Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

prosze was o pomoc w sprawie kupna kremu na zmarszczki. kilka dni temu koleżanka mi mówiła o kremie mialenia. mówiła, ze duzo czytała i że jest dobry na zmarszczki, ale jednak wiadomo jak to jest, jak się czyta fora typu wizaż, gdzie jest tylu ludzi... ja jakkoś tak srednio sie tam odnajduję, a szukam osoby, która powie mi czy na prawde warto kupic ten krem na zmarszczki. duzo osób chwali, ale nie wiem czy to tak na prawde ten krem jest dobry. jezeli znajdzie sie tutaj jedna albo kilka osob, ktore sa w stanie mi pomoc to będe przeogromnie wdzięczna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

znalazłam się smile jak mogę ci pomóc dokładnie? jakich potrzebujesz informacji? smile z takich pytań co przychodzą mi obecnie do głowy to - tak, krem mi pomógł i nie był to jakiś długi czas. obecnie mam dopiero drugie opakowanie.

3

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

No właśnie głównie o to pytanie mi chodziło smile Taka prawda, ze czasem trudno zaufać ludziom w internecie, natomiast ciesze się że znalazła się tutaj osoba znająca mialenia. Mówisz, ze masz dopiero drugie opakowanie, ale czy zauważyłaś ile mniej więcej czekałaś na takie pierwsze zmiany co do zmarszczek? Na ile starcza ci takie jedno opakowanie? Ile razy dziennie powinno sie smarować twarz tym kremem?? smile

4

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

ancymonka prawda jest taka że, jak nie przetestujesz na sobie nie dowiesz się, czy krem spełnia Twoje oczekiwania. Z kosmetykami jest tak, dla jednej osoby coś jest rewelacyjne, a dla drugiej nie. Wszystko zależy przecież od typu skóry, wieku, deficytów w diecie, środowiska w którym się głównie przebywa, preferencji co do zapachu, konsystencji itd.

5

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Też w sumie prawda, ze to taka niespodzianka, ale w sumie no ja ci mogę tylko podpowiedzieć jak u mnie wygląda sytuacja po mialenia.... u mnie jedno opakowanie myślę, że starcza na takie 2-2,5 miesiąca, a druga sprawa że tylko 3 miesiące on może być ogólnie otwarty, bo nie ma w sumie żadnych takich konserwantów. Co do smarowania to rano i wieczorem smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024