Szampony przeciw wypadaniu włosów. Jakie polecacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Szampony przeciw wypadaniu włosów. Jakie polecacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Szampony przeciw wypadaniu włosów. Jakie polecacie?

Cześć dziewczyny.

Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie że bardziej wypadają mi włosy wiem że w ciągu dnia ma prawo wypaść ich 100. Ale sądzę że jest ich więcej niż 100 smile. Co stosujecie na wypadające włosy macie już jakieś sprawdzone szampony,maski czy inne kosmetyki żeby chociaż trochę pomogło.

Dodam że jestem też po operacji mój organizm jest trochę osłabiony biorę witaminy na wzmocnienie które przepisali mi w szpitalu. Ale moje włosy straciły życie.

Napiszcie jak wy dbacie o swoje włosy co stosujecie sprawdzonego smile i co polecacie smile smile smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szampony przeciw wypadaniu włosów. Jakie polecacie?

Preparat typu Skrzypowita + maska WAX do kupienia w aptece. Pomogło mi dawno temu kiedy traciłam włosy w skutek zaburzeń hormonalnych. No i nie pomoże od razu efekt po +- miesiącu.

3

diana45 napisał/a:

Preparat typu Skrzypowita + maska WAX do kupienia w aptece. Pomogło mi dawno temu kiedy traciłam włosy w skutek zaburzeń hormonalnych. No i nie pomoże od razu efekt po +- miesiącu.

Właśnie kiedyś słyszałam o tych kosmetykach WAX i podobno są bardzo dobre też czytałam trochę o nich i mają bardzo dobre opinie smile może faktycznie spróbuję tej maski podejdę do Apteki i zapytam smile  a ten preparat typu skrzypowita to coś do psikania ?

4

Justyś:) napisał/a:
diana45 napisał/a:

Właśnie kiedyś słyszałam o tych kosmetykach WAX i podobno są bardzo dobre też czytałam trochę o nich i mają bardzo dobre opinie smile może faktycznie spróbuję tej maski podejdę do Apteki i zapytam smile  a ten preparat typu skrzypowita to coś do psikania ?

Nie do psikania a do łykania,to tabletki ze skrzypem,pokrzywą itp.,spytaj w aptece

5

biotelabl albo radical. Ale bardziej polecam ziołowe metody Pokrzywa, łopian. Taki płukanki wzmacniają cebulki włosa. polecam.

6

Mój narzeczony używał tego Radical i rzeczywiście włosy przestały aż tak wypadać.

girl you'll be a woman soon

7

Ja kupiłam maskę i szampon WAX zobaczymy czy było warto smile. Powiem wam że nie wiem czy te włosy bardziej mi zaczęły wypadać przez tą operację. A mam do was jeszcze pytanie czy ktoś próbował rozjaśniać włosy Olaplexsem ? ja mam czarne i chcę trochę rozjaśnić i się zastanawiam jak to będzie. Umówiłam się do fryzjerki na próbę żeby zobaczyć jak moje włosy zareagują smile Pokazałabym wam zdjęcie jak chce zrobić sobie włosy ale nie wiem jak tu wkleić.

8

ja używałam olapex kurację w domu na zniszczone włosy po rozjaśnianiu i minimalnie poprawiło ich kondycję

9

wcierka Jantar albo Vianek

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-01 22:31:47)

Mi np. Jantar wcierka, mimo 3 miesięcy stosowania nie pomogła, to znaczy nie zauważyłam efektów.  Aktualnie myję włosy szamponem Herbal Care.  A próbowałaś suplementów diety? Ja mam co prawda nie z apteki, ale z hurtowni SPAM  skrzyp w spoko cenie. I akurat z niego jestem zadowolona. smile

11

Kiedyś stosowałam maskę Wax i bardzo mi pomogła; Obecnie stosuję kosmetyki  K05 szampon i ampułki do wcierania i baaardzo polecam linia różowa jest przeciw wypadaniu włosów są to kosmetyki bez chemi na bazie olejków.Tabletki skrzypowita bardzo mi wysuszały skórę,odwadniały a efekt był marny.

12

Ja stosowałam biotebal i trochę pomógł, ale powiedziałabym, że bez szału. Najbardziej pomogła mi wizyta u lekarza, który dał mi skierowanie na badania i znalazł przyczynę wypadania włosów.

