CIĄZA.....może powinnam zrezygnować.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » CIĄZA.....może powinnam zrezygnować....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: CIĄZA.....może powinnam zrezygnować....

mam 45 lat ale czuje sie i wygladam na duzo mniej. zazwyczaj gdy kobieta kocha mezczyzne to pragnie miec z njm dziecko....uffff. mam 2 dzieci,syn ma 25 lat a corka 12. Mam rowniez od 4 lat partnera z ktorym laczy nas i uczucie i cudowny seks. Moj partner kocha i rozpieszcza moja corke,sam nigdy nie mial dzieci....jest starym kawalerem ale zupelnie normalnym.Ostatnio coraz czesciej slysze,ze takie male bobo byłoby taka wisienka na "torcie"jakim jest nasz zwiazek.Wiem,ze jego siostra dlugo starala sie o dziecko....podobno w rodzinie mojego partnera nieplodnosc jest bardzo czesto spotykana.Do tej pory nie zadawwałam pytan.....chce dowiedziec sie, do kogo mozemy sie zglosic z naszym...problemem....mieszkam w Pile (wielkopolska)   sztuczne zaplodnienie,ocena moich mozliwosci,ocena mozliwosci mojego partnera .....obiektywna i fachowa pomoc...tego oczekuje. madzia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: CIĄZA.....może powinnam zrezygnować....

Konkretnie niestety nie umiem Ci pomóc, ale napiszę tylko tyle - pamiętaj, że ciąża w tym wieku niesie ze sobą spore ryzyko, dziecko ma szanse urodzić się chore (np. na zespół Downa). Przemyśl to i zastanów się poważnie, czy jesteś gotowa na taką ewentualność.

3

Witaj... Masz juz dwoje dzieci... Zapewne zdrowych dzieci... Kochana nie ryzykuj...  Nie chcę Cię urazić absolutnie ale pomysl tylko co by było gdybyś w tym wieku urodziła chore dziecko? Pomyśl o zobowiazaniach, chorym dzieckiem bedziesz musiala sie opiekowac do konca swojego zycia a co potem? Nie narazaj lepiej ani swojego zdrowia ani nie ryzykuj bo dzidzius moglby urodzic sie chory. pozdrawiam

Miłości trzeba szukać wszędzie,
nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.

4

Anemonne mylisz się i to bardzo.Mój brat jest na to doskonałym przykładem.Moja mama zaszła w ciąże po 40 i wszystko jest jak najbardziej Ok.Mały ma już 4 lata i na nic nie choruję.W moim środowisku jest wiele przykładów gdzie kobiety po 40 rodzą cudowne dzieciaczki.

Tobie magdalena45 również zyczę słodkiego bobaska.Nie przejmuj się wiekiem.Wszystko jest możliwe wink

5

Pewnie ze wszystko jest mozliwe... Nie jest powiedziane ze napewno urodzi sie chore...  Tylko to ciagnie sie z ryzykiem, niektorym sie udaje a niektorym niestety nie... Moja mama rowniez urodzila mnie po 40 i jestem zdrowa, tez znam duzo takich przypadkow ale znam tez takie gdzie urodzily sie chore dzieci

Miłości trzeba szukać wszędzie,
nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.

6

A ja to widze tak:

Najpierw porozmawiaj z partnerem o dziecku i podejmijcie decyzje, tak czy nie..
Następnie idz do lekarza i spytaj jakie sa szanse na to byś jeszcze miala dziecko.. Poszukaj dobrego lekarza by sie Toba zaopiekował przez ten czas i szczęśliwie doprowadził Was, Ciebie i to maleństwo do finału..

Powodzenia smile

7

kaja24 napisał/a:

Anemonne mylisz się i to bardzo.Mój brat jest na to doskonałym przykładem.Moja mama zaszła w ciąże po 40 i wszystko jest jak najbardziej Ok.Mały ma już 4 lata i na nic nie choruję.W moim środowisku jest wiele przykładów gdzie kobiety po 40 rodzą cudowne dzieciaczki.

Tobie magdalena45 również zyczę słodkiego bobaska.Nie przejmuj się wiekiem.Wszystko jest możliwe wink

Nie zrozumiałaś mnie. Przecież nie napisałam, że NA PEWNO dziecko urodzi się chore, tylko że po 40-tce jest duże ryzyko i trzeba być przygotowanym na taką ewentualność. Oczywiście, że są przypadki, kiedy kobiety po 40 roku życia rodzą zdrowe dzieci i sama takie znam, ale trzeba się liczyć z tym, że ciąża u 45-latki to już nieco inna sprawa niż ciąża 25-latki.

8

A ja mam znajomą która urodziła dzecko w wieku 52 lat i dzidzia jest zdrowa:-)

9

To Twoja indywidualna sprawa co zrobisz.
Moja teściowa urodziła córeczke w wieku 45lat i wszystko jest ok.Była w szoku gdy się dowiedziała że jest w ciązy tym bardziej jej mąż był bardzo chory( rak prostaty) ( niestety umarł sad )
Mówiła ze tez sie zastanawiała nad tą ciążą ale podjeła decyzje ze urodzi.
Napewno jest to trudna decyzja ale musisz z mężem dobrze to przemyśleć?! czy jesteście jeszcze w stanie wychować następne dziecko.Mam nadzieje ze podejmiecie słuszną decyzje.
Pozdrawiam .

Maj już nie pachnie majem, świąteczne ciasto straciło aromat, a nowa sukienka jest zwykłą szmatą".

10

A może twoja ginekolog mogłaby Ci dobry adres podać?

myśląca o ciepłym klimacie...

11

Myślę, że z takim pytaniem powinnaś udać się do dobrego lekarza, a nie na forum, bo żadna z nas nie zna Cie ani Twojej sytuacji. Nie kieruj się wypowiedziami przez internet oraz tym co myslą inni ludzie na ten temat! Idź jak najszybciej do lekarza wraz ze swoim partnerem i wtedy zdecydujecie. Oczywiście wcześniej powinniście sami ze sobą poważnie porozmawiać i zdecydować, a opinia lekarza powinna być dla Was bardzo ważną i cenną wskazówką. Pozdrowienia

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » CIĄZA.....może powinnam zrezygnować....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018