Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Witam mieszkam za granicą, bardzo dobrze zarabiam (pracuje po 80h w tyg. ) buduje dom w Polsce. Poznałem ostatnio dziewczynę ma 31 lat jest bardzo ładna świetnie mi się z nią rozmawia przegadaliśmy już kilkadziesiąt godzin i cały czas mamy niedosyt rozmowy. Niestety jest bardzo otwarta, opowiada o wszystkim, co robiła ze swoimi poprzednimi partnerami do tego stopnia, że chwile przed naszym pierwszym razem powiedziała jak rok temu poznała chłopaka, który był prawiczkiem, ale jej nie interesował oraz postanowiła mu pomóc i jak to się cieszył jak lizał jej muszelkę. Zamurowało mnie, nie wiedziałem co powiedzieć. Niedawno zmieniła prace i trzyma z nieodpowiednimi osobami (narkotyki alkohol panienki za pieniądze) dzisiaj mówiła że jeden zaczął ją obmacywać w pracy a ona go prosiła, żeby tego nie robił, bo ludzie patrzą i będą plotki na pytanie, czemu inaczej nie zareagowała odpowiedziała że przecież jej kolega. Mówi że jest szczera i nie ma nałogów, ale coraz bardziej jej nie ufam (studiowała psychologie ) i nie wiem czy mną nie manipuluje. Z jednej strony zakochałem się a z drugiej mam obawy jak to się dalej potoczy nie znam nikogo z jej otoczenia, bo jest sama nie wiem co robić z jednej strony uczucie a z drugiej nawet nie wiem jak to nazwać prosze podpowiedzcie co robić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Jej zachowanie nie jest normalne i jak na moj gust świadczy o tym, ze traktuje znajomosc z Tobą bardzo luźno. Jesli Ty chcesz z nia cos budować, to albo z nia poważnie porozmawiaj i dojdzcie wspólnie do jakichś wniosków albo po prostu licz sie z tym, ze moze zaserwować Ci jeszcze sporo takich opowieści, dawać sie obmacywać kolegom i nigdy tak naprawdę nie będziesz pewny na czym stoisz.

3

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Zastanów się czego wymagasz od kobiety i czy sam mieścisz się w tych normach. Jeżeli ona nie znajduje się swoim zachowaniem w tym zakresie to możesz się wpędzić w emocjonalny rollercoaster, gdzie Ty ostatecznie pocierpisz, a ona znajdzie inną gałąź.

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła
Bogusław1 napisał/a:

Witam mieszkam za granicą, bardzo dobrze zarabiam (pracuje po 80h w tyg. ) buduje dom w Polsce.

A jakieś inne ważniejsze zalety?

5

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła
Bogusław1 napisał/a:

Witam mieszkam za granicą, bardzo dobrze zarabiam (pracuje po 80h w tyg. ) buduje dom w Polsce. Poznałem ostatnio dziewczynę ma 31 lat jest bardzo ładna świetnie mi się z nią rozmawia przegadaliśmy już kilkadziesiąt godzin i cały czas mamy niedosyt rozmowy. Niestety jest bardzo otwarta, opowiada o wszystkim, co robiła ze swoimi poprzednimi partnerami do tego stopnia, że chwile przed naszym pierwszym razem powiedziała jak rok temu poznała chłopaka, który był prawiczkiem, ale jej nie interesował oraz postanowiła mu pomóc i jak to się cieszył jak lizał jej muszelkę. Zamurowało mnie, nie wiedziałem co powiedzieć. Niedawno zmieniła prace i trzyma z nieodpowiednimi osobami (narkotyki alkohol panienki za pieniądze) dzisiaj mówiła że jeden zaczął ją obmacywać w pracy a ona go prosiła, żeby tego nie robił, bo ludzie patrzą i będą plotki na pytanie, czemu inaczej nie zareagowała odpowiedziała że przecież jej kolega. Mówi że jest szczera i nie ma nałogów, ale coraz bardziej jej nie ufam (studiowała psychologie ) i nie wiem czy mną nie manipuluje. Z jednej strony zakochałem się a z drugiej mam obawy jak to się dalej potoczy nie znam nikogo z jej otoczenia, bo jest sama nie wiem co robić z jednej strony uczucie a z drugiej nawet nie wiem jak to nazwać prosze podpowiedzcie co robić.

Obawiam się, że na tym, że jest bardzo ładna i czujesz niedosyt rozmowy z nią (na tym etapie znajomości nie jest to jednak nic nadzwyczajnego), lista jej zalet się kończy, przynajmniej w Twoich oczach.

I nie, nie zakochałeś, bo to nie miłość, a zwykłe zauroczenie. Ona ma 31 lat, a Ty?

