Głowa mnie boli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Głowa mnie boli

Kiedyś słyszałem taki kawał. Facet budzi kobitę w środku nocy. Kochanie mam dla Ciebie tabletki od bólu głowy. Ona zaspana mamrocze w poduszkę, że wcale ją nie boli głowa. A! Mam cię - wrzeszczy uradowany mąż.
Powiedzcie kobiety po co te teksty z bólem głowy ?  Czy nie stać was na nic bardziej oryginalnego ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Głowa mnie boli

Nie uogólniaj Misiaczku smile Myślałam ,ze teksty z bólem w głowy już można wsadzić dawno do lamusa ...  W dobrze funkcjonującym związku opartym na prawdziwym partnerstwie i zaufaniu nie są one zupełnie potrzebne.

3

a niby dlaczego kobieta ma być na zawołanie, to takie kłamstewko w dobrej wierze,żeby wychowac faceta:)zresztą zauważyłam,że ostatnio to chyba faceci mają mniej ochoty na seks, i wymigują się dużą ilością pracy! a może. Mój mąż często bywa tak zmęczony,że nic innego mu w głowie tylko żeby runąc na kanapę i zasnąć. Od razu mówię,że nie podejrzewam by miał kochankę, to odpada, więc o co chodzi?czyżby się role odwróciły i kobiety stały się bardziej wyzwolone big_smile

4

Myślę Julka, że to niekoniecznie tylko zmęczenie. Może po prostu w wasz związek zakradła się monotonia.
Może już go nudzi coś.
A może faktycznie jest zmęczony.

5

no z tą głową to jest tak,że i seks się w końcu znudzi, jak się przerobi całą KAMASUTRĘ to już nie ma nic odkrywczego,więc można mieć lekki przesyt, wtedy się szuka wymówki...zresztą faceci nie rozumieją,że kobiety wolą jednak bliskość, czułość, pieszczoty, ale niekoniecznei pełny stosunek...Panowie wierzcie mi, my kobiety wcale nie mamy takiej super przyjemności z seksu!!! To trochę z miłości się na niego godzimy big_smile bo ileż można mówić facetowi,że wystarczy że sięmocno przytulimy i po prostu zaśniemy:) takie poczucie bliskości daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa, i więcej jej nic do szczęścia nie jest potrzebne:)

6 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-08-04 10:35:22)

Wymowka z bolem glowy to juz chyba przezytek.Ja wale prosto z mostu , ze NIE i DLACZEGO.Nie jestem gumowa lala , zebym musiala byc na kazde zawolanie.Mam prawo nie miec ochoty ( w koncu sa tez inne atrakcje i przyjemnosci na tym swiecie ) , moze potrzebuje sie wyciszyc , moze jestem znudzona , zla , moze nie potrzfie odzielic seksu od problemow dnia codziennego , moze jestem zbyt naciskana i moj organizm najzwyczajniej sie blokuje .To tak jak u dzieci , jak mowisz im : nie rob tego , to wtedy robia , a jak prosisz zrob to , wtedy nie zrobia za zadne skarby.

7

hahaha, no proszę was big_smile to już nie można mieć bólu głowy, bo od razu jest to uważane za 'babską' wymówkę?
nie należy przesadzać, ale to dotyczy obu stron.

8

wiem że jest to stary post ale może ktoś teraz ma takie rozkminy smile

wiesz , zależy od kobiety , ja np. jak nie mam ochoty na sex to po prostu mowie w prost , ale przy obecnym partnerze to nawet jak umieram a on jest przy mnie to od razu zapominam o jakichkolwiek problemach zdrowotnych smile ale pomyśl też o tym że jak Ci dziewczyna mówi "głowa mnie boli" to może na prawdę ją głowa boli ?? a każdy facet od razu zakłada że panna kłamie ... ;/

Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz,
bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi...

9

u mnie to wygląda tak: "głowa mnie boli, kochanie zdejmuj spodnie;)" smile)) seks jest dla mnie doskonałym lekarstwem na ból głowy i złe samopoczucie. A gdy nie mam ochoty, to po prostu o tym mówię, nie widzę powodu żeby ściemniać i się wykręcać. na tą odrobinę szczerości chyba można się zdobyć. nawet nie przyszło mi do głowy, żeby wymyślać jakieś wymówki

10

eliiielaaa napisał/a:

u mnie to wygląda tak: "głowa mnie boli, kochanie zdejmuj spodnie;)" smile)) seks jest dla mnie doskonałym lekarstwem na ból głowy i złe samopoczucie. A gdy nie mam ochoty, to po prostu o tym mówię, nie widzę powodu żeby ściemniać i się wykręcać. na tą odrobinę szczerości chyba można się zdobyć. nawet nie przyszło mi do głowy, żeby wymyślać jakieś wymówki

Zgadzam się i z jednym, i z drugim. To, że seks ma działanie przeciwbólowe jest nawet udowodnione naukowo smile
A co do wymówek - myslę, że każdy kochający swoją kobietę meżczyzna zrozumie, że może byc zmęczona czy miec kiepski dzień (czy nawet brak ochoty). Co innego, że czasem banalne rzeczy (jak odciążenie w obowiązkach, rozmasowanie bolącego kręgosłupa itp) mogą sprawdić, ze kobiecie "się zachce" smile

11

popieram smile seks lepszy nawet od ketanolu .. smile nawet na najsilniejsze bóle smile

No matter where we go
Souls adrift never say goodbye

12

oj lepszy;)

_______________________________________________________________________________________

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018