Pomoc przy wyborze wibratora - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pomoc przy wyborze wibratora

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Pomoc przy wyborze wibratora

Cześć wsyzstkim wink Kobietą nie jestem ale swoją kobietę mam i kocham ją nad życie ^^ Chciałbym sprawić nam prezent a mianowicie wibrator sterowany pilotem ( Dlaczego nam? Bo to ja bede miał pilot ^^) Kiedys już kupiłem jej taką zabawkę ale strasznie słaba jakosc wykonania sad. Jesteście posiadaczkami czegoś takiego ? Zależy mi na tym aby był jak najmocniejszy a przy tym jak najcichszy smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomoc przy wyborze wibratora
maciejoo12 napisał/a:

..... Zależy MI na tym aby był jak najmocniejszy a przy tym jak najcichszy smile

Typowo męski punkt widzenia. Ty go będziesz uzywał czy ona?. Sobie kup najmocniejszy.

Może Twoja kobieta ma inne preferencje, jeśli w ogóle potrzebuje wibratora. Rozmawiałeś z nią o tym?
Daj jej wybrać - pooglądajcie oferty rożnych sklepów, niech sama zadecyduje. To też może byc niezła zabawa. Jeśli nie ma doświadczeń, to może się okazać, że za pierwszym razem nie będzie to trafiony zakup.

Gdybyś robił remont mieszkania to chciałbyś, aby kobieta Ci kupowała wiertarkę udarową i pędzle, czy wolałbys sam wybrać narzędzia?
smile

3

katarina napisał/a:
maciejoo12 napisał/a:

..... Zależy MI na tym aby był jak najmocniejszy a przy tym jak najcichszy smile

Typowo męski punkt widzenia. Ty go będziesz uzywał czy ona?. Sobie kup najmocniejszy.

Może Twoja kobieta ma inne preferencje, jeśli w ogóle potrzebuje wibratora. Rozmawiałeś z nią o tym?
Daj jej wybrać - pooglądajcie oferty rożnych sklepów, niech sama zadecyduje. To też może byc niezła zabawa. Jeśli nie ma doświadczeń, to może się okazać, że za pierwszym razem nie będzie to trafiony zakup.

Gdybyś robił remont mieszkania to chciałbyś, aby kobieta Ci kupowała wiertarkę udarową i pędzle, czy wolałbys sam wybrać narzędzia?
smile

Skoro pisze że taki potrzebuje to oznacza że wiem czego moja kobieta chce od takich zabawek, jak już pisałem kupiłem kiedyś podobny wibrator ale szybko sie popsuł i był właśnie za słaby(czuła przyjemność ale nawet po 30 minutach nie mogla dojść). Wiem że lubi i kręci ją takie coś więc chce jej zrobić prezent niespodziankę.

Reklama

4

Zajrzyj do poczty.

5 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-09-02 00:52:38)

Witam,

LOVENSE LUSH - Jedno z lepszych zabawek erotycznych. Można bawić się nią solo jak i w parze smile

Jest to jajko wibrujące sterowane z pozycji telefonu.

Można znaleźć je na tym sklepie: [spam]

Pozdrawiam

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-08-19 11:47:22)

Droga/i maciejoo12 + Katrina80,
To oczywiste, że jesteś jedną osobą, która założyła temat a potem, sama sobie odpowiada, w celu reklamy własnego (?) sex shopu. Takie praktyki podpadają pod "celowe wprowadzanie konsumenta w błąd" i są ścigane przez UOKiK.

7

Znerx napisał/a:

Droga/i maciejoo12 + Katrina80,
To oczywiste, że jesteś jedną osobą, która założyła temat a potem, sama sobie odpowiada, w celu reklamy własnego (?) sex shopu. Takie praktyki podpadają pod "celowe wprowadzanie konsumenta w błąd" i są ścigane przez UOKiK.

Bardzo mi przykro że tak piszesz nie mając jakiejkolwiek podstawy aby to robić. Nie mam zamiaru sie tłumaczyć i udowadniać, ale jeśli tego chcesz zapraszam na priw smile

8

Jeżeli post jest prawdziwy (lub wszedł tutaj ktoś zainteresowany tematem), a panu zależy na czymś z najwyższej półki polecam firmę Lelo, niestety minusem jest to, że ceny również mają z najwyższej półki.

"Nie ma czegoś takiego jak złe emocje. Każda emocja jest jak znak drogowy, który nas informuje. To są informacje."

9

Mirirale napisał/a:

Jeżeli post jest prawdziwy (lub wszedł tutaj ktoś zainteresowany tematem), a panu zależy na czymś z najwyższej półki polecam firmę Lelo, niestety minusem jest to, że ceny również mają z najwyższej półki.

No właśnie widzę że ceny tych produktów są bardzo wysokie... Chciałem kupić coś tańszego w okolicach 100-150 do max 200 zł....
A wibrujące majtki ? Macie jakieś doświadczenia z czymś takim ?

10

Jeżeli to ma mocno wibrować, to majtki mogą być za słabe przez sam fakt tego, że nie będą mocno dociskać i mogą się przesuwać. Szczerze wątpię w to, żeby dało się używać wibratora z odległości. Zawsze trzeba go jakoś utrzymać na miejscu.
Ewentualnie jakiś wibrator typu króliczek który wibruje jednocześnie od środka i na zewnątrz, ale one wtedy są odpowiednio droższe.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11

Witam Cię serdecznie. Jeśli wciąż szukasz sposobu na znalezienie jakiejś ciekawej i wartej swojej ceny zabawki, to chętnie się wypowiem. Napisz do mnie maila, albo porozmawiajmy pod postem, jeśli nadal temat jest aktualny wink

12

Ingunn napisał/a:

Witam Cię serdecznie. Jeśli wciąż szukasz sposobu na znalezienie jakiejś ciekawej i wartej swojej ceny zabawki, to chętnie się wypowiem. Napisz do mnie maila, albo porozmawiajmy pod postem, jeśli nadal temat jest aktualny wink

Jasne, zapraszam na maila smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pomoc przy wyborze wibratora

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018