My indywidualiści - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » My indywidualiści

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anarchista (2019-06-02 15:16:30)

Temat: My indywidualiści

Kącik ten tworzę dla ludzi nie zrozumianych przez społeczeństwo a także czasem nawet własną rodzinę. Mam siostyrę lubi amnge przebeira siew szalone stroje rysuje tylko mangowo dostaje regularnie jedynki z palstyki i ma naganę z wychowania ponieważ chodzi w niewłaściwie ubrana kto choć trochę interesuje się anime mangą ten wie o co chodzi. Nie chcesz mieć dziecka rodziny patrzą na ciebie jak na dziwaka. Jesteś chłopczycą bądź emo mas przerąbane to miejsce jest dla ciebie. Nie jesteś patriotą, człowiekiem wierzącym nie uznajesz polityków, kleru jesteś tu mile widziany.

Wolność nie zstąpi do ludzi, to ludzie muszą wznieść się ku wolności.
Anarchizm wyzwala człowieka z więzów religii, spod panowania własności i władzy; to obrona równości społecznej opierającej się na wolności stowarzyszania się jednostek
www.youtube.com/watch?v=nggMDsjh-ys 1 z 3 części oraz drugi film www.youtube.com/watch?v=Pne2fzGj17Y
Odp: My indywidualiści

To niech się ubiera jak człowiek, szkoła to nie cyrk.

3

Czasem czuje się niezrozumiana przez spoleczenstwo, albo jakąs jego część, wiec może bym się przylączyla ;P

4

Jak na człowieka promującego skrajną wolność, zacząłeś używać skrajnej selekcji...
Nie wiem dlaczego, ale jakoś specjalnie mnie to nie dziwi.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

5

Lucyfer666 napisał/a:

Jak na człowieka promującego skrajną wolność, zacząłeś używać skrajnej selekcji...

Bo Anarchizm to nieślubne dziecko Marksizmu. wink

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

6

Jestem nie rozumiana przez większość i wcale mnie to nie obchodzi.
Poruszam się na wózku i nie dziwi mnie to, że budzę różne reakcje.
Nie czuję się pępkiem świata, czego i innym życzę wink Nie stwarzajmy sobie sami problemów tongue

7

Mordimer napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Bo Anarchizm to nieślubne dziecko Marksizmu. wink

Cóż, może łagodniej bym to określił, ale Trocki własną skórą zapłacił niegdyś za podobnie prezentowane nastawienie do rządzących.
Dobrze, że demokrację mamy. smile

facet po przejściach

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » My indywidualiści

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018