13

U mnie drożdze nie pomogły, WAX nie pomógł, szampony ze skrzypu nie pomogły, biotebal też nie pomógł. Dopiero kapsułki z olejem z wiesiołka (polski gal w zielonym opakowaniu) i ampułki do wcierania w skórę z aminexilem (vichy) pomogły i to zaledwie w ciągu miesiąca. Trzeba próbować i testować smile

14

U mnie odżywka Wax, Radical i tabletki Merz taki zestaw stosuje od jakiegoś czasu i są efekty, czasem jakiś zwykły ziołowy szampon zamiennie i tyle.

15 Ostatnio edytowany przez adiafora (2018-12-12 12:51:29)

zależy jaka przyczyna wypadania, nie wszystko na wszystko pomaga. Gdy problemem jest źle funkcjonująca tarczyca lub nadwrażliwość mieszków włosowych na dht to mała szansa, ze biotebale czy inne podobne tabletki pomogą, podobnie odzywcze maski. Tu potrzeba ukierunkowanych specyfikow.
W Twoim przypadku wygląda to na stres pooperacyjny. W takich przypadkach często wypadają włosy, jest to efekt przejsciowy i wszystko samo wraca do normy bez dodatkowej ingerencji.

Tak już btw, w kwestii szamponów, ja używam revity i tego od biokapu na wypadające włosy (niebieski), i przyznam, że ich kondycja znacznie mi się poprawiła. To są szampony glownie na lysienie androgenowe.  Nie lysialam co prawda, włosy głównie wypadaly mi garściami okresowo wiosną i jesienią, ale tak, że mi się odpływ w wannie zatykal. I trwało to zbyt długo, moim zdaniem. Teraz tylko tyle o ile.. I przede wszystkim nie swędzi mnie głowa. Revite co prawda używam dopiero od 2 miesięcy, chciałam po prostu wypróbować bo wyczytałam, że to jeden z lepszych szamponow, ale nie wiem, czy kupię go znowu, bo biokap jest równie dobry,  prawie trzy razy tanszy i bardziej dostepny. A dowiedziałam się o nim z tego  forum smile
Dobrze oczyszcza i nie podrażnia skóry pomada ojca Grzegorza (Sroki). Oparta na samych naturalnych ekstraktach ziolowych. Tylko mało wydajna jest, bo prawie wcale się nie pieni, i trzeba jej sporo lac a więc błyskawicznie się konczy, zwłaszcza przy dłuższych włosach. I zostawia matowy film, trzeba wlosy spłukać wodą z cytryną lub octem na koniec.
Jeśli przy ziołach - dobrze w ogóle robi włosom picie skrzypu polnego. Należy to robić minimum 3 miesiące  (potem miesiac przerwy) i ma to być nie napar czyli popularne zalanie wrzątkiem (parzenie) a odwar, czyli gotowanie na małym ogniu, tak, aby tylko pyrkało; 20 minut do pół godziny. Bo w skrzypie głównie chodzi o krzemionkę a przy zaparzaniu tylko niewielka ilość się uwalnia z ziela.

16

Dzięki za porady, bo akurat potrzebuję czegoś dla faceta, biokap już kupiony. Teraz sprawa skrzypu, pewnie nie masz na myśli herbatki tylko normalne zioło ? bo ja mu jakiś czas parzę ten skrzyp, znaczy herbatkę, a tu widzę że na starcie już same błędy.

adiaphora napisał/a:

zależy jaka przyczyna wypadania, nie wszystko na wszystko pomaga. Gdy problemem jest źle funkcjonująca tarczyca lub nadwrażliwość mieszków włosowych na dht to mała szansa, ze biotebale czy inne podobne tabletki pomogą, podobnie odzywcze maski. Tu potrzeba ukierunkowanych specyfikow.
W Twoim przypadku wygląda to na stres pooperacyjny. W takich przypadkach często wypadają włosy, jest to efekt przejsciowy i wszystko samo wraca do normy bez dodatkowej ingerencji.

