Zblokowana kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zblokowana kobieta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zblokowana kobieta

Ja - 29 lat, wiele partnerek seksualnych za sobą, liberalne podejście do spraw seksualnych

Ona - 23 lata, małe doświadczenie seksualne, uraz na tle seksualnym.

Cześć wam.
Spotykam się od kilku tygodni z kobietą poznaną w pracy. Jesteśmy już na takim etapie że nagość to nie temat tabu. Był nawet seks oralny.
Kobieta (jak twierdzi) nie ma potrzeby na pełny stosunek. Miał tam ze 2 facetów w życiu przy których nabrała niesmaku do seksu pochwowego. Nie znam szczegółów ale zanegowała przemoc czy też gwałt. Domyślam sie że po prostu niedoświadczeni  i wciskali na siłę, na sucho.
Kobieta jest mocno zblokowana seksualnie. Nie pozwala na penetrację "bo to boli".
Wszystkie etapy seksualnego "podboju" kobiety przeszedłem gładko tylko ten nieszczęsny pełny stosunek został.

Kobieta zapewnia że jest we mnie zakochana. Ze wzajemnością. Dawno nie poznałem tak fajnej dziewczyny.
Jakie mogą być powody jej blokad?
Czy mam w to brnąć czy sobie odpuścić "naprawianie" kobiety?
Szczerze mówiąc nie chciałbym przyjmować roli psychoterapeuty tylko po prostu zacząć normalnie współżyć.
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2019-04-22 11:02:01)

Odp: Zblokowana kobieta
snusmumriken90 napisał/a:

Można sie masturbować w związku. Ba...w małżeństwie również.
Mam tak czasem że po seksie, gdy małżonka już śpi, idę jeszcze do kibelka na masturbację. Po prostu mam duże potrzeby.

Masz żonę, zajmij się żoną. Kochankę zostaw.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Nie o to pytałem.

4

Peszek.
Masz 29 lat i już kochanka. Może w takim razie pora na rozwód?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Naprawdę...daj już spokój z off topem. Mogę założyć osobny temat na pomyje.

6

Kontekst jest ważny w sytuacji gdy oczekujesz rad.

7

według mnie takie próby nie mają sensu jeśli ona nie ma chęci. można spędzać czas inaczej

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

8

Ja - 29 lat, wiele partnerek seksualnych za sobą, liberalne podejście do spraw seksualnych

Ona - 23 lata, małe doświadczenie seksualne, uraz na tle seksualnym.

Cześć wam.
Spotykam się od kilku tygodni z kobietą poznaną w pracy. Jesteśmy już na takim etapie że nagość to nie temat tabu. Był nawet seks oralny.
Kobieta (jak twierdzi) nie ma potrzeby na pełny stosunek. Miał tam ze 2 facetów w życiu przy których nabrała niesmaku do seksu pochwowego. Nie znam szczegółów ale zanegowała przemoc czy też gwałt. Domyślam sie że po prostu niedoświadczeni  i wciskali na siłę, na sucho.
Kobieta jest mocno zblokowana seksualnie. Nie pozwala na penetrację "bo to boli".
Wszystkie etapy seksualnego "podboju" kobiety przeszedłem gładko tylko ten nieszczęsny pełny stosunek został.

Kobieta zapewnia że jest we mnie zakochana. Ze wzajemnością. Dawno nie poznałem tak fajnej dziewczyny.
Jakie mogą być powody jej blokad?
Czy mam w to brnąć czy sobie odpuścić "naprawianie" kobiety?
Szczerze mówiąc nie chciałbym przyjmować roli psychoterapeuty tylko po prostu zacząć normalnie współżyć.
Pozdrawiam.

Można sie masturbować w związku. Ba...w małżeństwie również.
Mam tak czasem że po seksie, gdy małżonka już śpi, idę jeszcze do kibelka na masturbację. Po prostu mam duże potrzeby.

Kobiety. Czekajcie w wierności na swoich mężczyzn. Takie kobiety to Skarb

Ja również nauczyłem się kiedyś masażu tantrycznego. Uwielbiam gdy moje kobiety mają kobiecy wytrysk. Karmi to moje ego smile

Na 6 Twoich postów 4 to jakieś kłamstwo. Przyszedłeś na forum dla kobiet, gdzie wiele było wykorzystanych i pokaleczonych przez takich gno,,,w, jak Ty i rad tu szukasz? Czy też nie masz żony. Albo nie masz tych wielkich umiejętności o których piszesz.

Żeby ie było Offtopu (za to jest Twoja WIELKA WTOPA) - wyślij kochankę do seksuologa. Nie jesteś terapeutą. Blokady psychiczne, to nie Twoja działka.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zblokowana kobieta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018