Jak jest okresem po poronieniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Jak jest okresem po poronieniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jak jest okresem po poronieniu

Poronilam w sierpniu we wrzesniu dostalam okres po 5tyg i 3dniach w padzierniku jeszcze nie mialam miesiaczki jak to jest ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak jest okresem po poronieniu

Dwa razy straciłam ciążę. Pierwszy raz  mniej wiecej w 6 tygodniu obumarła. Na to wskazywał obraz USG przed zabiegiem, który miałam przeprowadzony w 8 tygodniu. Okres dostalam równo 6 tygodni po zabiegu. Przez caly czas od zabiegu do okresu pobolewal mnie brzuch właściwie jak przy lekkim okresie. Plamienia skończyły sie ok 5 tygodni po zabiegu, a tydzien później dostalam okres. Kolejne okresy normalnie 28-29 dni cykle. Ogolnie po tym zabiegu czulam sie zle i fizycznie i psychicznie.
Za drugim razem poronilam w 8 tygodniu. 5 dni po poronieniu dostalam jakiegos takiego "napadu pożądania" ze niemal męża zgwałciłem, bo sie strasznie bronił, ze oszalam, ze sie mi cos stanie, ze on nie chce itp, ale byłam taka napalona i namolna, ze do delikatnego stosunku doszlo, bez zabezpieczenia i bez finiszu w srodku. Nie bolało mnie zupelnie nic, plamienia skonczyly sie w 7 dniu po poronieniu, a następnego czyli 8 dnia pojechaliśmy w Tatry i weszłam na Slawkowskiego - ponad 2400m npm. W porównaniu z czasem po zabiegu, to po poronieniu czulam sie rewelacyjnie. A po tym seksie i wejściu na gore, odzylam jakos magicznie niemal psychicznie. Okres dostałam 3 tygodnie po poronieniu, ginekolog powiedzial, ze bardzo szybko. Bardzo bolały mnie piersi w czasie tego pierwszego okresu po poronieniu. Nastepne były juz normalnie 28-29 dni.

Fereczata

3

Odp: Jak jest okresem po poronieniu

to ja od pierwszej miesiaczki po poronieniu zlecialo juz cykl 32 i dalej brak okresu

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Jak jest okresem po poronieniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018