Związek z nieśmiałym facetem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z nieśmiałym facetem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Związek z nieśmiałym facetem

Cześć dziewczyny, piszę do was z krótkim zapytaniem... Co myślicie o związku z nieśmiałym facetem? Zmagam sie z nerwicą depresyjną i w prawdzie jest teraz znacznie lepiej, ale pierwsze spotkanie z kobieta nadal potrafi być stresujące...
I tu rodzi się kolejne pytanie: O czym lubicie rozmawiac na pierwszym spotkaniu? Co was przyciąga a co odpycha?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek z nieśmiałym facetem

Myślę, że żadna kobieta nie będzie chciała być twoją matką i terapeutką. Najpierw  zadbaj o swoje zdrowie a potem szukaj kobiety. W takim stanie możesz tylko kobietę skrzywdzić.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

3 Ostatnio edytowany przez g.adamczyk (2019-03-16 21:54:30)

Mordimer napisał/a:

Myślę, że żadna kobieta nie będzie chciała być twoją matką i terapeutką. Najpierw  zadbaj o swoje zdrowie a potem szukaj kobiety. W takim stanie możesz tylko kobietę skrzywdzić.

Może faktycznie lepiej dać sobie z tym spokój... Terapeutki w partnerce nie szukam, ale nikogo krzywdzic tez nie chce, ta perspektywa troche zniecheca.

4

g.adamczyk napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Może faktycznie lepiej dać sobie z tym spokój... Terapeutki w partnerce nie szukam, ale nikogo krzywdzic tez nie chce, ta perspektywa troche zniecheca.

Nie no spokojnie. Nie chcę cię zniechęcać. Tylko mówię jak jest. Często tacy ludzie obarczają druga zdrowa osobę swoimi problemami. Ciągną w dół. Zresztą takich ludzi z depresją i nerwicą łatwo urazić czy skrzywdzić. Nie daj Boże sam możesz trafić na jakieś borderki czy inne modliszki. I wtedy to ty będziesz cierpiał. Ludzie słabi z problemami często podświadomie przyciągają wampirów emocjonalnych. Musisz po prostu uważać.

Jeśli chodzi o same spotkania to spotykaj się. Tylko nie nastawiaj się na niewiadomo co. Więcej dystansu a będzie dobrze .

Powodzenia.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

5

Mordimer napisał/a:

Nie no spokojnie. Nie chcę cię zniechęcać. Tylko mówię jak jest. Często tacy ludzie obarczają druga zdrowa osobę swoimi problemami. Ciągną w dół. Zresztą takich ludzi z depresją i nerwicą łatwo urazić czy skrzywdzić. Nie daj Boże sam możesz trafić na jakieś borderki czy inne modliszki. I wtedy to ty będziesz cierpiał. Ludzie słabi z problemami często podświadomie przyciągają wampirów emocjonalnych. Musisz po prostu uważać.

Jeśli chodzi o same spotkania to spotykaj się. Tylko nie nastawiaj się na niewiadomo co. Więcej dystansu a będzie dobrze .

Powodzenia.

To prawda z tym co mówisz, moja ostatnia partnerka bardzo pograła na mojej słabości i to wykorzystała. Jako partner nie obarczałem jej moimi problemami i tej nerwicy w związku jakby nie było (wolałem wygadac sie u psychologa niz zatruwac jej zycie). Chce spotykac sie z kobietami choćby dla faktu budowania pewnosci siebie. Widze tylko że czesto jestem na straconej pozycji juz na starcie zaczynając rozmowę. Problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego, dekoncentracja, to troche przeszkadza.

6

g.adamczyk napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Powodzenia.

To prawda z tym co mówisz, moja ostatnia partnerka bardzo pograła na mojej słabości i to wykorzystała. Jako partner nie obarczałem jej moimi problemami i tej nerwicy w związku jakby nie było (wolałem wygadac sie u psychologa niz zatruwac jej zycie). Chce spotykac sie z kobietami choćby dla faktu budowania pewnosci siebie. Widze tylko że czesto jestem na straconej pozycji juz na starcie zaczynając rozmowę. Problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego, dekoncentracja, to troche przeszkadza.

Tak to jest jakaś metoda ale nie nastawiaj się od razu na miłość czy związek. Porzuć oczekiwania wobec kobiet.
Po pierwsze nie możesz mysleć, że jesteś na straconej pozycji. To od razu widać po mowie ciała i czuć po twoich feromonach. One wyczuwają twoją niepewność i uznają jako słabość. Po prostu więcej dystansu i luzu. Jak coś z tego będzie to spoko a jak nie to też w porządku. Trening czyni mistrza. Zaliczysz pewnie dużo porażek i będziesz miał chwile zwątpienia. Też takie miałem i trochę mam. Ale najważniesze powinno być dla ciebie twoje samopoczucie i samoocena.

7

@Mordimer dzięki za radę, wszystko w swoim czasie, na spokojnie:)

8

g.adamczyk napisał/a:

@Mordimer dzięki za radę, wszystko w swoim czasie, na spokojnie:)

Tak powolutku. Ma być to proces. Nic na siłę. Skup się na tej depresji i nerwicy.

Też uważam, że wchodzenie w związek w niezbyt dobrym stanie emocjonalnym to kiepski pomysł. I dla Ciebie i dla ewentualnej partnerki.
W takiej sytuacji lepiej najpierw skupić się na sobie, nie dokładać sobie dodatkowego stresu np. tego związanego z budowaniem związku, poznawaniem się.
Ale jeśli chodzi o taką zwykłą nieśmiałość to nie przeszkadza mi, o ile ktoś po jakimś czasie jest w stanie się bardziej otworzyć smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z nieśmiałym facetem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018