strach,-mąż ma niebieską kartę ale nadal mnie obraża. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » strach,-mąż ma niebieską kartę ale nadal mnie obraża.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: strach,-mąż ma niebieską kartę ale nadal mnie obraża.

nie wiem już co robić,straszy że jak założę o alimenty zniszczy mnie i nie pozwoli abym ja wychowywała dzieci ,od 18 lat chowam je praktycznie sama bez pomocy, od 3 lat doszły nam 3,5 letnie bliźniaki było jeszcze gorzej,zaczął bić moich starszych synów,mnie wyzywa i odciął od ludzi,rodziny.Mam tego dość ,ciągłe sprawdzania ,wymyślone historie,kłamstwa,mieszkam na jego posesji od 18 lat ,dom przepisali Mu rodzice więc jest Jego, chciałam zarabiać i robię sadzonki malin,które odbiera centrum ogrodnicze ,ale mąż krzyczy że chce zarabiać na jego ziemi choć nigdy nie pomaga.a w dodatku muszę uprawiać seks ns siłę bo jak nie to wynocha z domu.zabiera mi telefon i każe spać na podłodze,krzyczy że nie ma żony,CO MAM ROBIĆ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: strach,-mąż ma niebieską kartę ale nadal mnie obraża.

Masz rodzinę,kogoś kto Ci pomoże?? Powinnaś jak najszybciej uciekać.Masz dokąd iść? Może dom samotnej matki? Dzieci nikt Ci nie odbierze w takim wypadku.Jak mąż uderzy Ciebie albo dziecko to zgłoś się na obdukcję!!

3

Są instytucje, które pomagają takim matkom jak Ty. Byłam w podobnej sytuacji jak Ty i moim błędem było to że nie zgłaszałam pobić , awantur na policji, bo się zwyczajnie wstydziłam Teraz tego żałuję. Musisz sobie i dzieciom pomóc ! Rodzina, znajomi , sąsiedzi ....proś ich o pomoc jak by się coś działo.

4 Ostatnio edytowany przez senatormati (2014-04-08 09:26:29)

Zadzwoń na policję, to jest znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną. Jest to karalne i policja zrobi protokół co będzie miał wgląd sąd w to. Zacznij mu robić jazde kobieto i otwórz oczy, a jak on chce sexu a ty nie to jest gwałt przypominam, dzoń na policję.

5

Chciałem jeszcze dodać, że on zastrasza cię że ty nic nie masz i z niczim nie zostanie, bo właśnie boi się, że go opuścisz. Wpaja ci do głowy, że bez niego sobie nie poradzisz jest twoim uzurpatorem każdy psycholog ci to powie i jest to znęcanie się psychiczne nad człowiekiem, robi sobie z ciebie swoją niewolnicę. To jest pusty człowiek i nie przedstawia sobą żadnych wartości. Nie miej skkrupułów dla niego i broń swoje dzieci, a jemu nie zostanie przydzielona opieka, bo znęca się też nad nimi więc sąd na to nie pozwoli, a dzieci mogą tego jeszcze nie rozumieć....  Następne zachowania dzwoń od razu na policję ma być to zaprokotołowane zgłoszenie i przypilnuj "stróżów prawa".
Takie zachowanie ojca wpłynie na twoje dzieci i wyjść może po paru latach i będą mieć problemy, bo ojcieć po nich jeździł. Działaj już teraz, bo to nie są żarty pochodze z rozbitej rodziny i ojcieć też był "hej do przodu" aż w końcu to ja dorosłem i powiedziałem mamie żeby go zostawiła (początek liceum mojego) i jakoś sobie poradzimy, jeżeli chodzi o finanse...   na poczatku było ciężko, nie przecze. Ale teraz to porównianie niebo a ziemia smile i sobie spokojnie żyjemy szczęśliwi smile

A ten facet któy opisujesz to jakieś zwierze je*ane. z umysłem na poziomie średniowiecza. Ja ci radzę, zbieraj namacalne dowody jego zachowania, mają być portokoły z przyjazdów policji, ŚWIADKOWIE (rodzina, sąsiedzi, psycholog,)  zachowania zauważalne, jak pobicie to obdukcja ....możesz spróbować poradzić się nawet prawnika od rozwodów, i pogadaj z nim, jak tą sprawe ugryźć, jak nie masz pieniędzy na porade u prawnika to ci mogę nawet trochę zasponsorować....    daj znać.

