Temat: Samotność??? Jak sobie radzicie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Temat: Samotność??? Jak sobie radzicie??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Temat: Samotność??? Jak sobie radzicie??

Witam,
jak sobie radzicie z byciem samemu??
Czytałam bardzo dużo na ten temat ogólnie sobie radzę, pracuje mam przyjaciół z którymi spędzam czas ale najgorsze są powroty i wieczory w domu.
Siedzę nie raz i płaczę jak wariatka jestem 8 miesięcy sama i brakuje mi kogoś do obejrzenia razem filmu przytulenia itp .
A jakie są wasze sposoby?? Na zabicie tego uczucia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Temat: Samotność??? Jak sobie radzicie??
Alyjah napisał/a:

Witam,
jak sobie radzicie z byciem samemu??
Czytałam bardzo dużo na ten temat ogólnie sobie radzę, pracuje mam przyjaciół z którymi spędzam czas ale najgorsze są powroty i wieczory w domu.
Siedzę nie raz i płaczę jak wariatka jestem 8 miesięcy sama i brakuje mi kogoś do obejrzenia razem filmu przytulenia itp .
A jakie są wasze sposoby?? Na zabicie tego uczucia.

Nie przesadzaj. Jesteś raptem 8 miesięcy. To nie jest jakaś tragedia. SKoro masz przyjaciół to wcale nie jesteś taka samotna. Niektórzy nawet tego nie mają.
Na zabicie tego uczucia jest wyjście do ludzi. Do klubu, do szkoł tańca, na siłownię, na sztuki walki, na zloty hobbystów i pasjonatów itp. Skup się na pasji i hobby. Jeśli nie będziesz szczęśliwa sama ze sobą to nikt Ci tego nie da. Zawsze możesz kupić kota lub psa.

Pozdrawiam.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Temat: Samotność??? Jak sobie radzicie??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018