Gdzie znaleźć dziewczynę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie znaleźć dziewczynę?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 81 ]

1

Temat: Gdzie znaleźć dziewczynę?

Witam mam 22 lata i nie mam dziewczyny. Pracuję do późna, w pracy nie ma żadnych kobiet i raczej nie ma okazji do poznania jakiejś. Nie chodzę na imprezy. Czasami wyjdę na jakąś domówkę tylko ze wszyscy tam są w związkach. wszyscy znajomi mają swoje dziewczyny mieszkają z nimi. Ja też bym tak chciał. Czasami piszę z dziewczynami poznanymi przez internet ale zazwyczaj taka znajomość kończy się po tygodniu.. wydaje mi się ze nie potrafię podrywać dziewczyn, Jestem brzydki bo jak wyślę zdjęcie to znajomość się kończy. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie i jak mógłbym poznać jakąś dziewczynę do związku? Bo ta samotność już mnie dobija. Co muszę zmienić by w końcu jakaś dziewczyna mnie zauważyła??
Wszyscy mi mówią ze miłość przyjdzie sama. Tylko ze to nie jest prawda, Te wszystkie nie prawdziwe stwierdzenia już mnie nudzą. Żyć się nie chce. Oddał bym wszystko pieniądze samochód, by poznać w końcu jakąś dziewczynę która by zechciała mnie kochać.
Wydaje mi się ze jestem ułożonym chłopakiem tylko że dziewczyny chyba nie chcą takich chłopaków...
Czuję ze marnuję swoją młodość będąc samemu. Często zastanawiam się jak inni to robią ze tak łatwo im poznać kogoś.
Czy ktoś mógł by mi pomóc podpowiedzieć co zrobić?? Wytłumaczyć jakim być dla kobiet, jak je podrywać??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie znaleźć dziewczynę?

Najpierw to ty popracuj nad samooceną. Poukładaj sobie wszystko w głowie i nie spinaj się tak. Szkoda się zadręczać. Są ludzie, którzy mają znacznie poważniejsze problemy. Musisz podejść bez spiny. Kobiety nie znoszą desperatów z niską samooceną, gołodupców i bez poczucia humoru. Ba! one się takimi brzydzą i podświadomie gardzą. Kobiety szukaja silnych mężczyzn. A czy ty jesteś silny ?

Skoro jesteś nie atrakcyjny dla kobiet to spróbuj coś zmienić. Może fryzjer, jakieś nowe ciuchy, siłka ?
Widocznie jesteś nudny dla takich dziewczyn ( nie wzbudzasz emocji i pożądania) skoro kontakt urywa się po tygodniu. Aha i zapamiętaj aby nie pisać za długo z dziewczynami przez neta. Próbuj jak najszybciej umawiać sie w realu.

A wracając do głównego pytania. To wszędzie możesz poznawać. Internet, biblioteka, miejsce pracy, kluby, koncerty, zloty jakiś hobbystów, na ulicy, w kawiarni, w sklepie, na przystanku. Gdziekolwiek.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3

Tylko jak poprawić sobie samoocenę.. i nie być desperatą jak ja nie chce dalej być sam...
Jak wzbudzić u kobiety pożądanie i emocje????
Mam poprostu podchodzić do dziewczyn na ulicy?

4

ok zacznijmy więc... masz 22 lata i pracujesz, a więc nie studiujesz, może warto wybrać się na jakąś rozwojowe studia zaocznie, gdzie można kogoś poznać?
może jakiś kurs językowy? masz jakies pasje?
jak masz kasę to dobry fryzjer, perfumy z dobrej perfumerii, porządny ciuch i buty w  klasycznym stylu. w trakcie zakupów mozesz zagdywać w sklepie laski o radę czy koszula pasuje do swetra.
jak masz kompleks z powodu budowy ciała- siłka, basen, w saunie czy na bieżni zagadać można do dziewczyn.
Mordimer dobrze opisał jakiś typów kobiety nie lubią.
odpal tindera i umawiaj się niezobowiązująco na kawę. tylko nie okazuj desperacji!

