Powrót do byłej - odpuścić czy walczyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Powrót do byłej - odpuścić czy walczyć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Powrót do byłej - odpuścić czy walczyć

Cześć,

Z dziewczyną byliśmy razem 4 lata. Jednak ostatnie pół roku nie było między nami najlepsze. Ja miałem na studiach miałem masę roboty + poszedłem na staż. Po prostu ze zmęczenia nie miałem siły się z nią widywać, bo jak do tego dochodziło to myślałem, że zasnę. Jednak nie chciałem jej zaniedbywać, dlatego zgadzałem się kiedy tylko mogłem na spotkania. Trochę kłóciliśmy się, ale generalnie było w porządku. Pewnego razu doszedłem do wniosku, że cały wolny czas poświęcam jej. Nie mam nic od życia dla siebie - tj. nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi tu o jakieś imprezy itp., a raczej zwykłe hobby, czytanie książki itp. Doszedłem do do takiego stanu, że po prostu wszystko inne było dla mnie ważniejsze od niej. Zaproponowałem, żebyśmy sobie zrobili przerwę. Mówiłem jak jest wyjaśniłem o co chodzi i zapewniłem, że ją kocham i tylko z nią chcę być. Ona jednak odmówiła. I tak się ciągnął taki nijaki stan, aż w końcu któreś z nas zerwało. Nawet nie pamiętam kto. Przez 4 miesiące bycia "osobno" czułem się dobrze. Miałem czas na zainteresowania. Nie szukałem innej dziewczyny, nie spotykałem się z nikim. Ani razu też o niej nie pomyślałem. Dopóki ona do mnie nie napisała i nie zaproponowała... seksu. Głupi (albo i nie?) zgodziłem się i to okazało się gwoździem do mojej trumny. Miało to być bez zobowiązań, jednak po mowie ciała zorientowałem się, że to po prostu była osobliwa forma zaproszenia mnie do siebie i chęć spróbowania jeszcze raz. Dałem jej wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem zainteresowany. Jednak następnego dnia zacząłem za nią tęsknić jak głupi. I niestety za szybko się zdradziłem, bo załamałem równowagę uczuć. Jednak spotykamy się, staram się być miły dla niej, co chiwlę proponować coś nowego. Jednak ona oprócz mnie... spotyka się z dwoma innymi facetami. Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Doradzicie mi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powrót do byłej - odpuścić czy walczyć

Klasyka, kobieta po długim związku musi się wyszalec (nie cierpię tego słowa). W tej chwili RYWALIZUJESZ z pozostalymi dwoma. Jezeli pasuje Ci, ze ona uprawia seks z kilkoma facetami poza Tobą i fakt, ze musisz ich pokonać w głupiej grze, to w to idź.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

3

nie uprawia z nimi seksu. Tylko ze mną to robiła w ogóle. Czyli według Ciebie walczyć?

4

Odpuść. Odetnij się. Zasłużyłeś.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Widać ze dziewczyna bawi się w jakieś gierki i chce zrobić Ci na złość. Proponuje Ci seks a umawia się z kimś jeszcze? Po co? Dziecinne zachowanie. Jeżeli już teraz macie inne priorytety i się nie dogadujecie to po kilku kolejnych latach będzie to taki „przechodzony” nudny związek. Daj sobie spokój i daj sobie i jej szanse na poznanie po prostu kogoś innego.

6

Jaką masz pewność, że nie uprawia seksu?  To jest akurat zdecydowanie dominująca metoda. Tzw facet plaster lub kilku, a łączyć ich będzie tylko seks.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

7

Gonisz Autorze wspomnienia i to prawdopodobnie te lepsze selektywnie plus złudne nadzieje że samo się zmieni i wszystko cudownie wróci jak na początku dziewczyna jest gdzieś indziej będzie inaczej nie wiem czy Ci się spodoba to co nastąpi przeszłość minęła .

8

R*chać i się nie przejmować. I obracać następne. Jak daje to bierz lol

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Powrót do byłej - odpuścić czy walczyć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018