Żona nie chce się ze mną kochać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Żona nie chce się ze mną kochać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Żona nie chce się ze mną kochać

Wieczorami odwraca sie ode mnie tyłkiem oraz zasypia tongue . Na pewno nikogo nie ma bo zrobiłem dochodzenie. Co mam w takim przypadku robić? Nie jest przepracowana , dzieci duże.
Boję się,ze sam sobie kogoś w koncu znajdę....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żona nie chce się ze mną kochać

Pewnie oczekuje więcej czułości, zrób jej mega masaż jak dawniej to sama będzie gotowa smile

3

Może zacznij grę wstępną gdy jeszcze jest ubrana i nie wybiera się do łóżka?

4

A rozmawiałes z nią o tym?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Posprzątaj, umyj łazienkę, odkurz całe mieszkanie, wynieś śmieci, ogarnij dzieci, zrób kolację, świece, wino, rozbierz się do naga, ubierz szlafrok i ...... i może ją to podnieci?

... wątpię. Ona po prostu nei chce seksu, seks nie jest dla niej ważny.
A Ty przestań od niej tego seksu wymagać. Po prostu seksu nie będzie i ten fakt musisz zaakceptować.

W zaistniałej sytuacji jednak niech ona nie wymaga od Ciebie wierności. Ale tę drogę to już sobie sam musisz przejść.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

Michzzz napisał/a:

Wieczorami odwraca sie ode mnie tyłkiem oraz zasypia tongue . Na pewno nikogo nie ma bo zrobiłem dochodzenie. Co mam w takim przypadku robić? Nie jest przepracowana , dzieci duże.

Są pozycje na seks od tyłu.

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.

7

Snake napisał/a:
Michzzz napisał/a:

Są pozycje na seks od tyłu.

big_smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

8

Gary napisał/a:

Posprzątaj, umyj łazienkę, odkurz całe mieszkanie, wynieś śmieci, ogarnij dzieci, zrób kolację, świece, wino, rozbierz się do naga, ubierz szlafrok i ...... i może ją to podnieci?

A Ty przestań od niej tego seksu wymagać. Po prostu seksu nie będzie i ten fakt musisz zaakceptować.

W zaistniałej sytuacji jednak niech ona nie wymaga od Ciebie wierności. Ale tę drogę to już sobie sam musisz przejść.

Ty masz w ogóle pojęcie o kobietach?Wątpię?
Kobiety nie chcą się kochać z różnych powodów.A autor powinien porozmawiać z żoną?Są dorośli.A nie od razu szukać kochanki.Bo to dopiero jest żałosne.

9

WiolaK napisał/a:
Gary napisał/a:

Kobiety nie chcą się kochać z różnych powodów.A autor powinien porozmawiać z żoną?Są dorośli.A nie od razu szukać kochanki.Bo to dopiero jest żałosne.

A Myślisz Wiola, że autor od razu na forum przybiegł i nigdy nie rozmawiali o tym? naprawdęę?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

10

Wcale nie zdziwiłabym się gdyby Autor nawet nie próbując porozmawiać najpierw jak sam mówi zrobił dochodzenie a potem na forum. Ludzie generalnie nie potrafią ze sobą rozmawiać, a w szczególności o swoich potrzebach, seksie, itd. Łatwiej zagadać koleżankę czy kolegę z pracy że się ma w domu prze....bane, niż najbliższej osobie powiedzieć, jest źle, róbmy coś. A jeśli w pracy się pojawi druga taka nieszczęsna dusza to romans gotowy. Niestety.

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia. /Kathleen Norris /

11

A nie wydaje się dziwne, że ktoś nie zauważa że partner czy partnerka mają jakieś potrzeby w tym zakresie? Nawet jak nigdy o tym nie rozmawiali, w co wątpię, to chyba jego żona nie ma 12 lat- zauważa gesty? A jak uważa, że wystarczy się plecami odwrócić i wszystko ok- to naiwne chyba? A może na bezludnej wyspie mieszkają?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

12

WiolaK napisał/a:
Gary napisał/a:

Nie zaczaiłaś ironii.
Był tutaj wątek, że gość mnie rozumiał dlaczego żona mu odmawia, choć on robi to co napisałem powyżej.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

13 Ostatnio edytowany przez stały (2019-04-26 22:10:10)

Widać autor jest mało intensywny w działaniu jak i pisaniu. Chyba że ogarnął mega gel do masażu albo kochankę big_smile

14 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-05-09 15:11:53)

Michzzz napisał/a:

Boję się,ze sam sobie kogoś w koncu znajdę....

