Powrot do Kraju.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Powrot do Kraju....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Powrot do Kraju....

Witajcie Kobietki,

Czy ktoras z Was drogie Panie mysli juz o powrocie do Kraju?, a moze jednak chcecie pozostac na obczyznie przez nastepny rok, dwa, piec, a moze nawet wcale nie chcie wracac?:). Chetnie poznam Wasze spostrzezenia na ten temat.

"Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare"
Zobacz podobne tematy :
Odp: Powrot do Kraju....

ja wrocilam i teraz mysle o wyjezdzie z powrotem. Mam nadzieje ze to sie stanie jak najszybcjie...

3

Ja z rodzina wracam,ale jeszcze musimy poczekac ,az dzieci skoncza szkoly.Nie wiem jak bedzie kiedy wrocimy.Moja rodzina odradza,ale ja juz mam dosc.Moja przygoda z Zielona wyspa sie konczy.Byly inne zamierzenia,plany,a zycie napisalo swoj scenariusz.Tesknie za rodzina.Chce normalnych rodzinnych Swiat,obchodzic w realu urodziny ,imieniny,a nie wysluchwac potem tylko relacji z przebiegu danej uroczystosci.Zycie tutaj jest bardzo drogie,nie chce wiazac sie kredytem na mieszkanie.To nie jest moje miejsce.Nie czuje sie zwiazana z tym krajem pomimo,ze mieszkamy juz tutaj kilka lat.

4

Nie wracam . Nie wyobrażam sobie nawet tego.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

Nie bo i po co?

6

Ja mieszkam w anglii juz od 8 lat - (O JEZUUU !!). Na poczatku mialo byc tylko na rok zeby zarobic na studia magisterskie ale ... jakos mi sie spodobalo. No i coz przyzwyczilam sie do pewnych standardow zycia i nie sadze ze dalabym rade w Polsce. Nie byloby mnie stac na taka niezaleznosc. Tesknie za Polska za rodzina baaardzo az mi lzy naplywaja jak to pisze. Czesto sie zastanawiam jakby sie moje zycie ulozylo gdyby nie ten wyjazd ... Czy bylabym szczesliwsza ? Byc moze bo w tym momencie nie jestem.

Mysle ze kazdy kto sie nie zdazyl przyzwyczaic powinien zaoszczedzic troche pieniedzy na rozwoj osobisty i uciekac zanim UK go pochlonie.

7

Koncze moją przygodę w Wyspą .. Absolutnie mi się tutaj nie podoba szaro ponuro sad A po za tym tęsknie za rodziną znajomymi  myslę,ze w Polsce jakoś sobie poradzę wink

~~~~Prawidziwi przyjaciele to tacy, którzy są przy Tobie gdy dobrze Ci się wiedzie, dopingują Cię, cieszą się z Twoich zwycięst. Fałszywi przyjaciele to Ci którzy pojawiają się TYLKO w tródnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawde twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.~~~~

8

kisss napisał/a:

Koncze moją przygodę w Wyspą .. Absolutnie mi się tutaj nie podoba szaro ponuro sad A po za tym tęsknie za rodziną znajomymi  myslę,ze w Polsce jakoś sobie poradzę wink

Lepiej dobrze to przemyśl i zrób sobie konkretny plan zanim wyjedziesz z Wysp. W Polsce można żyć, ale trzeba dobry mieć pomysł na siebie. Nie ma jakoś - nawet w Warszawie jest trudno o pracę czy przebicie się z własnym biznesem.

Nobody Is Born Gay - GOD

9

Zielona75 napisał/a:

Ja z rodzina wracam,ale jeszcze musimy poczekac ,az dzieci skoncza szkoly.Nie wiem jak bedzie kiedy wrocimy.Moja rodzina odradza,ale ja juz mam dosc.Moja przygoda z Zielona wyspa sie konczy.Byly inne zamierzenia,plany,a zycie napisalo swoj scenariusz.Tesknie za rodzina.Chce normalnych rodzinnych Swiat,obchodzic w realu urodziny ,imieniny,a nie wysluchwac potem tylko relacji z przebiegu danej uroczystosci.Zycie tutaj jest bardzo drogie,nie chce wiazac sie kredytem na mieszkanie.To nie jest moje miejsce.Nie czuje sie zwiazana z tym krajem pomimo,ze mieszkamy juz tutaj kilka lat.

Doskonale Cię rozumiem, też mam zamiar wracać za 2 lata max. Nie potrafię już znieść takiego życia.. Pomimo integracji ciągle nie u siebie.....

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Powrot do Kraju....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018