Szufladkowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

1

Temat: Szufladkowanie

Witam , mam pewien dylemat może ktoś pomoże mi go rozwiać, aa może (sam opowie o swych doświadczeniach)
Otóż...
Co jakiś czas wchodzę na portale , poznać nowe osoby , nie nastawiam się na nic, (co ma być to niech i będzie) chociaż nie ukrywam gdy kobieta jest inteligenta, zabawna a na dodatek urocza, i miło mi czas płynie można troszkę się zauroczyć smile ale w sumie , coś mi spokoju nie daje a aktualnie szufladkowanie facetów , nie wiem czy ze mną jest jakiś problem? czy mam taki dar że przyciągam nieodpowiednie kobiety... (
Problem polega na tym gdy piszę z jakąś kobietą i zrobi na mnie pozytywne wrażenie proponuje z czasem kawę, piwo , zależy w sumie jak wybadam co lubi pić, albo proponuje coś co ją interesuje... ale wtedy nagle coś jest nie tak ... nagle kobieta nie ma czasu...   mówi ze nie szuka nikogo , ale czas mi poświęcają nawet dzwonią same... (niektóre) , piszą ...  nawet były takie co same flirtowały sporo.. a potem... ( jak by miały rozdwojenie jaźni) więc nie naciskam , szanuje decyzje , bo co mam zrobić ? nieraz spytam za jakiś czas znów...

Co do wyglądu , nie jestem ani brzydki ani urodziwy , Bóg wie jak... nadrabiam charakterem na pewno, dużo kobiet , koleżanek uwielbia me poczucie humoru , i to taki mój czarny konik,  wiec tu chyba nie do końca chodzi o wygląd...

A najlepsze jest to w tym że gdy zrobię przerwę (na przemyślenie kobiety) , nie chce biegać za kimś kto zwyczajnie ma mnie ... ( bo ile można pisać?) odezwę się... to te kobiety co tak nie chciały związku (tak się zarzekały) nagle są w nich.. mimo że przerwa pisania mniej trwała niż nasze pisanie a już kogoś mają ...o co tu chodzi czy ktoś tez tak ma jak ja ? , nie pisze że każda kobieta taka ! aby nie było , ja na takie trafiam , może powód takich że ja trochę szalony tongue lubię też kobiety zakręcone, (ale gdy trzeba też by nie bujała w obłokach 24) zwyczajnie, spokojne mnie nie interesują niestety ;/ , przy takich się nie spełniam ...;/ próbowałem z takimi...

Czy mój przypadek to zjawisko normalne ? Pytanie odnoszę do Kobiet i Panów, czy fakt faktem, ja muszę coś robić nie tak ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2019-02-15 20:20:06)

Odp: Szufladkowanie

Chyba masz zbyt wysoką samoocenę i zbyt wysokie wymagania wobec kobiet.
Mierz siły na zamiary smile

3 Ostatnio edytowany przez Ero0S (2019-02-15 19:47:52)

zwyczajny gość napisał/a:

Miedrz siły na zamiary smile

Po czym to wnioskujesz ? heh
tu nie chodzi o TOP modelki że odrzucają mnie , ale Fakt Faktem kobieta musi mieć to coś , chyba każdy indywidualnie patrzy na kobietę , co go urzeka , tongue
a wymagania mam jak każdy , ale listy nie spisałem jeszcze heh

Ale ponawiam pytanie czy to normalne że kobieta , sama mówi nie chce związków ( to że nie chce to normalne rozumiem, szanuje) ale to że po tyg czasu , max 2 mówi mi ze z kimś się spotyka czy jest to chyba juz nienormalne ... , tak dla sprostowania nie pisze czy kogoś szuka Kobieta , oraz nie mówie że szukam związku , bo to bym zrozumiał , ale daje lekkie znaki że jestem nią zainteresowany , (pisze , dzwonie, pytam jak minął dzień , itp)  nie lubie słodzić .. akurat dla mnie to troch sztuczne jak osoba nie zna się dobrze a słodzi koteczku itp ledwo kto się poznaje .. mi to z łatwością nie idzie wole to zrobić dla mej jedynej ... ale większośc mych kolezanek co mają profile na portalach twierdza ze mają po dziurki w nosie jak facet na starcie im słodzi... bo ile można , wiec mnie popierają... a tu dalej klops hah

4 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2019-02-15 20:20:32)

Ero0S napisał/a:

Po tym, źe dziewczyny nie chcą się z tobą umawiac smile A z innymi tak.
Pewnie też mają jakieś kryteria, a ty ich nie spełniasz. Proste.....

