Zraniłam go bardzo, nie mogę z nim żyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zraniłam go bardzo, nie mogę z nim żyć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Zraniłam go bardzo, nie mogę z nim żyć

Jest tego dosyć sporo i jest to wszystko dosyć skomplikowane, bo tak naprawdę sama sobie zrobiłam „krzywde”
Wszyscy wokół mówią mi, ze będzie dobrze, nikt nie potrafi powiedzieć nic więcej, tak naprawdę nie ma ze mną praktycznie nikogo kiedy właśnie ja tego potrzebuje, piszą jezeli coś jest nie tak i robią z tego wszystkiego ogormna sensacje, nie myśląc jak czuje się w tym momencie ja. Cala moja historia zaczęła się w maju, poznałam chłopaka, który odrazu zrobił na mnie ogromne wrażenie i zwrocil moją uwagę, wiedziałam ze jest inny niż wszyscy chłopacy na świecie, był tak bardzo „normalny” i taki... no mój ideał

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zraniłam go bardzo, nie mogę z nim żyć

I tyle?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zraniłam go bardzo, nie mogę z nim żyć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018