5

sosenek napisał/a:

ok zacznijmy więc... masz 22 lata i pracujesz, a więc nie studiujesz, może warto wybrać się na jakąś rozwojowe studia zaocznie, gdzie można kogoś poznać?
może jakiś kurs językowy? masz jakies pasje?
jak masz kasę to dobry fryzjer, perfumy z dobrej perfumerii, porządny ciuch i buty w  klasycznym stylu. w trakcie zakupów mozesz zagdywać w sklepie laski o radę czy koszula pasuje do swetra.
jak masz kompleks z powodu budowy ciała- siłka, basen, w saunie czy na bieżni zagadać można do dziewczyn.
Mordimer dobrze opisał jakiś typów kobiety nie lubią.
odpal tindera i umawiaj się niezobowiązująco na kawę. tylko nie okazuj desperacji!

I nie zakochuj się momentalnie od pierwszego wejrzenia

6 Ostatnio edytowany przez vinnga (2018-11-25 22:32:36)

Emocji i pożądania nigdy nie wzbudzi facet z takim myśleniem:

Oddał bym wszystko pieniądze samochód, by poznać w końcu jakąś dziewczynę która by zechciała mnie kochać.

7

Na studia nie idę nie chce. Czy trzeba wywracac całe swoje życie by poznać dziewczynę?? Wchodziłem na te portale randkowe pisałem do dziewczyn... Mało która odpisała a jak odpisała to z pogardą jakąś. Ogółem porażka. Te portale chyba nie działają
Cały dzień teoretycznie pracuje hmm to co mam zostawić pracę by szukać dziewczyny?
Ogółem mam jakieś pasje i zainteresowania tylko że przez nie raczej nie poznam dziewczyny.

8

To facet nigdy nie może miec gorszego humoru? Jak dziewczyna zobaczy że mam gorszy humor to jestem na spalonej pozycji?

9

Vexart napisał/a:

To facet nigdy nie może miec gorszego humoru? Jak dziewczyna zobaczy że mam gorszy humor to jestem na spalonej pozycji?

A ty czerpiesz przyjemność ze spotykania się z ludźmi z gorszym nastroju?

Ciało jest jedynie pojemnikiem służącym do przetrzymywania i kontynuowania narzucania swojej siły woli słabszym.
Słabości ciała nigdy nie powinny przyczyniać się do słabości woli i umysłu.
Ciało dąży do przyjęcia roli fizycznego odbicia woli.
Is it mad to pray for better hallucinations?

10

Vexart napisał/a:

Na studia nie idę nie chce. Czy trzeba wywracac całe swoje życie by poznać dziewczynę?? Wchodziłem na te portale randkowe pisałem do dziewczyn... Mało która odpisała a jak odpisała to z pogardą jakąś. Ogółem porażka. Te portale chyba nie działają
Cały dzień teoretycznie pracuje hmm to co mam zostawić pracę by szukać dziewczyny?
Ogółem mam jakieś pasje i zainteresowania tylko że przez nie raczej nie poznam dziewczyny.

,

Cześć Vexart

Rozumiem ciebie, ale na necie nie znajdziesz dziewczyny, są owszem przypadki że ktoś kogoś poznał przez net na portalach Randkowych ale to się zdarza raz na milion, ja też próbowałem i nie mam złudzeń

A poznać może nie możesz dlatego że ludzie z pasjami, zainteresowaniami to ludzie o głębszym typie myślenia, i  z mojego punktu widzenia, jeżeli czegoś wiecej wymagasz od przyszłej partnerki to ciężko tobie będzie znalezć odpowiednia osobę .

Zależy czego szukasz, jeżeli szukasz dziewczyną nie zaambitną taką rozrywkową to nie ma co pisać do takiej osoby o swoich pasjach, bo tobie nie odpisze, bo w jej mniemaniu jesteś za nudny bo taka osoba chce się tylko ''bawić i imprezować'', o wartościową kobietę dziewczynę w dzisiejszych czasach jest ciężko, moim zdaniem , o wygląd oczywiście zadbaj, ale wygląd to nie wszystko - jeżeli jesteś wrażliwym człowiekiem o głębszych przemyśleniach to ciężko tobie bedzie znalezć kobietę o twoim typie myślenia, z drugiej strony nie wiem jakiego typu kobiety szukasz - czy taką rozrywkową czy kobietę bardziej ustabilizowaną dojrzalszą ze swoimi pasjami, zainteresowaniami .

Ja np nie mógłbym być z kobietą któraby nie odbierała na podobnych falach, nie miałaby podobnych zainteresowań, bo taki związek jak jest za dużo różnic się rozsypie moim zdaniem, bo seks choć ważny jest w życiu, uroda, itd to nie jest wszystko kolego .

