Między młotem a kowadłem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Między młotem a kowadłem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Między młotem a kowadłem

Cześć! Niedawno wróciłam do pracy, w tym czasie przyjęli nowego chłopaka. Mnie przenieśli do niego i dwóch innych. Nowego dopiero poznaję ale z tymi dwoma dość długo się znamy i chyba nawet lubimy, problem polega na tym, że oni tego nowego nie lubią. Cały czas jakieś dziwne aluzje rzucają, mówią, że chłopak nie myśli, nie rozumie co się do niego mówi a mi tak po ludzku nowego jest szkoda. Zwłaszcza, że nie potrafi się odciąć... Prosiłam tę dwójkę żeby mu odpuściła, że może on potrzebuje nieco więcej czasu na ogarnięcie tego wszystkiego. Nie wiem w jaki sposób jeszcze mogę mu pomóc, bo chyba gadką "młody nie przejmuj się" nie pomogę

Są takie oczy, nie pozna Pan po nich, że płakały. Wystarczy je otrzeć. A są takie, że płacz długo w nich stoi, nawet gdy dawno płakały.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Między młotem a kowadłem

U mnie w pracy tez jest taka dziewczyna, która nowym niezle potrafi dopiec i życie uprzykrzyć. Temperuje ja strasznie i jednocześnie wspieram nowe osoby, aby nie brały tego do siebie i zwyczajnie ja ignorowały. To chyba jedyne co możesz zrobić.

less is more

3

Zaprzyjaźnij się z „Nowym”, daj reszcie dobry przykład.  Na głupie żarty albo nie reagować, albo zareagować ostro, raz a dobrze.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

4

Ale co, ten młody nie jest pełnoletni? Jest niemową?

Bez przesady. Nie jesteś jego mamusią, żeby go chronić przed światem. Nie jesteś też jego szefem, żeby reprymendować innych pracowników.

5

Beyondblackie napisał/a:

Ale co, ten młody nie jest pełnoletni? Jest niemową?

Bez przesady. Nie jesteś jego mamusią, żeby go chronić przed światem. Nie jesteś też jego szefem, żeby reprymendować innych pracowników.

Ale miło jest, gdy ktoś okazuje nam wsparcie? Czy bycie miłym w obecnych czasach to coś zapomnianego?
Dla mnie to straszne, że dorośli ludzie zachowują się w ten sposób.

6 Ostatnio edytowany przez trx (2019-04-19 16:54:16)

Proszenie to nie reprymenda. Nie wiem czemu totalny brak empatii miałby być postawą godną promowania.

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Między młotem a kowadłem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018