Inspiracje na nazwę bloga. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Inspiracje na nazwę bloga.

Witajcie.

Od dłuższego czasu chcę założyć bloga. Piszę dla siebie do szuflady - a chciałabym stworzyć coś "publicznego". Głównie dla kobiet, ale myślę, że mężczyźni również znajdą coś dla siebie. Motywem przewodnim ma być "mind, sex & meditation" - Czyli taki trochę holistyczny couching, Wierzę, że aby osiągnąć szczęście trzeba skupić się na wszystkich sferach swojego życia, chcę zachęcić ludzi do przemyśleń i dyskusji, być może zmiany zdania na pewne tematy. Podejrzewam, jednak, że większość postów będzie dotyczyła związków, seksu, samoakceptacji oraz postrzegania samej siebie. Będę również poruszała tematy o religii np. o tym jak wpływa na seks i nasze postrzeganie tematu.
I tutaj zwracam się z prośbą do was - od kilku tygodni, jeżeli nie miesięcy staram się wymyślić nazwę dla wyżej wspomnianego bloga, nic jednak nie przychodzi mi do głowy. Chciałabym coś co byłoby w miarę krótkie i zapadało w pamięć. Te blogi, które sama odwiedzam mają najczęściej nazwy, które łatwo zapamiętać jak: wiedźma wie, atelier smaku, tipsy bartender i tak dalej.
Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc z góry dziękuję.P.S nie wiem czy post jest w odpowiednim dziale, ten mi najbardziej odpowiadał. Jeżeli nie, przepraszam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Inspiracje na nazwę bloga.

Babski Tygiel.

3

Odp: Inspiracje na nazwę bloga.

Nie wiem, na ile temat jest jeszcze aktualny (bo być może życie realne przyniosło Ci jakąś inspirację), ale jakoś pomyślałam, że to byłby taki kąt naładowania wiedzą o życiu, moment na przemyślenia, naprawy "ja" i - trochę przekorny, bo bardziej męski w nazwie pomysł wpadł mi do głowy - Życiowy Pit Stop (Life Pit Stop).

Cały czas gdzieś mi w glowie siedzi ten temat smile

4

Odp: Inspiracje na nazwę bloga.

Może 4life?

5

Odp: Inspiracje na nazwę bloga.

a z czym siebie kojarzysz ?moze opisz siebie w kilku slowach , co lubisz , jaka jestes ?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2023