chłopak się obraził za przeszłość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chłopak się obraził za przeszłość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: chłopak się obraził za przeszłość

Cześć, mam nowy problem. Poznałam cudownego chłopaka zza wschodniej granicy. Rozmawia nam się super, czuję się w jego towarzystwie taka swobodna, jest miło i podobamy sie sobie. Ale - no właśnie - ostatnio pikantnie zaczęliśmy smsowac i w rozmowie poruszać temat seksu, ja jestem bardzo otwarta na to, wręcz napalona i on też, ale kiedy wspomniałam o tym, że lubię anal był bardzo zaskoczony. On tego nigdy tak nie robił i pytal czy go nauczę, powiedziałam że ok, po czym napisałam że kiedys robiłam to z chłopakiem kilka razy i było fajnie, po czym przeczytal to i nie odpisał. Dodam, ze miałam tylko dwóch partnerów seksualnych tak naprawdę, ale on o tym nie wie bo nie pytal o to. Nie wiem czemu sie nie odezwał. Czy go zgorszyłam? Rozmowa sie urwała, minęło kilka godzin, jak to interpretować?

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chłopak się obraził za przeszłość

Zawsze jesteś taka wylewna? smile  Interesuje cię tylko seks, czy szukasz kogoś do związku? Bo jesli to drugie, to nieco przedobrzyłaś z tymi wynurzeniami. Jesli chłopak nie należy do tych, którzy tylko "zaliczają", to pewnie sobie ciebie odpuścił.
Co możesz zrobić? Chyba nic, może tylko przestań nawijać wciąż o tym seksie i zapytaj zwyczajnie jak się ma, albo jak mu minął dzień. smile

3

niepotrzebnie mu o tym pisałaś skoro nie pytał. lepiej czasem, zwłaszcza na początku znajomosci czasem ugryzc się w język smile

Reklama

4

sosenek napisał/a:

niepotrzebnie mu o tym pisałaś skoro nie pytał. lepiej czasem, zwłaszcza na początku znajomosci czasem ugryzc się w język smile

a ja uwazam wrecz przeciwnie - bo potem coraz czesciej trzeba bedzie gryzc sie w jezyk
poza tym co to za frajda miec partnera czy nawet kochanka przy ktorym trzeba gryzc sie w jezyk??
selekcja dziala smile

5

Po pierwsze: minęło dopiero kilka godzin, przez które może chłop ma co robić, więc na razie bez paniki.
Po drugie: po co dodawałaś, że parokrotnie robiłaś to z chłopakiem i że było fajnie? Na pewno sam się tego domyślił, więc wystarczyło poprzestać na tym, że go tego nauczysz etc. Wiesz, pikantne SMS-y powinny dotyczyć dwóch osób, a nie trzech (przynajmniej mi sie tak- do tej pory- zdawało).

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez katarina (2018-08-07 09:29:50)

_v_ napisał/a:

a ja uwazam wrecz przeciwnie - bo potem coraz czesciej trzeba bedzie gryzc sie w jezyk
poza tym co to za frajda miec partnera czy nawet kochanka przy ktorym trzeba gryzc sie w jezyk??
selekcja dziala smile

Całkowicie sie z ta opinią zgadzam - zadziałała selekcja.
Otrzymane informacje widocznie nie pasowały chłopakowi.

7

Odezwał się. Napisał, że zasnął.

Sama nie wyskakuję nigdy z takimi informacjami, po prostu chłopak zaczął ze mną flirtować i rozmowa sama sie tak potoczyła smile Pytał się co lubię i co bym zrobiła. To mu napisałam. Chłopak raczej szuka czegoś poważnego, ja raczej tez, choć podchodzimy do tego na luzie. A że się sobie podobamy to tak jakoś wyszło. Po tym jak zamilkł zastanawiałam się czy potrzebnie palnęłam ten tekst o byłym, następnym razem nie będę nic wspominać niepytana. Chodziło raczej o to, ze on nie pytał mnie ile miałam chłopaków, a ja nie pytalam ile miał kobiet.

