Tabletki na powiększenie biustu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Tabletki na powiększenie biustu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Tabletki na powiększenie biustu

Stosowałyście? Jeśli tak to jakie? Co o nich myślicie? Naprawdę dają efekt czy tylko jest to strata pieniędzy? Lubię swój wygląd, jednak biust mam malutki. A, czasem AA... Ze zwykłych względów estetycznych chciałabym go lekko podnieść by ładniej wyglądał. Jest to jednak dla mnie dość spory wydatek i nie chciałabym zerowego efektu... Jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi tabletkami to proszę podzielcie się opiniami :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki na powiększenie biustu
SweetBrownie napisał/a:

Stosowałyście? Jeśli tak to jakie? Co o nich myślicie? Naprawdę dają efekt czy tylko jest to strata pieniędzy? Lubię swój wygląd, jednak biust mam malutki. A, czasem AA... Ze zwykłych względów estetycznych chciałabym go lekko podnieść by ładniej wyglądał. Jest to jednak dla mnie dość spory wydatek i nie chciałabym zerowego efektu... Jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi tabletkami to proszę podzielcie się opiniami :-)

Są środki farmakologiczne po których nawet mężczyznom rośnie znaczny biust.
Są to leki na receptę, stosowane w leczeniu poważnych chorób.
I jak prawie każdy lek mają skutki uboczne.
Jeżeli już chcesz koniecznie jakoś zmienić wielkość piersi to oszczędzaj na implanty. Chociaż to też ryzykowne.

A różne specyfiki bez recepty to ściema.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

boże, dziewczyny, nie bierzcie takich rzeczy... wink na pewno nie tabletek, to już lepiej w jakimś krem zainwestować...

4

sybille napisał/a:

boże, dziewczyny, nie bierzcie takich rzeczy... wink na pewno nie tabletek, to już lepiej w jakimś krem zainwestować...

A skąd taka opinia? :-)  Jako autorka tematu czuję potrzebę zgłębienia serio sprawy. W większości tabletek o których myślałam znajdują się naturalne składniki, czy to nie jest coś podobnego do hmm.. tabletek na porost włosów z naturalnych składników? A jakoś nikt przeciwko takim nie protestuję. Nie ma szans żeby cokolwiek oprócz operacji mogło zadziałać na biust?

5

ojjj, nie szłabym tą drogą

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Tabletki na powiększenie biustu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018