Jak znaleźć spokój w kontaktach z prawie eksmężem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jak znaleźć spokój w kontaktach z prawie eksmężem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Jak znaleźć spokój w kontaktach z prawie eksmężem

Cześć,
właśnie jestem w trakcie rozwodu, który pomimo że sam w sobie jest stresujący, to jeszcze muszę wysłuchiwać uszczypliwości męża kiedy przychodzi widywać się z dzieckiem.

Po każdej jego wizycie czuję się źle, gdyż cały czas się czegoś czepia. Nie skupia się na kontaktach z dzieckiem. Nawet jeśli ja wyjdę do drugiego pokoju, to za chwilę przychodzi z dzieckiem na rękach i zaczyna mi dogryzać. To że nie mogę na niego liczyć w żadnej kwestii to zupełnie inna historia.
kiedy mówię mu że powinien skupić się na zabawie z dzieckiem i że przyszedł do dziecka a nie do mnie, on łapie mnie za słówka i stara się odwrócić kota ogonem (na przykład mówi, że skoro dziecko cały czas jest przy mnie to i ze mną się musi widywać). Mam już dość tej wojny podjazdowej, bo ile można. Zgląda mi po kątach w mieszkaniu i komentuje że mam syf, kiedy w zlewie stoi kubek i dwa talerze; kiedy mam pranie w koszyku, którego nie zdążyłam  poprasować słyszę: "znowu masz nie uprasowane". Mam dość tego że on mnie ocenia i że szuka zaczepki na siłę. Według mnie on czerpie radość z tego że mi do gryzie i że jestem zdenerwowana. Mieszkamy osobno.

Czy macie może jakieś rady w jaki sposób znaleźć w sobie spokój, aby na jego przykre słowa wzruszyć ramionami i aby to po mnie spłynęło jak po kaczce? Czy jest to w ogóle możliwe?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak znaleźć spokój w kontaktach z prawie eksmężem

Sosno - masz już jeden bardzo rozbudowany i aktywny wątek, który poświęcony jest Twoim problemom z eks mężem - https://www.netkobiety.pl/t115761.html
W związku z tym, że tutaj również o nich piszesz, proszę Cię o kontynuowanie dyskusji w poprzednim temacie.
Zgodnie z naszym regulaminem dublowanie wątków jest zabronione.
Dlatego też ten temat zamykam, a Ciebie proszę o ponowne zapoznanie się z zasadami forum i o stosowanie się do nich.
Dziękuję/ Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jak znaleźć spokój w kontaktach z prawie eksmężem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018