Spróbuj obniżyć wymagania, zmień swoj image.
Może pomoże....

Jak kobieta mówi, że nie chce związku, a Ty chcesz, to po co do niej piszesz? Chcesz ją przekonać? Widać siły przekonywania nie masz tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

Ero0S napisał/a:

Może pomoże....

No nie chcą .. własnie heh , to po co piszą ? dzwonią same znaki dają , a potem dawaj w drugą stronę ;/
co do mego image ... ja tam sie lubie w znaczeniu nie że narcyzm jakiś... ale znajomi mnie lubia szanują , zapraszają na imprezy , robie jako dusza towrzystwa , często mi to mówią ze beze mnie nie bedzie tego samego.. zmieniać się dla kogoś , bo ktoś mnie nie akceptuje takim jakim jestem ehh dla kogoś... to już chyba wole być sam , w znaczeniu cierpliwie zaczekam wink na tą co może nie zmieni zdania z czasem , tu temat tyczy sie kobiet z Internetu w realu nie mam problemu , poznać, ale sam fakt tego własnie , to mi spokoju nie daje czemu w necie tak jest ...

ale dzieki za radę smile

7

santapietruszka napisał/a:

Jak kobieta mówi, że nie chce związku, a Ty chcesz, to po co do niej piszesz? Chcesz ją przekonać? Widać siły przekonywania nie masz tongue

Inaczej , Jak proponuje spotkanie kobieta wychodzi mi z założenia , ze nic nie szuka, nie chce, tak jak bym jej na starcie napisał słuchaj ja chce związku dawaj ty na spotkanie heh , to nie tak to jest zwykłe spytanie o spotkanie, nie bede komuś pisał że chce związku chodź ty ze mną na randke a potem ślub tongue

Ona mi pisze , ze nie szuka nic , dopiero gdy zaproponuje spotkanie na kawe, itp , od razu odbiera mnie za jakiegoś desperata , co na starcie chce ślubu... chociaz ja o tym nie mówie... big_smile strasznie to pogmatwane ..

8

Ero0S napisał/a:
Ero0S napisał/a:

Może pomoże....

No nie chcą .. własnie heh , to po co piszą ? dzwonią same znaki dają , a potem dawaj w drugą stronę ;/
co do mego image ... ja tam sie lubie w znaczeniu nie że narcyzm jakiś... ale znajomi mnie lubia szanują , zapraszają na imprezy , robie jako dusza towrzystwa , często mi to mówią ze beze mnie nie bedzie tego samego.. zmieniać się dla kogoś , bo ktoś mnie nie akceptuje takim jakim jestem ehh dla kogoś... to już chyba wole być sam , w znaczeniu cierpliwie zaczekam wink na tą co może nie zmieni zdania z czasem , tu temat tyczy sie kobiet z Internetu w realu nie mam problemu , poznać, ale sam fakt tego własnie , to mi spokoju nie daje czemu w necie tak jest ...

ale dzieki za radę smile

Ty zawsze taki sztywny jesteś jak "głęboko pochowany"?
Czasem to jest śmieszne, ale nie zawsze i dla wszystkich.
https://www.youtube.com/watch?v=9Jywdzv … ture=share

Coś w tobie jest takiego, ze dziewczyny uciekają.. i to nie jest ich wina.

9

Skoro tak, to wytłumacz po co , piszą dzwonią ? aż tak nie szanują swego czasu ?

10

Ero0S napisał/a:

Skoro tak, to wytłumacz po co , piszą dzwonią ? aż tak nie szanują swego czasu ?

Lubią sie pośmiać smile

11

Salomonka napisał/a:
Ero0S napisał/a:

Lubią sie pośmiać smile

mam rozumieć że ze mnie tongue ? no cóż , może chociaż cennik zrobie..  zawsze coś wpadnie za Claunowanie big_smile

12

Ero0S napisał/a:
Salomonka napisał/a:
Ero0S napisał/a:

Lubią sie pośmiać smile

mam rozumieć że ze mnie tongue ? no cóż , może chociaż cennik zrobie..  zawsze coś wpadnie za Claunowanie big_smile

Eeee...tam...za bardzo też się nie przeceniaj. smile

13

Salomonka napisał/a:
Ero0S napisał/a:
Salomonka napisał/a:

Lubią sie pośmiać smile

Puszcze upust, zrobię Przecenę.. , to na pewno chwyci big_smile

14

Ero0S napisał/a:
Salomonka napisał/a:
Ero0S napisał/a:

Nie bądź naiwny smile

15

Salomonka napisał/a:
Ero0S napisał/a:
Salomonka napisał/a:

Nie bądź naiwny smile

a Ja bym prosił o zakończenie tej dyskusji, bo nic nie wnosi do tematu tongue a narazie widzę szpilki mi wbijane i nabijanie postów wink

16

Ero0S napisał/a:
Salomonka napisał/a:
Ero0S napisał/a:

Nie bądź naiwny smile

a Ja bym prosił o zakończenie tej dyskusji, bo nic nie wnosi do tematu tongue a narazie widzę szpilki mi wbijane i nabijanie postów wink

No cóż... popieram. Szkoda czasu i atłasu. Niepotrzebie tylko autor szpilki widzi i takie tam..

