Przyjaźń i seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez marvelshake (2019-02-26 08:44:22)

Temat: Przyjaźń i seks

Witam,zwracam się do Was kobiet z pewnymi wątpliwościami które mam nadzieję że rozwiejecie wink

Otóż mam przyjaciółkę od co najmniej 6 lat,znamy się jak łyse konie,bardzo dobrze się nam rozmawia i wiemy o sobie prawie wszystko i zawsze mogliśmy na siebie liczyć,niezależnie czy byliśmy w związkach czy nie wink

Ostatnio przeżyła trudne rozstanie i jak zawsze tak i w tym przypadku starałem się jej pomóc,wysłuchać i pogadać.Dopowiem tylko że nasz kontakt nie polegał na codziennym pisaniu do siebie ale chociaż raz w miesiącu pisaliśmy ze sobą.W tym wypadku,jednak zaczęły się częstsze smsowanie (wiadomo,rozmowa i wsparcie),gdy ona już ogarnęła się po rozstaniu i nie myślała o ex to w rozmowie zaczęły się przeplatać flirtujące wzmianki o seksie,że jak się spotkamy to seks,jakie pozycje itp. i działało to w dwie strony,nie tylko ja tak pisałem ale i ona.Podsumowując-byłem pewien że oboje tego chcemy

Gdy doszło do spotkania,podjechaliśmy w zaciszne miejsce,siedzieliśmy w aucie i gdy położyłem rękę na jej kolanie czy próbowałem pocałować to z nerwowym uśmiechem na twarzy odrzucała moje poczynania.Gdy zapytałem skąd taka zmiana skoro wydawało się,że chcemy tego oboje,powiedziała że ona tylko tak żartowała i myślała że też żartuje.

Co o tym sądzicie? Jakie mogą być powody ? Z góry dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam ! wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaźń i seks

To proste. Jesteś tylko kolegą, z którym można pogadać, pożartować i tyle. Za niedługo dowiesz się, że znalazła sobie kogoś nowego. Myślę, że dla własnego dobra, lepiej zerwać kontakt.

3

Potrzebowała odskoczni po rozstaniu, popisaliście, pożartowaliście i dla niej to nic nie znaczy. Zastanów się, czy dla Ciebie nic takiego się nie stało i chcesz kontynuować tą przyjaźń.

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-26 17:56:23)

Proste jak budowa cepa, ziomuś do wypłakania i pocieszania, jest sucha przy tobie jak sahara, a przy innym łobuzie będzie cała mokra i skakać, życie misiaczku, życie. Nie rób za pamiętnik dupie, bo one nie szanują takich gości na dłuższą mete. pozdrawiam i życze wylgaryzm się na koleżaneczkę, jak ma dać to tylko to jeszcze podziała.

5

Brak chemii.

gdykochamy

W całym poście brakuje znacznych szczegółów ,które są istotne w tej sprawie , pozwól ,że Ci przypomnę wink  po 1 . Kiedy Ty głowiłeś się nad tym co czuje do Ciebie przyjaciółka , Twoja kobieta z którą byles od ponad roku leżała w szpitalu po bardzo ciężkiej operacji ! Po 2. W momencie kiedy Ona już wiedziała o Was wszystko i dała Ci mozliwosc wytłumaczenia ,nadal kłamałeś, obwiniałeś ,że to z jej strony nie wypływają żadne uczucia ,po czym pojechałeś zadziałać coś z przyjaciółką i jesteś rozczarowany ,że nie wyszło? Żenada.  Po 3. Mieszkaliście razem i zamiast martwić się o to jak czuje sie Twoja kobieta i czy czegoś nie potrzebuje ... napiszę najprościej jak potrafię ( myślę ,ze zrozumiesz bo przecież to Twój poziom) martwiłeś się tylko i wyłącznie o  swoją pałe !  Sex jest ważny ale nie najważniejszy i w dorosłym życiu niestety czy stety trzeba wybierać ,  zacznij używać tej większej głowy . Okaż trochę honoru i klasy ,po tak podłym zachowaniu. Mam nadzieję,że karma wróci w najmniej oczekiwanym momencie byś chociaż raz miał na barkach od losu tyle ile Twoja Kobieta w ostatnim czasie .Byś odczuł jak to jest ,  gdy osoba ,której poświęcasz całego siebie zadaje Ci cios w plecy , w momencie w którym najbardziej jej potrzebujesz .  Nie pozdrawiam.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018