Pytanie czy rozmawiałeś z żoną? Nikt Ci tutaj nie napisze co robić dopóki sam z nia nie porozmawiasz... Wiele osób zadaje pytania na forach a tak naprawdę nie dba o odpowiednią komunikację w małżeństwie, która przecież jest podstawą każdego związku...W większości przypadków problemem jest rutyna. Czy Twoja żona przyjmuje tabletki antykoncepcyjne? BO u mnie powodowały obniżenie libido. Obecnie przyjmuję tabletki osłonowe [spam] oraz jest lepiej.Może Twoja żona równięż powinna?

15

Rozmawialem z nią. Mówi,ze wszystko jest ok oraz za bardzo nie chce o tym rozmawiać. Wieczorem jak zwykle była zmęczona oraz powiedziała mi ,że chce spać. Nawet się z nią pogadać nie da jak sami widzicie. Przyjmuje tabletki ale raczej to nie problem tabletek bo zawsze je brała a ten brak ochoty na seks pojawił sie jakis czas temu .Z tego co wiem to nic do tych tabletek nie bierze.

16

zastanowiłbym się, czy może być jakaś przyczyna związana z waszymi codziennymi relacjami, nie umiem tego wywnioskować bo trochę mało informacji.

"Poznacie ich po ich owocach":D

17

@Michzzz:    widzę dwa wnioski w twoim przypadku:

-- zrezygnuj z seksu całkowicie, nabieraj furstracji i dystansu do żony... bo brak seksu robi korozję waszego związku

-- podtruwaj się swoim "strachem, że kogoś sobie znajdziesz"...   bo nie znajdziesz, bo pewnie byś to już dawno zrobił gdybyś chciał, albo byś poszedł na seks do dziewczyn Roksa

18

Zmień żonę na inny model, od rozwodu mam więcej seksu i to lepszego niż w trakcie związku lol

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

19 Ostatnio edytowany przez ZielonyJaszczur (2019-05-13 20:10:53)

Po prostu skończył się jej zapas libido (i to już chyba definitywne).
Ja się pogodziłem z tym, że na zbliżenia czy nawet jakiekolwiek pieszczoty już nie ma perspektyw, bo nie ma na to najmniejszych chęci (jak to autor pisał: chroniczne zmęczenie; brak siły, "już późno, trzeba iść spać").
Plusem jest to, że można zaoszczędzony czas i energię spożytkować na inne aktywności t.j.: sport, książki, jakieś hobby (nie są to przyjemności tego samego rodzaju, ale zawsze coś...). No ale nie ma co się łudzić - to przestaje być już związek; to tylko "kolektyw singielski" tj mieszkamy wspólnie, ale każde zajmuje się własnymi sprawami (niestety nie mamy wspólnych hobby - mamy w tym względzie zupełnie różne temperamenty i zainteresowania).

20

Możesz jej takie środki zaproponować ( na pewno nie zaszkodzi). Możę nie są takie tanie ale działanie jest. Znam je z polecenia mojej pani ginekolog.

21

"ZielonyJaszczur
. No ale nie ma co się łudzić - to przestaje być już związek; to tylko "kolektyw singielski" tj mieszkamy wspólnie, ale każde zajmuje się własnymi sprawami (niestety nie mamy wspólnych hobby - mamy w tym względzie zupełnie różne temperamenty i zainteresowania)."

Dokladnie mam to samo... Nie wiem szczerze co o tym juz sadzic. W srodku czlowiek umiera.  Nigdy nie przypuszczalam ze roznica temperamentow moze byc tak znaczaca dla zwiazku. Na samym poczatku do glowy by mi nie przyszlo, ze moze to byc problemem. Moje starania na marne, rozmowy o potrzebach itp. w skrocie "ja zawsze taki bylem" - Bardzo sie staralam, koronkowa bielizna nocna, seksowne koszule, propozycje padaja wszedzie (w drodze w aucie, rano, wieczorem - zawsze to samo, zmeczony, nie nie wypada, gdzie mam sie niby zatrzymac, mowisz jak "grzybiarka" itp itd. Po takich slowach czlowiek czuje sie upokorzony, czuje wstyd za takie mysli). Skutek? Wszedzie widze seks, czuje sie sfrustrowana, kupilam sobie sprzet a nawet dwa, w pracy rowniez obawiam sie ze to widac bo na facetow sie patrze i odrazu sobie wyobrazam... To bardzo ciezkie bo kocham swojego faceta ale tak bardzo brakuje mi tego pozadania, nie chce byc wiecznie inicjatorem kazdego zblizenia ktore i tak jest raz na miesiac(sic!) 5 lat w zwiazku a ja moglabym co dzien... ! I coz poradzic...

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Żona nie chce się ze mną kochać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018