Kawiarenka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Kawiarenka

Hejka. Założyłam wraz ze swoją dobrą znajomą niewielką kawiarenkę w miejscowości pod Rzeszowem, chciałybyśmy ją jakoś zareklamować tak by wyróżnić na tle konkurencji, ponieważ jak na razie mamy dosyć niewielu klientów, pomimo niskich cen. Proponujecie coś?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kawiarenka

Czy mogłabyś opisać szerzej Waszą inwestycję? Punktem zaczepienia w reklamie może być menu, położenie, wystrój kawiarenki. Pomocne byłoby też opisanie, co już zrobiłyście na drodze pozyskania klientów. smile

What kind of Heresy is this?

3

Może jakieś dni tematyczne typu z muzyką w tle, może zapoznawcze spotkania..np dla singli wink a poniedziałki dla seniorow oni mają czas, a ten dzieñ tygodnia zwykle po weekendzie pewnie świeci pustkami.
- i dzień Indyjski...i namiastkę tej kultury w danym dniu z waszym przebraniem i herbatką z Indii.

- dzień Chiński......itd...

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

Zróbcie promocje jak u Magdy gesler. Wyjdźcie na miasto do ludzi. Z 2strony czy kawiarnia w małej mieścinie wypali? Mam wątpliwości...

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię
Chce zobaczyć całą gamę złości w kości
I chcę poczuć z Tobą tlen

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018