Ero0S napisał/a:

Ona mi pisze , ze nie szuka nic , dopiero gdy zaproponuje spotkanie na kawe, itp , od razu odbiera mnie za jakiegoś desperata , co na starcie chce ślubu... chociaz ja o tym nie mówie... big_smile strasznie to pogmatwane ..

Chłopie, jakbyś się dopiero urodził.......Internet to internet......konkurs ofert smile
Jak ma dziewczyna 100 ofert, to wybiera najlepszego. Proste jak drut .,..

18

Hm, na mój gust, po prostu nie traktują cie poważnie.

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

19

Ero0S napisał/a:

Co jakiś czas wchodzę na portale , poznać nowe osoby , nie nastawiam się na nic, (co ma być to niech i będzie) chociaż nie ukrywam gdy kobieta jest inteligenta, zabawna a na dodatek urocza, i miło mi czas płynie można troszkę się zauroczyć smile

Ero0S napisał/a:

ale w sumie , coś mi spokoju nie daje a aktualnie szufladkowanie facetów

może ich "szufladkowanie" też odbywa się w taki sposób, że nie nastawiają się na nic, ale zauroczą się jeśli poznają kogoś inteligentnego i zabawnego

"Poznacie ich po ich owocach":D

20 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-02-16 20:13:47)

Tak jak napisałeś- ze zwykłymi, spokojnymi kobietami się nudzisz- więc pewnie ściągasz te urocze, co mają pokręcone życie- i nie mają ustalonych  celów..
I tak się Wam flirt rozwija- aż Ty chcesz czegoś więcej..
Tu z jednej strony piszesz, że nie naciskasz, a z drugiej- stopujesz dając czas na przemyślenie.
A taki czas na przemyślenie- znaczy - mam Cię już dość, droga Pani- i oboje jesteście rozczarowani.
A że życie nie znosi próżni- ktoś się tam pojawia- ona obniża wymagania i wchodzi w związek. I pozostajecie dla siebie w sferze marzeń..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

21

dziekuję wszystkim za poświecenie trochę czasu i udzielenie się w mym temacie smile
Mam jeszcze jedno takie małe pytanko smile Do Kobiet aktualnie smile

Często się zdarza że Kobieta mówi nie mimo ze myśli tak .. tongue (nie chce poznać , ale zarazem chce)
Moje pytanie polega na tym czy nie miewacie tak Drogie Panie że poznajcie kogoś przez internet , miło wam sie pisze , itp , ale jak ktoś pojawia się  obok w realu , to zapominacie , momentalnie o tamtym facecie z neta , mimo ze uznajmy wywarł na was dobre wrazenie , kiedyś tu wyczytałem ze cielesność jest nie do podrobienia z pisaniem , czy nawet rozmową tele, nawet jeśli facet co piszecie jest ciekawy przystojny, a na żywo tamtego znacie chwile a jest wami zainteresowany , to dajecie szanse temu z reala ? , jak się odniesiecie ? do tego czy coś w tym jest hmm ?

22

Nie.:)

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

23

Weź chłopie poznaj jakieś Kobiety w realu. Na portalach nic nie zdziałasz bo tam głownie Panie chcą "lezeć i pachnieć" w cieniu męskiej adoracji.
Jeśli szukasz zakręconych to musisz się liczyć z tym, że bedą niezdecydowane.
Nie znam Twoich rozmów, sposobu pisania, ale myślę, że powinieneś być bardziej stanowczy. Składasz propozycje, ona mówi "nie chce", "nie wiem" to ty piszesz "dziękuje za Twój czas" i znikasz.
Poczytaj wątki anderstud - jest w tym dużo racji.

Say What You Mean, Mean What You Say

24

Ero0S napisał/a:

ale wtedy nagle coś jest nie tak ... nagle kobieta nie ma czasu...   mówi ze nie szuka nikogo , ale czas mi poświęcają nawet dzwonią same... (niektóre) , piszą ...  nawet były takie co same flirtowały sporo.. a potem... ( jak by miały rozdwojenie jaźni) więc nie naciskam , szanuje decyzje , bo co mam zrobić ? nieraz spytam za jakiś czas znów...
...

