Dziwne objawy i nagłe ozdrowienie...? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Dziwne objawy i nagłe ozdrowienie...?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Dziwne objawy i nagłe ozdrowienie...?

Witajcie!

Dziś przydarzyła mi się dziwna sytuacja. Rano nasz kotek (ma jakieś 2 miesiące) bawił się jak zwykle, skakał, zaczepiał wszystko do zabawy a jak się zmęczył poszedł spać. Gdy się obudził zauważyłam że on idzie chwiejnym krokiem jak pijany, dostał absolutnego zachwiania równowagi. Brat wziął go na ręce i zauważył, że  dostał jakby zeza po czym mu zemdlał. Przestraszyliśmy się okropnie, po minucie, dwóch odzyskał przytomność ale nadal pozostał mu chwiejny krok, podszedł do miski i zaczął wszystko wyjadać z miski nawet domagając się więcej. Potem położył się i strasznie jęczał po czym zasnął. Obudził się i widać było, że jest jakiś nieswój, osowiały ma dziwny wzrok. Przenieśliśmy go w inne miejsce, by spał na powietrzu w cieniu. Przespał się po czym chodzi już normalnie, zjadł kolejną miskę (ale nie chce pić wody). Wydaje się być normalny ale nie jest jeszcze taki skłonny do zabawy jak miało to miejsce do dziś. Czy ktoś miał podobny przypadek?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne objawy i nagłe ozdrowienie...?

Idealnie takiej sytuacji nie miałam, ale najlepiej będzie, jeżeli jak najszybciej odwiedzicie z nim weterynarza. Miałam dużo małych kotków i gdy coś im dolega trzeba bardzo szybko reagować, bo w przypadku np. wirusa, ich stan potrafi pogarszać się z godziny na godzinę. Kotek nadal przebywa z mamą, czy nie? Jest on bardzo młody i nadal powinien być wychowywany przez kotkę, karmiony, dogrzewany przez nią, myty.

3

Czy kot był szczepiony? Odrobaczony? Czy nadal jest z matką?

4

Witajcie ponownie, byliśmy u veta. Potwierdził zatrucie, prawdopodobnie zaszkodził mu ...kwiatek doniczkowy. Zjadł fragment liścia. Dostał dziś trzy jakieś zastrzyki, ale nie widać poprawy, widać, że boli go brzuszek, jest osowiały i nie może znaleźć sobie miejsca. Jutro weterynarz kazał przyjechać ponownie na kolejną dawkę zastrzyku. Martwię się o niego, bo nie widać, by mu to pomogło.

Odpowiadając: kotek ma jednak ponad 3 miesiące, nie jest z matką już, ale został odchowany jak należy.

5

Niestety ale mając kota trzeba odciąć go od roślinek doniczkowych, mój kot zjadł kiedyś kwiaty pomarańczowego kalanchoe, rzygał na pomarańczowo i miał prawie 40 stopni gorączki ;/, ale on to w ogóle był ewenement potrafił zjeść osłonki od parówek.

Proponuję abyś tak postawiła kwiaty by kot nie miał do nich dostępu, ja swoje ustawiłam bardzo ściśle tak żeby kot nie miał miejsca żeby wskoczyć.

6 Ostatnio edytowany przez Markadia (2014-07-27 22:19:54)

Mi kot obgryzł kiedys dracene,ale nic mu na szczeście nie było.
Bardzo ale to bardzo trzeba uwazać na difenbachie bo zawierają strychnine,więc są bardzo silnie trujace.
Mam nadzieję,ze Twój kotek wydobrzeje.
A jakiego kwiatka on zjadł?

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Dziwne objawy i nagłe ozdrowienie...?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018