Ludzie się zle dobierają w pary czasami i potem się rozwodzą, bo wiesz pierwsze zauroczenie minęło, a potem przychodzi rzeczywistość i ludzie dochodzą do wniosku że nie mają o czym z sobą rozmawiać . Zdarza się i tak .

Po śmierci (chorowała) mojej kobiety w 2001 roku po 3 latach żałoby, jak się w sobie pozbierałem też próbowałem potem poznawać kobiety ale to nie było to, nie pasowaliśmy do siebie inne zainteresowania, spojrzenia na wiele rzeczy i z czasem dałem sobie spokój, na kilka lat z kobietami - poznawaniem, ostatnio znów próbuje poznawać ale w realnym życiu, w necie - traktuje z przymrużeniem oka, raczej nie liczę że kogoś poznam przez net, także w moim przypadku czeka mnie wizyta w biurze matrymonialnym oczywiście nie-internetowym, acha ogłaszają się w takim biurze też ludzie w twoim wieku .

Ale życzę tobie żebyś poznał kobietę, dziewczynę która tobie by odpowiadała a ty jej .

pozdr

Człowiek jest wewnętrzną tajemnicą

11

To naprawdę tak ciężko znaleźć jest sobie dziewczynę jak mówicie??? No z tego co piszecie to nie są pocieszające informacje.. to gdzie wszyscy poznają swoje dziewczyny?? na imprezach??

12

No nie pocieszyliście mnie takimi wiadomościami. Że nie znajdę sobie dziewczyny..
To jeżeli przez internet nie da się znaleźć dziewczyny.. To w takim razie gdzie? mam podchodzić na ulicy do dziewczyn?? wtedy będę miał większe szanse?? czy gdzie?

13

nie rozumiesz słowa pisanego? padło już kilka/kilkanascie propozycji w jakich okolicznosciach mozna kogos poznac

14

Wszędzie można poznać dziewczyny. Tylko jak się pochodzi do nich z fluorescencyjnym napisem na czole "szukam dziewczyny, niech mnie ktoś przytuli", to się raczej ma marne szanse.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

15 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-12-03 02:03:02)

Czy może lepiej sobie odpuścić i całe życie być kawalerem? Bo sobie ciągle uświadamiam ze znaleźć dla mnie dziewczynę będzie cholernie ciężko.
kiedyś poznałem dziewczynę przez internet byłem z nią 3 lata. Ale niestety wszystko się rozpadło.. chyba przeze mnie

-----------------
Pogorszylem sobie tylko sprawę pisząc tutaj.. Uswiadomiliscie mnie jaki jestem żałosny. Chyba naprawdę nie zasługuje na żadną dziewczynę w takim razie. Lub jestem za głupi na to by mieć dziewczynę.. To aż tak trzeba się starać by z kimś być? Kobiety są aż tak skaplikowane?? Aż tyle trzeba robić i tak się starać by jakas dziewczyna Cię kochała?? To to nie jest na moje siły.. To jest żałosne jak teraz dziewczyny patrzą na wyglad. Pierwsze co to wygląd się liczy nie charakter..

16 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-11-26 23:13:01)

Vexart napisał/a:

Pogorszylem sobie tylko sprawę pisząc tutaj.. Uswiadomiliscie mnie jaki jestem żałosny. Chyba naprawdę nie zasługuje na żadną dziewczynę w takim razie. Lub jestem za głupi na to by mieć dziewczynę.. To aż tak trzeba się starać by z kimś być? Kobiety są aż tak skaplikowane?? Aż tyle trzeba robić i tak się starać by jakas dziewczyna Cię kochała?? To to nie jest na moje siły.. To jest żałosne jak teraz dziewczyny patrzą na wyglad. Pierwsze co to wygląd się liczy nie charakter..

Dopóki będziesz się nad sobą użalał, to będziesz żałosny.  Tak, trzeba się postarać, żeby mieć dziewczynę, one nie są z przydziału, że każdemu ileś tam, a co najmniej jedna z MOPS dla potrzebujących.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

17

To w jaki sposób trzeba się starać by zdobyć dziewczynę?? Nosić kwiaty robić prezenty? Czy na tym świece są kobiety które chcą tylko miłości drugiej osoby? Myślałem że są na tym forum osoby które potrafią zrozumieć druga osobę i coś pomóc najwidoczniej chyba się myliłem. Bo jak narazie nic mi nie pomogliscie tylko dokopaliscie. Dziękuję.

