Dziwne wyznanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Dziwne wyznanie

Hejka wczoraj byłam na imprezie z moim przyjacielem znamy się bardzo długo ale on wczoraj pod wpływem alkoholu wyznał mi miłość. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że gdy sie go zapytalam kiedy juz wytrzewial czy to prawda co mówił czy tylko tak  to powiedział to on się wszystkiego wyrzekl że on nic takiego nie mówił . I co ja mam teraz według was o tym wszystkim  myśleć facet mnie kocha ale się tego wstydzi czy poprostu pijanego lepiej nie słuchać:D

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-10 22:11:32)

Odp: Dziwne wyznanie

Morał z tego płynie taki, że o uczuciach i interesach nie rozmawia się po pijaku :]

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

In vino veritas - :)
Ale to pewnie takie gadanie.

4

niul9030 napisał/a:

I co ja mam teraz według was o tym wszystkim  myśleć facet mnie kocha ale się tego wstydzi czy poprostu pijanego lepiej nie słuchać:D

A która opcja bardziej ci pasuje?
Zgaduję, że pierwsza.
Uznaj, że tak jest i pomóż mu stać się bezwstydnym ;)

5

Niul9030, ja bym olała takie wyznania. Ale wiem jak się czujesz, bo naście lat temu przeżyłam identyczną sytuację - miłosne wyznanie po pijaku od chłopaka, w którym byłam zakochana, potem oczywiście się wycofał. Lepiej nie robić sobie nadziei, jeśli na trzeźwo nie widzisz zainteresowania z jego strony.

6

niul9030 napisał/a:

Hejka wczoraj byłam na imprezie z moim przyjacielem znamy się bardzo długo ale on wczoraj pod wpływem alkoholu wyznał mi miłość. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że gdy sie go zapytalam kiedy juz wytrzewial czy to prawda co mówił czy tylko tak  to powiedział to on się wszystkiego wyrzekl że on nic takiego nie mówił . I co ja mam teraz według was o tym wszystkim  myśleć facet mnie kocha ale się tego wstydzi czy poprostu pijanego lepiej nie słuchać:D

Z pijanym się nie gada.

7 Ostatnio edytowany przez East-Wind (2019-02-11 14:40:06)

Wiesz co uważam tak jak napisali inni, nie ma co się sugerować serio... Ja też tak miałam, gość  twierdził, że mu się podobam i w ogóle i sam nie wiedział czy ma kogoś czy nie raz pisał tak, raz tak.A na drugi dzień, gdy ja chciałam wiedzieć, co w końcu dalej on mi na to, że trochę wypił i sobie za wiele pozwolił.I powiedział, że jednak ma kogoś i chce żeby tak zostało.A mnie przeprasza jeśli narobił mi nadziei i głupi tekst, że jestem fajna, ale nic z tego i żebym zapomniała o tym, co mówił poprzedniego dnia.Także nie wiem, ja mam takie doświadczenie, i ja bym chyba nie brała tego do siebie co wyznał ci przyjaciel, jeśli nie potwierdził tego na trzeźwo.

8 Ostatnio edytowany przez Wacław666 (2019-02-11 16:02:40)

niul9030 napisał/a:

Obstawiam, ze chcialby z Toba cos wiecej, ale siedzi we friendzone i nie wie jak z niego wyjsc. Boi sie, ze nie odwzajemnisz uczucia, bedzie kwas, jeszcze o zgrozo bedziesz chciala zerwac kontakt. Tak chociaz na Ciebie popatrzy, pogada z Toba, powzdycha. Sa takie ofermy zyciowe. Pytanie czy on na takiego wyglada? W sensie slabe doswiadczenie z kobietami. Po alkoholu jest sie odwazniejszym. Odwaga mu wyparowala z alkoholem. Jesli jest taka oferma zyciowa i Ty bys chciala z nim teges smeges to pewnie sama musialabys przejac inicjatywe.

9

Może był pijany i miał ochotę na ciebie.
Faceci często wyznają miłość żeby kobietę do łóżka zaprowadzić.
Jest to stara sztuka jak świat. Jej cel jest zawsze jeden...... złamać opór kobiety.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018