A najlepsze jest to w tym że gdy zrobię przerwę (na przemyślenie kobiety) , nie chce biegać za kimś kto zwyczajnie ma mnie ... ( bo ile można pisać?) odezwę się... to te kobiety co tak nie chciały związku (tak się zarzekały) nagle są w nich.. mimo że przerwa pisania mniej trwała niż nasze pisanie a już kogoś mają ...o co tu chodzi czy ktoś tez tak ma jak ja ?

To takie twoje niezrozumienie języka kobiet już tłumaczę.
Jak kobieta mówi że nie ma czasu to znaczy że nie ma czasu dla Ciebie.
Jak mówi że nikogo nie szuka to znaczy że nie szuka Ciebie.
Jak mówi że nie chce być w związku to znaczy że nie chce być w związku z Tobą.

To że jakaś pani nie chce iść z Tobą na kawę to oczywiście nie znaczy że nie możesz jej czasu umilić przez internet. Możesz pisać żartować flirtować pompować jej ego czy co tam chcesz. Ale jak ona mówi że nie szuka związku to wiedz że nie szuka Ciebie.

I tak samo w drugą stronę jak nawet już by była w związku ale poczuje mięte to to może nie mieć znaczenia.
Miałem taką sytuację spodobałem się jednej takiej młodej pannie. To zdążyła w ciągu 10 min całej interakcji (nie pytana)  oznajmić swojej przyjaciółce(tak abym to słyszał) że ten chłopak z którym niby chodzi to tak naprawdę 2 miesiące temu z nim zerwała.
Morał z tego taki jak się chce to można.

25

Wydaje mi się, że niepotrzebnie flirtujesz z tyloma kobietami. Może warto poczekać i nie szukać nikogo na siłę? Zwłaszcza, kiedy masz tego typu doświadczenie z internetowymi znajomościami.

Marzysz o weselu jak ze snów? Dla nas to nie problem! Zdaj się na nas, a Twoje wspomnienia błyszczeć będą tysiącem świateł nawet za wiele lat! [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

26

Siema, stary,
Nie wkrecaj sie w myslenie, ze cos jest z Toba nie tak. Podswiadomie jakos ciagnie Cie do lasek, ktore maja Cie w dupie. Tez tak mialam, tyle, ze z kolesiami i bardziej w realu. Albo mi gadali, ze nie chca zwiazku, mimo ze ja nic od nich nie chcialam, a potem ladowali w zwiazku z kim innym, albo wracali do bylych. Oprocz tego byli jeszcze faceci, ktorzy za bardzo sie nakrecali i nie dawali mi wytchnienia, wiec ja ich skreslalam. W koncu sie zaczelam z tego smiac i bardzo szybko nauczylam sie wykrywac tych niedostepnych typow.
Swojego faceta poznalam przez Tindera, ktorego zalozylam, bo brakowalo mi seksu. Nie przypuszczalam, ze poznam tam kogos fajnego, sporo ludzi poznaje w realu. Tak czy inaczej: super nam sie rozmawialo i jestesmy dla siebie idealna kombinacja. Takze wiesz, jakas wariatka na Ciebie czeka i bedzie chciala wlasnie Ciebie.

Z jakichs opcji, co wylapalam z Twojej wypowiedzi: badz soba. Wtedy przyciagniesz podobnych ludzi. I jak nawet bedziesz bladzil, to po swojemu. Wydajesz sie myslacym i empatycznym gosciem, to sa fajne cechy.

27

To, co Ci tu proponuje większość ludzi to zła droga - każą Ci odpuszczać, gdy Ty nie chcesz odpuszczać, każą Ci zmieniać kryteria, kiedy Ty nie chcesz zmieniać...czyli inaczej każą Ci nie być sobą. Pamiętaj - rób tak, jak Ci rozum i serce podpowiada, jak chcesz zgrywać macho, tracisz siebie. Nic nie zmieniaj, bądź tylko cierpliwy - na pewno trafisz na właściwy czas i osobę. Ja też miałem tak, nawet gorzej i trafiłem. Trochę to trwało ale warto czekać.

Nic co ludzkie, nie jest mi obce.

GG 5287256

28

Niektóre osoby po prostu potrzebują mieć zainteresowanie cały czas i jak zobaczą, że odpuszczasz dopiero wtedy zaczynają pokazywać jakąś inicjatywę. Ale to chyba nie ze szczerych intencji tylko po to, żeby cały czas ktoś tam na około nich się kręcił.
Nic na siłę.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018