Nowa znajomość i nagla cisza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nowa znajomość i nagla cisza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1 Ostatnio edytowany przez kuba92 (2019-02-07 16:07:31)

Temat: Nowa znajomość i nagla cisza

Witam prosze o poradę. Bedac w klubie jednym w górskich miast poznałem fajna dziewczynę. Szybko przeszliśmy do rozmowy i zabawy. Dziewczyna mówiła ze jest zraniona kobieta przez poprzedniego faceta. Ciagle powtarzała ze nie jest latwa. Siedziala mi na kolanach i ciagle mowila ze ladnie pachne. Później mowila ze wpadłem jej w oko itd. Mieszka ode mnie jakies 300km ale to nie ma znaczenia. Oczywiście Wymienilem sie z nia numerami. Po weekendzie sie do niej odezwałem pisalem z nia sms caly dzień. Fajne sms co robimy w zyciu czym sie zajmuje jakie zainteresowania itd. Zrobilem sobie dzień przerwy. Po tej przerwie napisałem do niej sms i tutaj moje lekkie zaskoczenie brak odzewu probowalem wykonac polaczenie zero odzewu. Moje pytanie brzmi czy atakowac dalej czy dac sobie spokoj ? Stracila zainteresowanie czy po prostu jest problem gdzies indziej? Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez flury (2019-02-07 16:29:38)

Odp: Nowa znajomość i nagla cisza
kuba92 napisał/a:

Witam prosze o poradę. Bedac w klubie jednym w górskich miast poznałem fajna dziewczynę. Szybko przeszliśmy do rozmowy i zabawy. Dziewczyna mówiła ze jest zraniona kobieta przez poprzedniego faceta. Ciagle powtarzała ze nie jest latwa. Siedziala mi na kolanach i ciagle mowila ze ladnie pachne. Później mowila ze wpadłem jej w oko itd. Mieszka ode mnie jakies 300km ale to nie ma znaczenia. Oczywiście Wymienilem sie z nia numerami. Po weekendzie sie do niej odezwałem pisalem z nia sms caly dzień. Fajne sms co robimy w zyciu czym sie zajmuje jakie zainteresowania itd. Zrobilem sobie dzień przerwy. Po tej przerwie napisałem do niej sms i tutaj moje lekkie zaskoczenie brak odzewu probowalem wykonac polaczenie zero odzewu. Moje pytanie brzmi czy atakowac dalej czy dac sobie spokoj ? Stracila zainteresowanie czy po prostu jest problem gdzies indziej? Pozdrawiam

A jak długo się znacie? Jak wygląd wasz wcześniejszy kontakt za nim przestała się odzywać ? Pisaliscie tylko w jeden dzień i na tym koniec ?

3

Poznaliśmy się pierwszy raz w klubie dokładnie w piątek impreza była do białego rana ciągle z nią A ona ciągle przy mnie no i później było pisanie esemesów nie znaliśmy się wcześniej pisaliśmy od 12:00 do 23:00 cały dzień zrobiłem dzień przerwy odezwałem się po dwóch dniach i od tego momentu cisza

4 Ostatnio edytowany przez Jaco93 (2019-02-07 16:54:29)

Nie narzucaj się, będzie zależeć to napisze lub zadzwoni a jak nie to nie. Nie warto desperacko szukać kontaktu.

5

Też mi się tak wydaje tym bardziej że rozmowa przez esemesy była fajna wiec wbila mi klina ta cisza smile będzie chciała to napiszę jak nie to trudno ja już zrobiłem drugi krok

6

kuba92 napisał/a:

Bedac w klubie jednym w górskich miast poznałem fajna dziewczynę.(...)

Chyba za dużo oczekujesz od znajomości "z klubu w miejscowości wypoczynkowej".

kuba92 napisał/a:

Siedziala mi na kolanach i ciagle mowila ze ladnie pachne. Później mowila ze wpadłem jej w oko itd. Mieszka ode mnie jakies 300km ale to nie ma znaczenia. (...) lekkie zaskoczenie brak odzewu probowalem wykonac polaczenie zero odzewu.

Chciała się pobawić na wyjeździe, zdradzić męża, nie płacić za drinki, był sprzyjający klubowo-górski klimat, za dużo wypiła/wzięła czy jakikolwiek inny powód. Wyjazd się skończył i finito.

zrobiłem dzień przerwy odezwałem się po dwóch dniach i od tego momentu cisza

No, mogła jeszcze czytać ten sam poradnik podrywu.