6

Kup w tajemnicy dyktafon albo popros rodzine  by kupila, i nagraj tego kata to bedzie wazny dowod!!! w sprawie rozwodowej bo napewno zycia juz z nim nie bedzie.

7

Nagrywanie awantur to bardzo dobry pomysł i ważny dowód.Rozstań się z nim jak najszybciej.Jeśli to wytrzymujesz to jesteś silną kobietą,więc teraz znajdz w sobie siłę i odwagę żeby odejść.Dla dobra swoich dzieci.Wiem co oznacza dorastanie w takiej rodzinie...

Muszę działać bo widzę że syn 15-letni idzie w Jego ślady, podobnie myśli i mówi, to już gdzieś Mu w głowie siedzi, bardzo się boję ale sama dorastałam w rodzinie bez ojca i żyje.Znosiłam bicie tylko dla dzieci , żeby miały tatę ale On im wszystkiego żałuje i wypomina co by nie kupił, ma kasę to jest dobrze jak nie ma awantura.Jestem wykończona tym wszystkim ale się nie poddam i odzyskam dawną siebie.15 we wtorek mam spotkanie z prawnikiem i pomoże mi napisać pozew o alimenty i rozwód, ale chcę aby przepisali dom na mnie lub dzieci a on niech idzie do Mamy.

już zgłosiłam na Policji, będzie miał sprawę o znęcanie i chyba gwałt, składam o alimenty i rozwód,ale oszalał i to on uważa się za ofiarę.walcze!!!!!!

10

15 maja mam sprawę o wgląd rodzicielski w sądzie rodzinnym oby było dobrze, wczoraj straszył syna 18l bo jest świadkiem a był bity przez męża.oczywiście telefon do szkoły zrobiłam ma z synem rozmawiać psycholog.Powiem Wam że zostawił nas na święta i było cudownie , cisza , spokój , zero wódy , tego chcemy, dzieci nie chciały żeby wracał.córka 11 l aż się popłakała.najgorsze że chłopcy 18 l i 15 l nie chcą stąd iść.prawnik zrobi rozdzielczość majątku , alimenty na dzieci i na mnie oraz rozwód, strasznie się boję ale wytrzymam dla dzieci.

11 Ostatnio edytowany przez senatormati (2014-05-02 07:51:08)

Jak chcesz to przyjadę do ciebie i będe cię wspierał, dam ci siłę do działania. Ja wierzę, że zły człowiek upadnie...   wiem to na własnym doświadczeniu.
Trzymaj się mocno, wspieram cię.
Jak chcesz kontakt mieć do mnie to na FaceBook-u mam stronę publiczną, nazywa się.
Mateusz ze Szczecina
wprawdzie szukam tam pewnej osoby ale jak będziesz potrzebować pomocy do wyślij mi prywatną wiadomość i ci pomogę...   Strona na FB, Mateusz ze Szczecina jest moją stroną publiczną i jest połączona z moim kontem prywatnym na FB, na zdjęciu jest wysoki facet w czarnej kurtce i czerwonej czapce w białe kropki smile To jestem ja. Jak będziesz potrzebować pomocy, nie wahaj się wyślij mi wiadomość, nie martw się. Wiadomości są prywatne i nikt nie będzie je widział oprócz mnie. Nie jestem głupi żeby rozpowiadać o krzywdzie innych. Zawszę mogę ci pomóc, zawszę moge wam pomóc...
aha i nie przestrasz się, bo na tej stornie poszukuje pewnej dziewczyny z dawnych lat...  smile moja sprawa smile chce coś rozwiązać.
bądź silna, pozdrawiam.
Mateusz ze Szczecina

12

Hej co do ostatniej wiadomości, nie mam już FB, ale daj znać czy potrzebujesz pomocy w razie czego...  zaglądam tutaj czasami żeby sprawdzić czy wszystko ok u ciebie. pozdrawiam

13

już się wyprowadziłam z domu męża...wynajmuje mieszkanie, przyznane alimenty, najgorsze za Nami, jeszcze sprawa karna o znęcanie,żebym tylko dała radę.Co prawda sąd ograniczył mi prawa rodzicielskie ale tylko ze względu na to że nie odeszłam w porę, teraz mam asystenta rodziny, do niego nie wrócę, a on chce widzeń, a od wyprowadzki nie pyta nawet czy mają dzieci co jeść.jak zrobić żeby ich nie zabierał ? w domu też go nie chcemy? pomocy?!!!

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » strach,-mąż ma niebieską kartę ale nadal mnie obraża.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018