Czy warto dać mu drugą szansę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy warto dać mu drugą szansę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czy warto dać mu drugą szansę?

Dokładnie dwa lata temu poznałam faceta. Spotkaliśmy się zaledwie kilka razy po czym potraktował mnie tak, że napisał smsa że nic z tego nie będzie. Trochę zabolało bo podobał mi i było fajnie podczas tych spotkań, więc byłam zdziwiona, ale olałam temat nie drążyłam i tyle. Po wielu miesiącach zauważyłam że szuka kontaktu. A to zaczepił na portalu społecznościowym a to gdzieś indziej, ale nie reagowałam. Ostatnio spotkałam go na imprezie. Dwa lata go nie widziałam i nadal tak samo mi się podobał jak wtedy....:/  Przeprosił i powiedział że szybko pożałował swojej decyzji, pytał co u mnie itd. byłam obojętna i jakoś nie zwracałam na niego uwagi. Dziś napisał. Prosił o spotkanie, takie przy kawie żeby pogadać. Poczułam się tak, że może lepszej nie znalazł i nagle przypomniało mu się o mnie... Nie wiem czy spotkać się tak na spokojnie, przecież bez zobowiązań, pogadać i choćby z czystej ciekawości zapytać co się wtedy stało, czy olać go tak jak on mnie wtedy...mamy po 36 lat więc nie chcę zachowywać się jak obrażona nastolatka. To były trzy spotkania dwa lata temu, nie wiem, może dojrzał, może docenił jednak moja osobę.. Jak powinnam się zachować? Pomóżcie:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy warto dać mu drugą szansę?

Nie widzę w jego zachowaniu te dwa lata temu nic niegrzecznego - było parę spotkań, uznał że to nie to/ nie miał głowy do zwiazkow, zakomunikowal Ci to. Teraz po dłuższym czasie jednak chciałby dać temu szansę. Jak masz ochotę to why not

3

Wydaje mi się, że mu się nudzi i chce się z tobą spotkać z braku laku. Miałam tam. Niby coś między nami było, ale stwierdził, że nie ma czasu na spotkania. Po czasie się przypomniał, we mnie wszystko wróciło, a on znowu przepadł. Jak go spotkałam ponownie, był wielce zdziwiony, że byłam tym razem niemiła.

Jeżeli ktoś cię źle potraktował, to jest duże prawdopodobieństwo, że znowu zrobi tak samo.

gdykochamy

4

Ja w zachowaniu faceta nie widzę nic niegrzecznego. Wtedy jasno zakomunikował, że nic z tego nie będzie. Powody nie mają znaczenia.
Dziś chce się spotkać. Więc jeśli ty też tego chcesz to czemu nie? Kawę zawsze można wypić na luzie.

Say What You Mean, Mean What You Say

5

Kate... przejrzałam Twoje wątki... uważam, że powinnaś nauczyć się być sama ze sobą, a nie pakować się w kolejną dziwną relację.
Rozważ to.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

Jak dla mnie, to masz za mało "materiału do badań" ;-)
Przecież. nie musisz się od razu angażować w relację, więc spotkaj się, porozmawiacie, poobserwujesz i zobaczysz, co z tego wyjdzie.

7

Cyngli napisał/a:

Kate... przejrzałam Twoje wątki... uważam, że powinnaś nauczyć się być sama ze sobą, a nie pakować się w kolejną dziwną relację.
Rozważ to.

hahaha , ale ja naprawdę potrafię.. fakt, że trafiają mi się dziwne przypadki, ale uwierz mi moja droga, że wciąż spędzam czas sama ze sobą, no i w sumie to już mi to troszkę wychodzi bokiem bo rutyna troszkę mnie dobija, samotne wycieczki rowerowe, spacery, ciągle sama sama sama, no i może dlatego zareagowałam na jego wiadomości, ale zgodziłam się tylko na spotkanie żeby pogadać na luzie o wszystkim i o niczym. Ogólnie jestem bardzo honorowa więc sama sobie się dziwię że w ogóle tak postąpiłam, ale tłumaczę to tak, że przecież nie byłam z nim w jakimś związku żebym mogła czuć się odrzucona i oszukana...

8

MagdaLena1111 napisał/a:

Jak dla mnie, to masz za mało "materiału do badań" ;-)
Przecież. nie musisz się od razu angażować w relację, więc spotkaj się, porozmawiacie, poobserwujesz i zobaczysz, co z tego wyjdzie.

Dokładnie:)

9

Ja bym nie dała. Może faktycznie nie ma co robić, bo skończyły mu się kandydatki. A może wydaje mu się, że coś z tego będzie, ale skoro wtedy nic nie poczuł, to teraz też mało prawdopodobne, że nagle mu się odmieni.

10

BlackOrange napisał/a:

Ja bym nie dała. Może faktycznie nie ma co robić, bo skończyły mu się kandydatki. A może wydaje mu się, że coś z tego będzie, ale skoro wtedy nic nie poczuł, to teraz też mało prawdopodobne, że nagle mu się odmieni.

Też racja...no ale ja już też mam teraz inne podejście, minęły dwa lata i również ten czas na pewno troszkę mnie zmienił, czas pokaże, a może teraz będzie odwrotna sytuacja i po 3 spotkaniach to ja jego jednak odeślę z kwitkiem big_smile

11

Najwidoczniej facet miał w zanadrzu inny obiekt zainteresowań skoro z tobą zerwał kontakt choć przyznaje że zachował się całkiem przyzwoicie informując ciebie o tym bo większość po prostu znika nie mając nawet odwagi napisać że to koniec Myślę że możesz dać mu szansę ale z niewielkim kredytem zaufania

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy warto dać mu drugą szansę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018