18 Ostatnio edytowany przez student.zarzz (2018-11-27 04:02:08)

Wszystkie powyższe posty miały na celu Ci pomóc i wskazać rozwiązanie problemu. Poznałeś już dziewczynę przez internet, byłeś z nią 3 lata - to długi okres. Napisz, jak się poznaliście, jak wyglądało wasze życie, jaki był powód zakończenia, dlaczego myślisz że było to z Twojej winy. Takie informacje pomogłyby znaleźć źródło problemu, jeśli nie chcesz pisać, pomyśl nad tym samodzielnie. Jeżeli coś raz zadziałało, może będzie tak znowu, pozostaje uniknąć błędów popełnionych poprzednio?

Vexart napisał/a:

To aż tak trzeba się starać by z kimś być? Kobiety są aż tak skaplikowane?? Aż tyle trzeba robić i tak się starać by jakas dziewczyna Cię kochała?? To to nie jest na moje siły.. To jest żałosne jak teraz dziewczyny patrzą na wyglad. Pierwsze co to wygląd się liczy nie charakter..

Taka ujednolicająca opinia nie może być prawdziwa, może być też przykra dla czytających temat. Jeśli jednak sądzisz że jest tak jak myślisz, chciałbym Ci doradzić że wiele cech wyglądu można zmienić tak aby były postrzegane jako bardziej atrakcyjne.

Spróbuję Ci pomóc na moim przykładzie. Poznaliśmy się z dziewczyną w internecie, była to grupa o naukach ścisłych. Gdybym jej nie spotkał, nie byłbym z nikim innym, mam zbyt skomplikowaną i niesprawną psychikę (potwierdzone przez komisje lekarskie) aby ktokolwiek mógł się mną zainteresować. Portale internetowe wyglądają na wielokrotnie łatwiejsze dla dziewczyn, one dostają ogrom wiadomości i mają wielki wybór - widziałem na przykładzie córki mojej ciotki mieszkającej w Szczecinie. Może się to wiązać z takimi reakcjami na wiadomości o jakich napisałeś.

Z jednej strony mogę Ci doradzić bo są podobieństwa między nami, a z drugiej strony brak wiedzy utrudnia napisanie czegoś konstruktywnego. Moje życie codzienne jest podobne do Twojego - obowiązki domowe, studia, praca. W tych miejscach jest dużo dziewczyn, ale relacje damsko-męskie dotyczą tylko innych, dzieje się to poza mną. Nie mam potrzeby zmian, bo mam własną dziewczynę która jest najbardziej atrakcyjną jaką spotkałem kiedykolwiek i mam wysokie wymagania wobec siebie co do uczciwości w związku. Piszę jednak to żebyś widział że rozumiem czego doświadczasz i żeby pokazać Ci kierunek postępowania, zachowania jaki może będzie skuteczny.

Zanim poznaliśmy się z dziewczyną, przez kilka lat widziałem inne osoby w moim wieku (okres 13-18 lat) które miały więcej cech postrzeganych jako atrakcyjne. Ich związki zaczynały się w niezrozumiały dla mnie sposób, trwały od kilku miesięcy do dwóch lat, później te same osoby wiązały się między sobą w innych konfiguracjach. Każdy żyje tak jak lubi, ja nie czułem żebym coś tracił bo miałem inne wymagania i wyobrażenia dotyczące związku. Nieraz przypisuje się brak miłości "dzisiejszym czasom", a w wielu źródłach dotyczących dawnych czasów spotyka się związki opartych na zróżnicowanych podstawach, odbiegających od emocjonalnych (XIX wiek, pierwsza połowa XX wieku - małżeństwa zawierane w oparciu o powiązania rodzinne, stan majątkowy). Dlatego jeśli dostrzegasz winę za swoje doświadczenia w "dzisiejszych czasach" chciałbym doradzić Ci że obecnie masz równe szanse jak kiedyś, a może wyższe, żeby spotkać osobę o podobnych jak Ty oczekiwaniach i wyobrażeniach.

