siemię lniane - problemy żołądkowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » siemię lniane - problemy żołądkowe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: siemię lniane - problemy żołądkowe

jak prawidłowo spożywać siemię lniane przy problemach żołądkowych?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: siemię lniane - problemy żołądkowe

2 łyżki ziaren zalewasz szklanką gorącej( nie wrzącej) wody.Odstawiasz na ok.40 min.Powstały z tego kisiel pijesz 2 razy dziennie - poł szklanki rano na czczo i pozostałe pół wieczorem.
Polecam również olej lniany - świetnie regeneruje błony śluzowe( 2 razy dziennie po łyżce stołowej).
Jeżeli masz h.pylori zachęcam do picia oleju z czrnuszki( 2 razy dziennie po małej łyżeczce przed posiłkiem).
Oba te oleje tylko z apteki, przechowywane w niskiej temperaturze.

3

Ja się nie cyrtolę z zaparzeniem, nie mam czasu. Łyżkę ziaren popijam wodą przed posiłkiem oczywiście.

4

Ja biorę mielone siemie (ewentualnie mielę ziarna) i zalewam ciepłą wodą. Odstawiam na chwilę, żeby się zrobiła taka zawiesina i wypijam - pomaga zawsze!

5

Zalewamy gorącą wodą i odstawiamy, żeby ziarenka puściły kleik.

6

Ja pilam po prostu olej z siemienia lnianego, lyżkę przed posilkiem.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » siemię lniane - problemy żołądkowe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018