Czy moge byc w ciazy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy moge byc w ciazy

Dziewczyny mam pytanie czy moglam zajsc w ciaze ? :( w tym miesiacu nie dostalam jeszcze miesiaczki a juz 28 :( ostatnia miesiaczka to 27.09 trwala do 30.09  29na 30 uprawialam z chlopakiem seks bez zabezpieczen zapewnia ze nie doszedl ale niewiem czy prawde powiedzial :( slyszalam roznie ze podczas miesiaczki jest dniem nieplodnym niektorzy co innego jakie jestwasze zdanie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy moge byc w ciazy

Zrob test.

Miesiaczka niekoniecznie jest dniami nieplodnymi. A owulacja zawsze moze sie przesunac.
Proponuje Ci zaczac sie zabezpieczac bo brak wytrysku w srodku tez nie jest gwarantem braku ciazy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

sysia188 napisał/a:

Dziewczyny mam pytanie czy moglam zajsc w ciaze ? sad w tym miesiacu nie dostalam jeszcze miesiaczki a juz 28 sad ostatnia miesiaczka to 27.09 trwala do 30.09  29na 30 uprawialam z chlopakiem seks bez zabezpieczen zapewnia ze nie doszedl ale niewiem czy prawde powiedzial sad slyszalam roznie ze podczas miesiaczki jest dniem nieplodnym niektorzy co innego jakie jestwasze zdanie ?

Hej smile według mnie jeśli masz regularne miesiączki co miesiąc, to wtedy kiedy się kochałaś nie były to dni płodne; trudniej to stwierdzić właśnie przy nieregularnych miesiączkach, przy krótkim cyklu może się zdarzyć, że dni płodne mogą się rozpocząć pod koniec miesiączki. Myślę, że stres tu robi swoje i też może wpływać na opóźnienie okresu. Tak jak napisała poprzedniczka to zrób test, a na przyszłość pamiętaj że stosunek przerywany nie jest żadnym zabezpieczeniem. Tylko stresu potem dużo. Ja zabezpieczam się belarą na przykład i jestem spokojna. Może też rozważ jakąś metodę antykoncepcyjną, jak się wszystko wyjaśni.

4

Hej dziewczyny to znowu ja wykonalam 2 testy ciazowe i nie jestem ciazy a listopadzie wogule okresu nie mialam jesli ostatni stosunek byl 29/30 padzierniku wogule to wyszedl by juz prawidlowy wynik ?

5

sysia188 napisał/a:

Hej dziewczyny to znowu ja wykonalam 2 testy ciazowe i nie jestem ciazy padzierniku wogule okresu nie mialam jesli ostatni stosunek byl 29/30 wrzesnia to wyszedl by juz prawidlowy wynik ?

6

a byłaś u ginekologa?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

7

Raczej po miesiącu test wyszedłby pozytywny ale na 100%potwierdzic i wykluczyć ciążę możesz tylko u ginekologa, te testy domowe alfą I omegą nie są niestety.
Natomiast jeśli miewalas przedtem nieregularne miesiączki to nie martwiłabym się na zapas. Idź do ginekologa żeby mieć pewność po prostu smile

8

"uprawialam z chlopakiem seks bez zabezpieczen zapewnia ze nie doszedl ale niewiem czy prawde powiedzial" wiesz co... w glowie mi się nie miesci ze w XXI wieku takie problemyjeszcze istnieja.. popierwsze miło ze ufasz i wierzysz chłopakowi, po drugie seks bez finiszu w środku to zadna metoda antykoncepcji po trzecie na rynku jest masa mozliwych zabezpieczen od gumek przez tabletki po wkladki i spirale. Nie rozumiem dlaczego nie zabezpieczasz sie skoro nie planujesz narazie dzieci. Idz dolekarza, porob badania i zabezpiecz sie. Ja sama biore tabletki vines od ponad roku bo na dzieci jestem za mloda. Tabletki biore mam dzieki temu regularny okres, nie stresuje sie co miesiac i mam wyzsze libido. Nie ma na co czekac kochana, po co masz sie bac co miesiac skoro jest tyle mozliwosci smile

9

Prawda, jest tyle pigułek dla młodych - te wspomniane czy choćby popularne vibin mini, że można się zabezpieczyć.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018