Rozmiar stanika a małe piersi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Rozmiar stanika a małe piersi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Rozmiar stanika a małe piersi

Postaram się w miarę dokładnie opisać mój problem

Ćwiczę od wielu lat, mam figurę atletyczną, jestem szczupła, nie mam zbyt dużo tkanki tłuszczowej w organizmie, co za tym idzie biustu też zbyt dużego nie mam, ale zawsze był on proporcjonalny do reszty sylwetki, nie miałam na jego punkcie kompleksów, lubię go, ale kompletnie nie wiem, jak dobrać rozmiar stanika. Mam mały biust, w sklepach typu H&M czy Reserved zawsze biorę najmniejszy rozmiar, jaki tylko mają na stanie, czyli 75A i o ile w obwodzie leży dobrze, więc 75 jest okej, to miseczka A nie leży do końca tak jak powinna, bo nie przylega do końca do piersi
Razem z koleżankami tak chodziłyśmy po sklepach sieciowych takich jak wcześniej wymienione i chciałyśmy kupić staniki, jedna koleżanka miała B, druga C a ja A.. Potem przymierzałyśmy te staniki u jednej koleżanki i dwie kumpele miały fajnie wyeksponowane tak jakby "ściśnięty" biust (ale pisząc "ściśnięty" mam na myśli taki, że stanik przylega do piersi, więc je fajnie eksponuje, a nie to, że za mały czy coś), ja im pokazałam swój i padło stwierdzenie "A tobie to w ogóle odstaje". Nie było to złośliwe tylko takie luźne spostrzeżenie i to prawdziwe.
No ale co ja mam zrobić, jak to najmniejszy rozmiar miseczki? Nie ma miseczki 0 albo 1/2A (a przydałoby mi się). Mniejsze staniki to takie a la przepaski, ale ja lubię push-upy, bo one choć trochę trzymają biust w ryzach, jest trochę wydatniejszy
Ktoś może powiedzieć "idź do brafitterki i ona ci dobierze odpowiedni rozmiar", ale byłam kiedyś u brafitterki bodajże w Intimissimi, tam już jest bielizna bardziej ekskluzywna, za staniki dałam dużo,a pani mi dobrała rozmiar...75B. Tak! Więc niestety to odpada, poza tym nie wiem, czy a pani jest mi w stanie pomóc, czy ktokolwiek jest mi w stanie pomóc sad
Ze stanikami sportowymi mam spokój, one są elastyczne i nie ma problemu, ale jak na co dzień to nieważne czy push-u czy bez, czy A czy nawet B...biust mi nie przylega do materiału, zawsze lekko odstaje. Próbowałam nawet regulować ramiączka, ale jak mam mocno ściśnięte to boli a efekty do daje średnie (i nie na tym powinno polegać, żeby bolało)
Jakby ktoś chciał zwizualizować mój biust, to mam wielkość praktycznie identyczną jak aktorka Keira Knightley

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozmiar stanika a małe piersi

W Intimissimi mają male rozmiary,  może tam coś znajdziesz? Ceny wysokie, ale warto dać. Sprzedawczyni dobierze Ci odpowiedni rozmiar.

3

rossanka napisał/a:

W Intimissimi mają male rozmiary,  może tam coś znajdziesz? Ceny wysokie, ale warto dać. Sprzedawczyni dobierze Ci odpowiedni rozmiar.

A czytałaś opis? Właśnie napisałam, że byłam w Intimissimi jakiś czas temu, to dobrali mi rozmiar 75 B (gdzie mi przy 75A odstaje miseczka a co dopiero przy B), także to by było na tyle
Poza tym za drogie tam są staniki, ja jestem tylko studentem i dla mnie 30-40 zł za stanik taki jak w sieciówkach to max

4

Mejkapova napisał/a:
rossanka napisał/a:

A czytałaś opis? Właśnie napisałam, że byłam w Intimissimi jakiś czas temu, to dobrali mi rozmiar 75 B (gdzie mi przy 75A odstaje miseczka a co dopiero przy B), także to by było na tyle
Poza tym za drogie tam są staniki, ja jestem tylko studentem i dla mnie 30-40 zł za stanik taki jak w sieciówkach to max

Fakt rzeczywiście.
W sieciowkach może być ciężko, tam są bardziej uniwersalne roz.iary, głównie 70B, C z tego co pamiętam.
A ten rozmiar B czasem pasuje lepiej 70B niż np 75 A , a i tak zależy od modelu. Trzeba się namierzyć aby coś w końcu wybrać.
Szukaj w każdym razie. Nic tak nie irytuje jak.odstająca miseczka.