7

Ty zrobiłeś nagłą ciszę po intensywnym pisaniu. Odezwałeś się po 2 dniach.. To pomyślała, ze ją olałeś- zwłaszcza jak coś w tym czasie napisała. Pozamiatane.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

8

Przyczyn dlaczego ci nie odpisala moze byc wiele.
1.Cos powaznego sie jej stalo i nie mogla odpisac
2.Z jakis przyczyn(rozladowany tel, brak zasiegu sieci, błąd sieci) nie zauwazyla twoich wiadomosci
3.Sama nie wie czego chce, dlatego narazie milczy
4. Doszla do wniosku, że jednak nie chce pogłebiać tej krotkiej znajomosci
5. Napisales cos co ją urazilo/ odstraszylo od ciebie

Powodow może byc cala masa..

9

Jest poprawa bo napisala po moim sms ze : ze po prostu nie chce utrzymywać ze mna kontaktu i ze jest sama ale ze przez pewne okoliczności nie ma ochoty sie z nikim spotykac wiec prosi zebym to uszanowal
Takze jakies pomysly smile? Ja osobsicie juz sobie dalem spokoj ale wyglada mi na to ze ona albo sie niedawno z kimś rozstala i moze ma faktycznie uraz do facetów albo tylko do mnie hehe pozdrawiam

10

Może po przemyśleniu tych "pewnych okoliczności" stwierdziła, że nie ma teraz chęci na związek, Tobie pozostaje to uszanować, może kiedyś skontaktujecie się znowu. Przyznam że mnie zmęczyłoby pisanie sms-ów przez cały dzień. Poza tym jeśli Ty zrobiłeś dzień przerwy, inna osoba też może dokonać takiego wyboru. Powodzenia w przyszłości:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

11 Ostatnio edytowany przez kuba92 (2019-02-07 23:04:03)

Wydaję mi sie ze dzien przerwy to nie jest az taki problem smile pisałem z nia tylko jeden cały dzień sms także jednorazowa sytuacja:) dziękuję za pomoc moze kiedyś faktycznie się uda nam zgadac;) ps. Ewentualnie gdy ona sie nie odezwie po jakims dłuższym czasie napisac cos ? Dzieki!

12

Jeśli dziewczyna ma jakiś uraz do mężczyzn, wg. mnie jej wątpliwości lepiej rozwiewać całokształtem postępowania, nie dopytywaniem i pisaniem gdy ona wyraźnie nie miała chęci na dalszy związek. Nie sądzę żeby dalsze pisanie przyniosło dobre skutki, ale może jestem w błędzie.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

13 Ostatnio edytowany przez kuba92 (2019-02-08 09:59:08)

To jaki masz pomysl na ta sprawe ? Co masz na mysli piszac caloksztalt postępowania? Problemem jest to ze miedzy nami jest 300 km różnicy wiec zostaje tylko kontakt telefoniczny.

14 Ostatnio edytowany przez serdeczna (2019-02-08 10:13:16)

Może dziewczyna nie jest gotowa na relację, a może jednak poczuła się olana przez ten jeden dzień ciszy. Ja bym pomyślała na jej miejscu, że skoro facet tak intensywnie podtrzymywał kontakt i nagle bach, cisza, to na pewno zabawił się z inną w tym dniu i nie miał czasu napisać bo był zajęty czym innym... I może właśnie wynika to z jej urazu do facetów, jeśli rzeczywiście mogła tak pomyśleć.

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty"

15 Ostatnio edytowany przez kuba92 (2019-02-08 10:32:31)

Czyli rozumiem ze jest po zawodach? wink czy ma ktos jakis pomysl smile?

16

Idź na następną imprezę i poznaj następną dziewczynę. Tylko nie napalaj się od razu na związki.

