Smutek czy depresja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Smutek czy depresja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Smutek czy depresja

Moje życie jest takie puste i bezwartościowe, odczuwam pustkę, smutek i beznadziejność, tak jakby moje życie już dawno się skończyło. Teraz tylko wegetacja. Nie wiem czy to smutek czy depresja. Całe dnie śpię w łóżku, bo tylko na to mam siłę, na nic więcej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Smutek czy depresja

Jak długo masz taki stan? On się zaczął pod wpływem jakichś okoliczności, czy "sam z siebie"?
Po tym co napisałaś, wygląda to już raczej na depresję...
Masz jakieś wsparcie, bliską osobę, która Cię rozumie?

3

Odp: Smutek czy depresja

Ten stan mam od 5 lat, zaczął się bez żadnych okoliczności. Po prostu jestem smutna. Mam matkę i chodzę do lekarza psychiatry, więc w sumie dwie osoby mnie wspierają.

4

Odp: Smutek czy depresja

Od 5 lat nie wychodzisz z łóżka ?? Terapia, leki ?

Odp: Smutek czy depresja

Przeczytałam twoje posty. Masz dużo ciekawych zainteresowań. Czytasz, oglądasz, chodzisz do kina. Chyba nie jest tak źle.

6

Odp: Smutek czy depresja

zacznij wychodzić na spacer na poczatek... siedzenie w domu, uważam ze rozmyślanie pogarsza tylko taki stan  ... może jakieś książki motywacyjne skoro lubisz czytać

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Smutek czy depresja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024