5

Ja też mam mały biust, ale w pushupach przestałam chodzić dawno temu. W pushupach zawsze mój biust i tak nie układał się w ładnie, fiszbiny wbijały się w ciało - masakra. Dobrze, że teraz jest moda na staniki bez fiszbin, to mogę sobie kupować smile. Przymierzałaś kiedyś staniki dla nastolatek?

6

No dobra, dobrała Ci 75B, ale co było jak go ubrałaś? Czy nie ubrałaś i uciekłaś?

Brafitting bierze pod uwagę więcej zmiennych niż Ty sama idąc i szukając, więc często się zdarza, że brafitterki dobierają właśnie większy stanik niż człowiek by pomyślał, że może mieć.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

7

Lady Loka napisał/a:

No dobra, dobrała Ci 75B, ale co było jak go ubrałaś? Czy nie ubrałaś i uciekłaś?

Brafitting bierze pod uwagę więcej zmiennych niż Ty sama idąc i szukając, więc często się zdarza, że brafitterki dobierają właśnie większy stanik niż człowiek by pomyślał, że może mieć.

Stanik się zakłada, a nie ubiera smile.

8

rossanka napisał/a:
Mejkapova napisał/a:
rossanka napisał/a:

Fakt rzeczywiście.
W sieciowkach może być ciężko, tam są bardziej uniwersalne roz.iary, głównie 70B, C z tego co pamiętam.
A ten rozmiar B czasem pasuje lepiej 70B niż np 75 A , a i tak zależy od modelu. Trzeba się namierzyć aby coś w końcu wybrać.
Szukaj w każdym razie. Nic tak nie irytuje jak.odstająca miseczka.

Robiłam wczoraj jeszcze test na kalkulatorach. Wpisywałam obwód pod biustem, w biuście i mimo, że w kilku miejscach wpisywałam to samo to raz mi wyskakiwało 70B (ku mojemu zdziwieniu) a w innym 75 AA, wiec już nie wiem

9

kao_makao napisał/a:

Ja też mam mały biust, ale w pushupach przestałam chodzić dawno temu. W pushupach zawsze mój biust i tak nie układał się w ładnie, fiszbiny wbijały się w ciało - masakra. Dobrze, że teraz jest moda na staniki bez fiszbin, to mogę sobie kupować smile. Przymierzałaś kiedyś staniki dla nastolatek?

A ja właśnie nie- uwielbiam push-upy. Mam ze 2 staniki push up (tylko) z Reserved i H&M i są to moje ulubione: mięciutkie, wygodne, fajnie piersi się układają, czuję się w nich dobrze
Staniki dla nastolatek? Pamiętam, jak dojrzewałam to kupowałam nastolatkowe staniki, ale to były głównie przepaski, mam je w sumie gdzieś w pudłach do dzisiaj, ale nigdy ich nie lubiłam

10

Lady Loka napisał/a:

Nie, nie uciekłam, kupiłam oba (za niemało) i noszę do dzisiaj, niewiele więcej różnicy widzę między nimi. Miseczki odstają, więc to chyba jednak nie jest to

11

Mejkapova napisał/a:
kao_makao napisał/a:

A ja właśnie nie- uwielbiam push-upy. Mam ze 2 staniki push up (tylko) z Reserved i H&M i są to moje ulubione: mięciutkie, wygodne, fajnie piersi się układają, czuję się w nich dobrze
Staniki dla nastolatek? Pamiętam, jak dojrzewałam to kupowałam nastolatkowe staniki, ale to były głównie przepaski, mam je w sumie gdzieś w pudłach do dzisiaj, ale nigdy ich nie lubiłam

Ja mówię o takich normalnych "udających" dorosłe, z usztywnieniem, ale bez fiszbin. Miseczka trójkątna albo "migdałowa". Przypominają te dla dorosłych, gdyby nie jakieś wzorki i brak koronek. Ale w sumie jeśli lubisz tylko pushupy, to nie ma co szukać takich smile.

12

kao_makao napisał/a:
Mejkapova napisał/a:
kao_makao napisał/a:

Ja mówię o takich normalnych "udających" dorosłe, z usztywnieniem, ale bez fiszbin. Miseczka trójkątna albo "migdałowa". Przypominają te dla dorosłych, gdyby nie jakieś wzorki i brak koronek. Ale w sumie jeśli lubisz tylko pushupy, to nie ma co szukać takich smile.

To znaczy ja kocham podniesiony biust i te poduszeczki w pushupuach, więc takie miękkie staniczki raczej nie dla mnie, ale dzięki za sugestię smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Rozmiar stanika a małe piersi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018