6

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Ja 35 twierdzi, że jest bardzo silną kobietą, ale widze w jej głębi bardzo zagubioną kobietę. Na pewno jest bardzo inteligentną osobą. I w sumie właśnie uświadomiłem sobie, że za wiele zalet nie ma. Poznałem ją po kilku latach samotności na obczyźnie i może wszystko się za szybko potoczyło. Po niej widać, że też jest zakochana i tego nie ukrywa tylko dlaczego zadaje ból, bo to nie jest miłe coś takiego słuchać. W sumie to nie wiem co robić

7

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Jej zachowanie wskazuje, że pomimo 31 lat wciąż nie dojrzała do poważnej relacji. Na pewno doskonale zdaje sobie sprawę, że to co opowiada robi na Tobie wrażenie, rani Cię, a skoro tak, to można założyć, że albo samej sobie coś usiłuje udowodnić, albo bawi się Twoim kosztem - jedno i drugie niestety nie brzmi optymistycznie.
Być może jest inteligentna, nie jestem w stanie tego ocenić, ale inteligencji emocjonalnej niewątpliwie jej brakuje. Warto zdać sobie sprawę, że trudno żyje się z takimi ludźmi, a jeszcze trudniej tworzy z nimi związki.

8

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła
Bogusław1 napisał/a:

Witam mieszkam za granicą, bardzo dobrze zarabiam (pracuje po 80h w tyg. ) buduje dom w Polsce. Poznałem ostatnio dziewczynę ma 31 lat jest bardzo ładna świetnie mi się z nią rozmawia przegadaliśmy już kilkadziesiąt godzin i cały czas mamy niedosyt rozmowy. Niestety jest bardzo otwarta, opowiada o wszystkim, co robiła ze swoimi poprzednimi partnerami do tego stopnia, że chwile przed naszym pierwszym razem powiedziała jak rok temu poznała chłopaka, który był prawiczkiem, ale jej nie interesował oraz postanowiła mu pomóc i jak to się cieszył jak lizał jej muszelkę. Zamurowało mnie, nie wiedziałem co powiedzieć.

Serio i Ty się zastanawiasz w ogóle czy z nią być ? Przecież ta dziewczyna nie ma za grosz klasy. W przyszłości gdy będziesz chciał ją przedstawić rodzicom, to opowie im jak uczyła się robić loda byłemu. Gdybym miał wybierać to wolałbym być sam niż męczyć się z pięknym pustakiem.

9

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła
MysteryP napisał/a:
Bogusław1 napisał/a:

Witam mieszkam za granicą, bardzo dobrze zarabiam (pracuje po 80h w tyg. ) buduje dom w Polsce. Poznałem ostatnio dziewczynę ma 31 lat jest bardzo ładna świetnie mi się z nią rozmawia przegadaliśmy już kilkadziesiąt godzin i cały czas mamy niedosyt rozmowy. Niestety jest bardzo otwarta, opowiada o wszystkim, co robiła ze swoimi poprzednimi partnerami do tego stopnia, że chwile przed naszym pierwszym razem powiedziała jak rok temu poznała chłopaka, który był prawiczkiem, ale jej nie interesował oraz postanowiła mu pomóc i jak to się cieszył jak lizał jej muszelkę. Zamurowało mnie, nie wiedziałem co powiedzieć.

Serio i Ty się zastanawiasz w ogóle czy z nią być ? Przecież ta dziewczyna nie ma za grosz klasy. W przyszłości gdy będziesz chciał ją przedstawić rodzicom, to opowie im jak uczyła się robić loda byłemu. Gdybym miał wybierać to wolałbym być sam niż męczyć się z pięknym pustakiem.

Nic dodać, nic ująć.

10 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-01-07 18:45:39)

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Dziewczyna opowiada Ci o sobie intymne rzeczy, a Tobie nie podoba się to, że to opowiada, czy to, jaka ona jest?
Te historie dotyczą przeszłości chyba, jeżeli byłbyś z nią to chyba ustalilibyscie własne zasady?
Inna sprawa czy akceptujesz jej zachowania czy nie .
W każdym razie nie za szczerość powinna dostać "bana"

Zwykle rodzicom partnera nie opowiada się tych samych rzeczy co osobie z którą jest się w bliskiej relacji, więc obawy, że teść usłyszy takie opowieści nie mają podstaw.
Byłoby lepiej, gdyby to ukryła? Tak robi wiele kobiet, i chyba Panowie też mają swoje sekrety.
Czy jeśli autor  opowiedziałby tej dziewczynie o swoich intymnych doświadczeniach, to znaczy że Z automatu jej matce też? wink

Teraz zauważyłam, że temat stary...

11

Odp: Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Też nie uważam, że samo zachowanie było dziwne. Co prawda ja bym się czuł niezręcznie i z moją nieśmiałością to by było dla mnie dosyć przytłaczające. Ale teraz to podobno szybka weryfikacja doświadczenia pod obu stronach i swobodna rozmowa o tym jest zupełnie normalna. Lepiej o sobie więcej wiedzieć, niż potem się rozczarować. Tym bardziej w pewnym wieku, kiedy taki temat może być traktowany jako zaproszenie do gry. Zresztą rozmowy o zakończonych związkach, byłych partnerach itp, są szybko poruszane, bo to podobno zawsze dodatkowa okazja żeby złapać wspólny temat. Jednak z rozmową chociażby o zainteresowaniach może być różnie i zazwyczaj jest to jednostronne.

Co do przeszłości to chyba każdy by to odebrał inaczej , może to być plus za szczerość i zaufanie ale może też się zapalić czerwona lampka bo nie wiadomo jak będzie z wiernością w takim związku. Niby to się zostawia za sobą ale nikt nie da gwarancji, że to już na pewno ten moment na stabilizacje emocjonalną.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna opowiada o wszystkim co robiła

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024