Tak już btw, w kwestii szamponów, ja używam revity i tego od biokapu na wypadające włosy (niebieski), i przyznam, że ich kondycja znacznie mi się poprawiła. To są szampony glownie na lysienie androgenowe.  Nie lysialam co prawda, włosy głównie wypadaly mi garściami okresowo wiosną i jesienią, ale tak, że mi się odpływ w wannie zatykal. I trwało to zbyt długo, moim zdaniem. Teraz tylko tyle o ile.. I przede wszystkim nie swędzi mnie głowa. Revite co prawda używam dopiero od 2 miesięcy, chciałam po prostu wypróbować bo wyczytałam, że to jeden z lepszych szamponow, ale nie wiem, czy kupię go znowu, bo biokap jest równie dobry,  prawie trzy razy tanszy i bardziej dostepny. A dowiedziałam się o nim z tego  forum smile
Dobrze oczyszcza i nie podrażnia skóry pomada ojca Grzegorza (Sroki). Oparta na samych naturalnych ekstraktach ziolowych. Tylko mało wydajna jest, bo prawie wcale się nie pieni, i trzeba jej sporo lac a więc błyskawicznie się konczy, zwłaszcza przy dłuższych włosach. I zostawia matowy film, trzeba wlosy spłukać wodą z cytryną lub octem na koniec.
Jeśli przy ziołach - dobrze w ogóle robi włosom picie skrzypu polnego. Należy to robić minimum 3 miesiące  (potem miesiac przerwy) i ma to być nie napar czyli popularne zalanie wrzątkiem (parzenie) a odwar, czyli gotowanie na małym ogniu, tak, aby tylko pyrkało; 20 minut do pół godziny. Bo w skrzypie głównie chodzi o krzemionkę a przy zaparzaniu tylko niewielka ilość się uwalnia z ziela.

17 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-11 14:37:11)

Na wypadające włosy polecam zastosować produkty od ciap ! spam !

18

Wiecie co, ja mam w tej chwili zwykły, najtańszy łagodny szampon z czarnej rzepy (tak, zapach średni) to tego odżywka, no i lotion do psikania Vitapil - ten zestaw pielęgnacyjno wzmacniający sprawdza się u mnie dobrze.

19 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-09-18 17:43:28)

Polecam odżywkę spam na problemy z wypadającymi włosami. U mnie włosy można było wyciągać garściami, były dosłownie wszędzie na płytkach, ubraniach a przy czesaniu po przeliczeniu miałam ich aż 214 masakra. Byłam u lekarzy, zrobiłam badania i wszystko ok. Kazali mi odżywiać włosy wcierkami itd ale efekt był żaden. Myślałam ze będę łysa, a łzy same cisnęły się do oczu. Koleżanka poleciła mi naturalna odżywkę spam powiem tak URATOWAŁA moje życie. Po 3 tygodniach włosy wypadały ale na szczotce było ich już poniżej 100. Po 2 miesiącach tylko 25. Polecam odżywkę spam na problemy z wypadanie włosów nie ma lepszego preparatu na rynku.

20

Bursztyn, szampon z pokrzywą i witaminy.

Szampon służy do mycia skalpu, nie ma wpływu na zatrzymanie wypadania, chyba że jest naszpikowany chemią, to może sprawić, że włosy zaczną lecieć jak szalone.
Należy zadbać o włosy od środka. Picie pokrzywy, drożdży pomoże wzmocnić je od środka.
Można również używać wcierek, ale warto najpierw sprawdzić skład.

Ponadto, raz w tygodniu robić peeling głowy, inaczej łatwo zapchać cebulki.

Polecam delikatne szampony, pozbawione silikonów ( te tylko raz na jakiś czas), wysuszających alkoholi ( alkohol denat). Moim włosom nie służą wszelkie  Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. Po nich strasznie wypadają mi włosy. Dotyczy to również odżywek. Masa z nich ma te składy.
Wszystko jeszcze zależy o jakich włosach mówimy, jaka jest ich porowatość, czy są proste czy kręcone.

Szczerze mówiąc, dla maniaków włosowych, pielęgnacja ich jest rytuałem wink Równowaga PEH, (proteiny, emolienty, nawilżenie) itp.

Ja myję skalp płynem do higieny intymnej z Rossmana i stosuję metodę OMO ( odżywka, mycie, odżywka)

22

Używałam serii Seboradin i NIE POLECAM - zero efektów. (O innych już widzę że pisałyście)
Tak jak pisała moja poprzedniczka - mycie głowy to jedno - uzupełnienie niedobrów w ciele to drugie. Biotynox itd... I zioła.

All those moments will be lost in time, like tears in rain...

23 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-01-14 13:52:00)

Visena napisał/a:

Używałam serii Seboradin i NIE POLECAM - zero efektów. (O innych już widzę że pisałyście)
Tak jak pisała moja poprzedniczka - mycie głowy to jedno - uzupełnienie niedobrów w ciele to drugie. Biotynox itd... I zioła.

A ja polecam właśnie Seboradin fitocell.  A z witamin z Olimpu dla kobiet

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Szampony przeciw wypadaniu włosów. Jakie polecacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018