Antykoncepcja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Antykoncepcja

Witam , mam do was pytanie od 3 miesiącu biore tabletki antykoncepcyjne Vines , regularnie , o godzinie 16:00 nieraz 16:10 , 10 dni temu kochałam sie ze swoim chłopakiem skończył on w środku , miałam końcówkę okresu , dziś zrobiłam test wyszedł negatywny czy jest jaka kolwiek szansa na ciąże ? Proszę nie krytykować czekam na godne odpowiedzi ... po prostu martwię się ... Wierze w to ze pomożecie pozbawić mnie tego strachu ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Antykoncepcja

a po co bierzesz te tabletki skoro widocznie wg Ciebie nie działają?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Tabletki są bardzo skuteczne, jeśli bierzesz je tak, jak powinnaś, to nie ma szans na zajście w ciążę.

Wpadki po tabletkach są głównie wtedy, gdy były interakcje z innymi lekami, bądź gdy pigułka nie została dobrze wchłonięta. Bądź spokojna, poczytaj w Internecie i nie panikuj.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

4

Cyngli napisał/a:

Tabletki są bardzo skuteczne, jeśli bierzesz je tak, jak powinnaś, to nie ma szans na zajście w ciążę.

Wpadki po tabletkach są głównie wtedy, gdy były interakcje z innymi lekami, bądź gdy pigułka nie została dobrze wchłonięta. Bądź spokojna, poczytaj w Internecie i nie panikuj.

A jeżeli chodzi o bolące piersi :-/ ? Czy chodź by jakieś bóle w brzuchu , pani zdaniem sa one urojone ? Bo nie pierwszy raz mam taka panikę , wcześniej było to przed tabletkami

5

Lady Loka napisał/a:

a po co bierzesz te tabletki skoro widocznie wg Ciebie nie działają?

Wcześniej przed zaczęciem brania antykoncepcji , tez miałam urojenia , mój chłopak dostaje szału ze mną już...dzisiaj pędził po test bo myslal ze dostanie szału

6

Może nie dojrzałaś do seksu.
Polecam psychiatrę/seksuologa.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

7

Cyngli napisał/a:

Nie prosiłam odrazu o wysyłanie mnie do Seksuologów ale o odpowiedz czy istnieje ryzyko ciąży

8

Niunia121 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Nie prosiłam odrazu o wysyłanie mnie do Seksuologów ale o odpowiedz czy istnieje ryzyko ciąży

Ryzyko ciąży istnieje ZAWSZE.
Ułamki procentów, ale zawsze. I uprawiając seks trzeba być na ewentualną ciążę gotowym.

Przy prawidłowym zażywaniu tabletek ryzyka praktycznie nie ma. Tak niskie jest.
A jeżeli Ty masz schizy z tego powodu, to albo nie uprawiaj seksu, albo walcz ze swoimi schizami właśnie u odpowiedniego lekarza.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

9

Niunia121 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Dostałaś odpowiedź.
Przy odpowiednim stosowaniu ryzyka praktycznie nie ma.

A jeśli mimo to masz paniczny lęk, to powinnaś coś z tym zrobić i nie na forum, tylko w realnym życiu, u specjalisty.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018