Nuda w związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Nuda w związku

Mam 30 lat, mój partner 32. Jesteśmy w związku od 8 lat. Mój partner był pierwszym mężczyzną, w którym się naprawdę zakochałam, wcześniejsze „miłostki” to były jedynie zauroczenia, które szybko mijały,  zawsze mi czegoś brakowało. Aż w końcu to coś znalazłam. Początki naszego związku to była magia, do tej pory pamiętam jak każdy jego dotyk przyprawiał mnie o dreszcze. Chciałam spędzać z nim każdą możliwą chwilę, nie mogłam przestać o nim myśleć, a podczas seksu oprócz „rozkoszy” czułam całą sobą miłość do niego i to było coś co sprawiało, że właśnie tą „rozkosz” czułam. Niestety od jakiegoś czasu pojawiła się nuda między nami. Każdy dzień wygląda tak samo. Spędzamy ze sobą czas ale często zamiast cieszyć się sobą po prostu się nudzimy. Oddaliliśmy się od siebie też w sprawach łóżkowych, nie potrafię czuć tej „rozkoszy” bez fascynacji daną osobą, która minęła mi do mojego partnera. Czuję, że mój mężczyzna również się ze mną nudzi. On skupił swoją całą uwagę na pracy a ja na pracy i na czytaniu książek o porywającej miłości, jak nastolatka. Oczywiście, że dalej się komplementujemy, podziwiamy - ale to już nie wzbudza takich emocji. Po prostu nuda. Brakuje emocji, pożądania, a nawet kłótni i godzenia się. Jestem typem człowieka, który będzie walczył o swój związek, zamiast szukać wrażeń gdzie indziej, dlatego proszę Was kochani o pomoc. O dobrą radę, przyjmę nawet pouczenie mnie.:) Za każdą odpowiedź z góry dziękuję.:)

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sosenek (2019-05-12 15:54:08)

Odp: Nuda w związku

no dobra, a co zrobiłaś do tej pory aby nie było między wami tej nudy którą odczuwasz?

3

Odp: Nuda w związku

może przypomnieć sobie jak wyglądał wspólny czas w pierwszym roku? gdzie chodziliście, co robiliście, i wybrać sobie jakiś dzień albo kilka dni na tego typu wczasy. to nic trudnego:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018