Pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez MaRtYnA111 (2018-11-06 15:35:01)

Temat: Pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu

Cześć, jestem tu nowa i chciałabym prosić o poradę i się trochę wygadać.
Mam 16 lat prawie 10 msc temu poznałam chłopaka w internecie. Od razu wymieniliśmy się zdjęciami ale nie zwróciliśmy za bardzo uwagi na wygląd bo chcieliśmy tylko pogadać.
Następnej nocy pisaliśmy aż do 4:00 poprosił o wysłanie nagrania jak mówię mu "miłej nocy" zrobiło mi się miło gdy odpisał "chyba się zakochałem" nie brałam sobie tego do serca bo to tylko internet. Uznałam to za miły komentarz w moją stronę. Zresztą była noc ludzie różne głupoty piszą pod wpływem emocji heh.
Ale nie dawał za wygraną. Pisał codziennie, dawał mi do zrozumienia, że serio się zauroczył. Wysyłałam i wysyłam mu pełno zdjęć od 10 msc. Po 2 miesiąc zrozumiałam, że też się zauroczyłam, stał się dla mnie wszystkim. Nasze rozmowy stały się bardziej intymne, jesteśmy bardzo blisko ze sobą (dzieli nas pół Polski). I tu zaczyna się problem on uwielbia modelki (tzn ideały) mówi że kocha mnie taką malutką, drobną że jestem piękną.
Mamy się pierwszy raz spotkać ale bardzo się boję że mu się nie spodobam. Nigdy nie kłamałam robiąc pozy czy nakładając tonę makijażu na twarz, lecz mam cofniętą żuchwe przy czym też cofniętą brodę. Twarz od boku nie jest idealnym profilem, mini garbek i ta cholerna żuchwa, której nie widać (niestety) chyba same wiecie jak wygląda cofnięta żuchwa i brak sexy bródki. Bardzo się stresuję, często przez to płaczę. Nie chcę żeby przez to mnie nie zaakceptował.
Co mam robić? Widział mnie w necie ale i tak się boję przecież nikt normalny nie wysyła zdjęć swoich wad więc on jeszcze nie wie o tej wadzie hmm
Co myślicie o całej sytuacji. Sama już nie wiem, z dnia na dzień coraz bardziej się boję tego spotkania i bólu po jego stracie (jeśli mu się nie spodobam) ostatnio nawet myślę by to odwołać ze strachu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu

Autorko, rejestracja na naszym forum jest możliwa wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Moderator IsaBella77

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024