17

kuba92 napisał/a:

Jest poprawa bo napisala po moim sms ze : ze po prostu nie chce utrzymywać ze mna kontaktu i ze jest sama ale ze przez pewne okoliczności nie ma ochoty sie z nikim spotykac wiec prosi zebym to uszanowal
Takze jakies pomysly smile? Ja osobsicie juz sobie dalem spokoj ale wyglada mi na to ze ona albo sie niedawno z kimś rozstala i moze ma faktycznie uraz do facetów albo tylko do mnie hehe pozdrawiam

Daj jej spokój. Nic z tego nie będzie.
Ma uraz, a jakoś nie przeszkadzało jej to, żeby siedzieć Ci na kolanach i prawić komplementy. Jak na moje oko po prostu potrzebowała rozrywki, a nie chce być w związku albo nie chce być w związku z Tobą.

I popieram komentarz niżej, nie nakręcaj się tak big_smile

18

Tutaj nie chodzi o nakrecanie sie smile bylem z chlopakami na imprezie jakies 15 osób nagle jej kolezanka podchodzi do mnie i mowi zebym sie nia zajal bo ona jest zraniona i ze chce zeby byla szczęśliwa. Z tego wywiazala sie sytuacja która juz znacie. wczoraj Zacząłem ja obserowac na portalu społecznościowym i mnie nagle zablokowala chociaz nic do niej nie pisałem. Chociaż pisala ze mna dwa dni wczesniej sms przez cały dzien. Ciekawe skad taka zamiana nagle u niej ze nagle sie nie odzywa blokuje itd czyżby powrot do bylego lub swieze rozstanie? Boi sie ewidentnie przed kims czegos co sie stało  w weekend.

19

kuba92 napisał/a:

Tutaj nie chodzi o nakrecanie sie smile bylem z chlopakami na imprezie jakies 15 osób nagle jej kolezanka podchodzi do mnie i mowi zebym sie nia zajal bo ona jest zraniona i ze chce zeby byla szczęśliwa. Z tego wywiazala sie sytuacja która juz znacie. wczoraj Zacząłem ja obserowac na portalu społecznościowym i mnie nagle zablokowala chociaz nic do niej nie pisałem. Chociaż pisala ze mna dwa dni wczesniej sms przez cały dzien. Ciekawe skad taka zamiana nagle u niej ze nagle sie nie odzywa blokuje itd czyżby powrot do bylego lub swieze rozstanie? Boi sie ewidentnie przed kims czegos co sie stało  w weekend.

Ja widzę problem w Tobie.
Laska Ci mówi, że NIE chce z Tobą kontaktu. Kij wje czemu i nic Cię to nie powinno obchodzić.
A co Ty robisz? Rozkminiasz dlaczego. W wyobraźni miałeś już rozkminione jak utrzymać i rozwijać kontakt pomimo 300km. I myślisz że zmiana? Nie znasz jej więc nie wiesz czy to zmiana. Rozkminiasz że Cię zablokowała i czemu. Przeciez ona Ci powiedziala ze jest po rozstaniu. Dziewczyna nie chce kontaktu to to uszanuj bo i tak nic nie zrobisz. A skoro ona kontaktu nie chce a Ty zaczynasz ją obserwowac na portalach to postepujesz wbrew jej zyczeniom wiec Cie zablokowala.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

20

Daj sobie spokój, obca dziewczyna, chwilowa znajomość i 300 km. Chciała z kimś spędzić czas, spędziła, poprawiła sobie humor, i fajnie, a teraz idzie dalej. A Ty jej nie stalkuj.
Gdyby każdą akcję na imprezie brać na serio, świat stanąłby na głowie. Moje najgorsze związki to były te wyciągnięte z klubów, jak człowiek młody i głupi. Bez urazy.

21 Ostatnio edytowany przez Grasse (2019-02-08 15:53:54)

kuba92 napisał/a:

Moje pytanie brzmi czy atakowac dalej czy dac sobie spokoj ? Stracila zainteresowanie czy po prostu jest problem gdzies indziej? Pozdrawiam

Nie. Dziewczę najprawdopodobniej zostało zawiedzione przez poprzedniego partnera i nie ufa mężczyznom, albo ma syndrom sztokholmski.

Nigdy nie zrozumiem facetów, którzy proszą drugi raz. Dla mnie to już upokarzanie się.

22

poznaj następną dziewczynę:) nie na wszystko masz wpływ.

23

najpierw byla obserwacja na portalu społecznościowym pozniej byly sms ze nie da sie rady widywac z jakis przyczyn smile dzieki za rady moj numer ma jak cos ja Cisne dalej do przodu pozdro !

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nowa znajomość i nagla cisza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018