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie mam ochoty na seks
Katapolka napisał/a:

Nie chcę mi się starać dla niego.

Katapolka napisał/a:

W przeszłości zrobił mi wiele przykrości w tej strefie i może dlatego podswiadomie moje cialo nie reaguje na niego?

Być może jesteś zablokowana psychicznie. Pytanie co on Ci zrobił?

3

Katapolka napisał/a:

Czasami mam wrażenie że tylko współlokator który pomaga mi zahamować się naszym dzieckiem.
Koleżanki doradzily żebym kupiła ładna bieliznę itp ale mi się nie chce. Nie chcę mi się starać dla niego.
Ale boję się że w końcu sobie kogoś znajdzie przecież każdy zdrowy człowiek potrzebuje seksu...a nie chciałabym dziecka wychowywać sama.

Jakieś rady?

Po przeczytaniu postu wydaje mi się, że w ogóle nie zależy Ci na mężu. Nie chce Ci się dla niego (ani dla siebie) starać, a jedynym powodem, dla którego zależy Ci na tym, żeby nie odszedł jest dziecko...

4

Może zaburzenia hormonalne trzeba to zbadać  lub odstawić antykoncepcję to też u niektórych kobiet osłabia libido. Moze być  różnie np zmęczenie. nuda w związku, brak miłości a czasami apatia zniechecenie często stres i co siedzi w głowie wrażenie się  coś pamiętamy uraz niby jest dobrze ale coś tam siedzi w tyle głowy może to trzeba  wykrzyczeć odciąć się  pobyć samemu z sobą  zastanowić się  czy jest uczucie i przypadkiem czy ta relacja nie jest dla dziecka może coś się wywaliło  i trzeba zmian .Sama musisz znać odpowiedź  ale wizyta u lekarza to podstawa sprawdzić  zy wszystko gra.My kobiety inaczej jesteśmy zaprogramowany na seks trzeba o tym rozmawiać  z partnerem.

5

Jeśli bierzesz pigułki, to one mogą być tego powodem.

6

Ślimaczyca napisał/a:

Po przeczytaniu postu wydaje mi się, że w ogóle nie zależy Ci na mężu. Nie chce Ci się dla niego (ani dla siebie) starać, a jedynym powodem, dla którego zależy Ci na tym, żeby nie odszedł jest dziecko...

Też mam to samo odczucie.
Samiec swoje zrobił,  dał spermę,  dalszy seks jest niepotrzebny.
Teraz nie potrzeba rozpłodowca tylko bankomat i opiekunkę do dziecka.
Wszystkich tak przedmiotowo traktujesz czy tylko męża?

7

Katapolka, jest kilka pytań:
- czy bierzesz tabletki antykoncepcyjne?
- czy dziecko wciąż jest karmione piersią?
- czy seks z Twoim mężem jest dla Ciebie satysfakcjonujący?
- jak wygląda Twoja relacja z mężem? Macie czas tylko dla siebie, np. na rozmowę o zainteresowaniach i w ogóle o WAS a nie tylko sprawy rodzinne?
- czy się wysypiasz?

Jest wiele czynników, które mogą wpływać na twoje libido.

8

Nie karmie dziecka i nie biorę tabletek. Seks byl satysfakcjonujący.
Nie chce seksu. Nie potrzebuje tego. Nie wiem chyba go nie kocham ale jestvdobryn facetem. Nie mamy czasu wogole dla siebie bo on wiecznie siedzi przed tv. Dużo pracuje a po pracy leży....
Nudzi mi się z nim. Chyba gdyby nie to dziecko rozstałabym się z nim

9

Katapolka napisał/a:

Nie wiem chyba go nie kocham.
Nudzi mi się z nim. Chyba gdyby nie to dziecko rozstałabym się z nim

Tu chyba jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Tak to jest gdy się bierze ślub z rozsądku, by nie zostać starą panną, bo tak wypada.

A potem....skończyła się pora godowa, teraz tylko boli głowa. I kto by tam myślał o jakiś uczuciach.
Współczuję facetowi, jak jest odpowiedzialny za rodzinę to czeka go gehenna.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie mam ochoty na seks

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018