Przez ostatnie 5 lat mogłem koncentrować się na braku powodzenia, martwić się że nigdy z nikim nie będę. Jednak ignorowałem ten temat, byłem aktywny w innych obszarach życia, nie szukałem dziewczyny aktywnie. Wiem, łatwiej mi napisać, niż komuś innemu zrealizować. Uważasz że "miłość przyjdzie sama" jest fałszem, a jednak w przyszłości to może być prawda. Piszesz że dziewczyny chyba nie chcą ułożonych chłopaków. Może te które szukają rozrywkowych osób są bardziej aktywne i łatwiej je dostrzec, a te z którymi Ty mógłbyś być w udanym związku są mniej zauważalne? Mam nadzieję że upływ czasu przyniesie rozwiązanie Twojej sytuacji - u mnie nastąpiło to samoistnie, ze stanu gdy jako osoba nie będąca w związku koncentrowałem się na nauce, przyszłości, stabilności finansowej, do stanu gdy przypadkowo spotkałem moją dziewczynę i teraz możemy zajmować się razem naszymi podobnymi celami. Powodzenia:)

Mój post zawiera poradę że brak aktywności ściśle w kierunku szukania dziewczyny też może przynieść rozwiązanie, ale może ktoś będzie umiał powiedzieć jakie aktywne działania autor może podjąć żeby osiągnąć skutek na którym mu zależy, ja nie umiem bo nie mam własnych doświadczeń. Posty użytkowników Mordimer i sosenek zawierają dużo praktycznych porad.

19

Ja już nie wiem co mam zrobić. Czy starać się znaleźć jakąś dziewczynę czy sobie odpuścić.. Ja już nie wiem to wszystko jest dla mnie za trudne. I ta samotność mnie strasznie dobija i pogarsza sprawę sad

20

Mam takie niestandardowe spostrzeżenie, pewnie to fatalna porada, ale tak mi przyszło na myśl. W tym dziale wypowiadają się też samotne dziewczyny, czemu się jakoś nie dogadacie? Macie takie same kłopoty z samotnością i takie same marzenia żeby kogoś poznać. Popatrz np. na ten temat, bardzo podobny do Twojego https://www.netkobiety.pl/t113472.html chociaż dość stary, ale są też nowsze. Może będzie łatwiej pomóc jeśli wkleisz tutaj wiadomości jakie wysyłasz do dziewczyn w internecie, albo np. to co wysłałeś do tej dziewczyny z którą byłeś 3 lata.

21

To o czym pisałem z dziewczyna z którą byłem nie mam już. Piszę normalnie. Nie wydaje mi się bym robil coś co mogło by odpychac. Czasami mowia że miło się pisze ale co z tego jak w końcu poprosi o zdjęcie. I jak wyślę to zazwyczaj rozmowa się kończy albo widać że pisze z niechęci.

22

Nie ma problemu mógłbym z jakąś popisać stąd której również doskwiera samotność. Tylko że będzie z drugiego końca polski i żeby się spotkać nie będzie szans

23 Ostatnio edytowany przez student.zarzz (2018-11-27 07:38:13)

Na pewno da się zrobić zdjęcia tak żeby dobrze wyglądały, z innej odległości, pod innym kątem, w innym świetle - mi jest łatwo mówić bo mam zaprzyjaźnionego fotografa ale w Twoim przypadku też na pewno da się coś zrobić:)

odległością możesz martwić się gdy już znajdziesz fajną dziewczynę która będzie z daleka, w moim przypadku było to ok. 300 km, pociągi są pomocne:)

24

Samochód mam. Teoretycznie wszytko mam nic więcej w życiu mi nie trzeba. Chociaż zawsze chciało by się mieć więcej. Tylko że jestem samotny

25

No, pracując niemal przez cały dzień fizycznie nie masz szans, żeby kogoś poznać wink

Żeby poznać jakąś dziewczynę trzeba bywać w miejscach, gdzie faktycznie są te dziewczyny - to logiczne.

Czym się interesujesz?

26

Interesuje się wieloma rzeczami ale chyba nie mam takiego ze przez jakies zainteresowanie mógłbym poznać dziewczynę.. Interesuje się elektryką /elektroniką pracuje jako elektryk. Przez motoryzację mechanikę czy motocross nie ma szans bym poznał jakąś. Zreszta chłopak z takimi zainteresowaniami jak ja to nic nowego takie typowe. Żeby spotkać się z jakąś dziewczyną zawsze znalazł bym czas mogę wziąść wolne lub weekend ale co z tego jak nie mam z kim.

