Były chłopak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez karla12 (2019-01-01 21:45:48)

Temat: Były chłopak

.......

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Były chłopak

No cóz, pytanie raczej powinno brzmieć: czemu zerwał, skoro taki zakochany?

3

Odp: Były chłopak

Rzeczywiście , masz 12 lat.

4

Odp: Były chłopak

Mi to wygląda na typ chłopaka co zerwał, potem pewnie miał kilka przelotnych związków, został w końcu sam i teraz odkrył, że magiczna brama jaką jest były związek się otworzyła.
Nie podałaś powodu dlaczego zerwał. Przestał Cię kochać? Miał inną na boku? Znudziłaś mu się. To dosyć istotna kwestia, którą fajnie jakbyś dopisała.
Dziwna trochę sprawa, że po takim czasie jest taki szczęśliwy, że znów z Tobą jest. Być może naprawdę zrozumiał jaki błąd popełnił, ale z drugiej strony możesz być też tylko taką poduszką powietrzną.
Koleś wie, że co by się nie stało, jakie związki by mu nie padły to on może do Ciebie wrócić.
A. Proszę, staraj się pisać normalnie. To co napisałaś musiałem przeczytać kilka razy żeby zrozumieć w ogóle sens tej wypowiedzi.

5 Ostatnio edytowany przez karla12 (2019-01-01 21:47:34)

Odp: Były chłopak

Nie miał żadnej dziewczyny od rozstania.

6

Odp: Były chłopak
Burzowy napisał/a:

No cóz, pytanie raczej powinno brzmieć: czemu zerwał, skoro taki zakochany?

Czy jest zakochany tego nie wiem, powiedział ze nic nie czuł do mnie, a zerwał  po studniówce na której zrobiłam trochę beznadziejnych rzeczy.

7

Odp: Były chłopak
Janix2 napisał/a:

Rzeczywiście , masz 12 lat.

Napisałam tylko te najistotniejsze rzeczy, zrobił krok w moja stronę pierwszy raz pomijając to ze nie miał w zamiarach zrobić tego wcześniej. I to dlatego mam 12 lat?ok xd

8 Ostatnio edytowany przez balin (2019-01-01 21:11:35)

Odp: Były chłopak

Karla12 używaj przycisku edytuj. Nie wolno pisać postu, pod postem. Robisz zbyteczny bałagan.
Co do Twojego problemu. Z tego co nam tu piszesz. Facet zerwał z Tobą z jakiegoś tam powodu. Twojej winy. Oczywiście nie wiadomo jakiego, bo nie napisałaś. Jakiś czas omijał Cię, a Tobie się wydawało, że Ci się przyglądał. A po 3 latach spotkaliście się, gdy on był pijany. Ty kleiłaś się do niego, a on się nie odklejał. Co o tym myśleć? Poza dziecinadą? Niewiele można więcej.
Nawet z tym 12 nie umiesz się domyśleć, o co może chodzić. big_smile

9

Odp: Były chłopak
karla12 napisał/a:
Janix2 napisał/a:

Rzeczywiście , masz 12 lat.

Napisałam tylko te najistotniejsze rzeczy, zrobił krok w moja stronę pierwszy raz pomijając to ze nie miał w zamiarach zrobić tego wcześniej. I to dlatego mam 12 lat?ok xd

Bierzesz pod uwagę że był wypity tego dnia się kleił do kobitki jak to po alkoholu bywa?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024