1 Ostatnio edytowany przez Alusia (2008-06-25 23:24:13)

Temat: Subrina recept lotion przeciw wypadaniu włosów INTENSIVE

Subrina recept lotion przeciw wypadaniu włosów INTENSIVE

http://img356.imageshack.us/img356/2949/receptop6.jpg

Opis producenta
Wypadanie włosów jest normalnym zjawiskiem. Codziennie każdemu człowiekowi wypada 60?80 włosów. Jednakże gdy w komórkach skóry głowy zostaje zaburzona przemiana materii, mieszek włosowy nie może się właściwie rozwijać.Subrina recept lotion przeciw wypadaniu włosów INTENSIVE z wyciągiem z chmielu, zmniejsza wypadanie włosów i jednocześnie przyspiesza ich wzrost. Pozostawia włosy zdrowe i wypielęgnowane.

Moja Opinia

Miałam w sumie duże nadzieje związane z tym lotionem. Zaczęły mi wypadać włoski ostatnio (ach ten stres sad i  słysząc wcześniej o dobroczynnych bo rozluźniających generalnie właściwościach chmielu myślałam, że może tu też trafię w 10. Lotion - pachnie nie najgorzej- nawet nie czuć było ode mnie chmielem na kilometr wink - więc stosowałam go z zapałem i wcierałam w głowę rano i wieczorem. Po miesiącu takiego wcierania nie zauważyłam jakichś jednak spektakularnych efektów, może trochę mniej wypadają ,ale to jednak nie to czego oczekiwałam po nim - co stwierdzam ze smutkiem bo muszę szukać czegoś na moje biedne włoski dalej sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Subrina recept lotion przeciw wypadaniu włosów INTENSIVE

No z tymi wąłskami tak to już jest żaden Subrina recept lotion zadziałąć nie może jak w organizmie dzieje się coś niedobrego , włoasy są zwierciadlem naszego stanu zdrowia i tam warto szukac przyczyny wypadania wszytkie te srodki "przeciw" wypadaniu służą nabijaniu kasy producentom przez szukajacych latwych rozwiazan ludzi