27

Ja też nigdy nie byłam w związku. A bym chciała. Ale być z kimś dla samego faktu że kogoś mam? To trochę bez sensu. Byłam zainteresowana kilkoma facetami ale gdy dochodziło to fajnych relacji, najczęściej okazywało się że druga strona nie jest zainteresowana. Postanowiłam nie szukac. Jeśli taki ktoś się znajdzie to się znajdzie. Mam 20 lat w tej chwili. Wszyscy wokół mnie mają druga połowe. Przez co ja czasem czuje presję tej wiecznie samotnej osoby.
W tej chwili mam takiego bliższego przyjaciela ale nie wydaje mi się żeby z tego rozwinęli się coś poważniejszego. Głównie ze względu na odleglosc, pracę.
Ktoś mi mówił że miłość można znaleźć wszędzie. Nie ważne czy w szkole, pracy, czy imprezie. A może jest w zasięgu twojego wzroku tylko o tym nie wiesz?

28

Ja też nie chce i nie mam zamiaru być z kimś po to ze kogoś mam.

29

ksiazkoholiczka może popiszemy?

30

W jakiej sprawie?

31

Zresztą nie było tego XD

32

Mów o co chodzi... Nie lubię ludzi, którzy zaczynają temat po czym jednak rezygnują

33

Vexart napisał/a:

Wiesz co, wygląd owszem liczy się. Też byś nie chciał wymoczkowatej dziewczyny z tłustymi włosami w dresie, prawda? Tak samo dziewczyna ma prawo nie chcieć zaniedbanego kolesia, któremu się nie chce ubrać i uczesać - newet nie mówię tu o siłowni, bo nie każdy musi być mister uniwersum, ale o zwykłym dbaniu o siebie.

Nie wiem, jak wyglądasz, więc Twoj wygląd mnie nie odpycha. Odpycha za to bardzo Twoje użalanie się nad sobą i jak zwykle w takich wypadkach zwalanie winy na kobiety, że śmią mieć jakieś wymagania. Nie chce Ci się wyjść do ludzi by kogoś poznać, nie chce ci się zadbać o siebie, nic ci się nie chce. Siedzisz na babskim forum i płaczesz nad sobą. Jeśli taki jesteś na codzień, to się nei dziw, że masz problem z dziewczynami. Co byś chciał? Podejść do dziewczyny na ulicy, tyrpnąć ją w ramię i zaproponować "chodznie" i żeby ona się zgodziła?

To, co wytłuściłam: istny wabik na loszki.... aż sie dziwię, że w kolejce nie stoją.

34

Kto Ci powiedział ze nie dbam o siebie? ubieram się normalnie nie mam porwanych ubrań czy coś w tym stylu... dbam o siebie.
co wy wszyscy tak z tą siłownią?? uważacie ze skoro napisałem tutaj to jestem jakiś słaby chudy bez mięśni? wcale tak nie jest.
staram się być taki jakim dziewczyny by chciały. ubieram się. tylko ze to nic nie daje.
Napisałem tu by się dowiedzieć co jest nie tak ze to nic nie daje. co ja mam jeszcze zrobić by jakąś poznać. Teraz jest zima to już całkiem nie mam pomysłu gdzie poznać...

35

Vexart napisał/a:

Teraz jest zima to już całkiem nie mam pomysłu gdzie poznać...

Na nartach. Na łyżwach. Na spacerze.

GG 66781850

36 Ostatnio edytowany przez CatLady (2018-12-01 22:08:46)

santapietruszka napisał/a:
Vexart napisał/a:

Teraz jest zima to już całkiem nie mam pomysłu gdzie poznać...

Na nartach. Na łyżwach. Na spacerze.

W bibliotece, w pubie, w centrum handlowym, na świątecznym ryneczku.

Masz problemy z czytaniem Vexart. Napisałam wyraźnie, że nie wiem jak wyglądasz. Napisałam wyraźnie, że wcale nie chodzi o siłownie i wygląd mister uniwersum. Ale Ty już przyczepiłeś się jak rzep do tego wyglądu, ignorując całkowicie główny punkt mojej wypowiedzi o tym w czym tkwi problem.

Kilka osób Ci napisało, gdzie poznać dziewczynę. Dziewczyny są wszędzie dookoła. Twój problem jednak nie polega wcale na ich braku w Twoim otoczeniu.

37

Tak wiem problem leży w moim charakterze i nie wiem jak go zmienić nie umiem.

38

Nie chodzi tu tylko o wygląd ale też o charakter.
Spotykasz się że znajomymi, albo ogólnie wychodzisz z domu?
Dlaczego myślisz że twoje wcześniejsze kontakty się urywały? Może nie chodziło tu o zdjęcie tylko brak tej "chemia" jak to ludzie określają. Moze brak wspólnych tematów?

Posty [ 1 do 38 z 81 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie znaleźć dziewczynę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018