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty"

8

serdeczna napisał/a:

.

No to on rzeczywiście napalony jak szczerbaty na suchary big_smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

9

katarina napisał/a:
_v_ napisał/a:

selekcja dziala smile

Nie zgodzę się z Wami.

Czy na pierwsze spotkanie idziemy bez makijażu i w rozciągniętym dresie, w którym śmigamy po domu? No raczej nie. Wszyscy wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie i to nie znaczy, że już zawsze będziemy musiały być przy partnerze w pełnym make-up. W związku z tym i pewne tematy powinno poruszać w odpowiednim momencie. Rozumiem, że Autorka nie spotkała się jeszcze z bohaterem wątku, a ich relacja nie miała się opierać na seksie, tylko miało być coś poważnego. Więc nawet jak zadziałała selekcja, to Autorka powinna mieć nauczkę, aby nie powtarzać już opowieści z poprzednich związków.
Jak się z kimś tylko koresponduje to nie powinno wykładać już wszystkich kart, bo co na spotkaniu wtedy? Od razu anal? big_smile

gojka102 napisał/a:
serdeczna napisał/a:

.

No to on rzeczywiście napalony jak szczerbaty na suchary big_smile

To jeden z tych co idą z kobietą do łóżka żeby się ........wyspać smile

11

Lady Siggy napisał/a:
katarina napisał/a:
_v_ napisał/a:

selekcja dziala smile

Nie zgodzę się z Wami.

Czy na pierwsze spotkanie idziemy bez makijażu i w rozciągniętym dresie, w którym śmigamy po domu? No raczej nie. Wszyscy wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie i to nie znaczy, że już zawsze będziemy musiały być przy partnerze w pełnym make-up. W związku z tym i pewne tematy powinno poruszać w odpowiednim momencie. Rozumiem, że Autorka nie spotkała się jeszcze z bohaterem wątku, a ich relacja nie miała się opierać na seksie, tylko miało być coś poważnego. Więc nawet jak zadziałała selekcja, to Autorka powinna mieć nauczkę, aby nie powtarzać już opowieści z poprzednich związków.
Jak się z kimś tylko koresponduje to nie powinno wykładać już wszystkich kart, bo co na spotkaniu wtedy? Od razu anal? big_smile

no przeciez on sam zapytal bo rozmawiali o seksie wink

12

_v_ napisał/a:
Lady Siggy napisał/a:
katarina napisał/a:

Nie zgodzę się z Wami.

z wypowiedzi Autorki nie wynika, że padło pytanie, czy lubi anal, to raczej Autorka sama się z tym wyrwała.
A już na pewno nie pytał, czy fajnie było jak go z byłym uprawiała big_smile

13

Lady Siggy napisał/a:
_v_ napisał/a:
Lady Siggy napisał/a:

Nie zgodzę się z Wami.

z wypowiedzi Autorki nie wynika, że padło pytanie, czy lubi anal, to raczej Autorka sama się z tym wyrwała.
A już na pewno nie pytał, czy fajnie było jak go z byłym uprawiała big_smile

po pierwsze rozmowy o seksie sa normalne - chyba ze ktos ma mentalnosc pieciolatki i sie wstydzi
po drugie - czym tu sie dziwic ze ktos cos lubi. jeden lubi oral drugi anal
po trzecie - skoro lubi to raczej probowala w taki czy inny sposob - i musialo byc fajnie skoro lubi.
co w tym szokujacego?

14

V,  o analu spoko, że sobie pogadali, ale raczej chodzi o to, że niekoniecznie na początku znajomosci chce się słuchać historii seksu z exami. jasne, są ludzie którym pewnie to wisi, ale dla większości jednak jest to informacja raczej niechciana smile
mi ostatnio facet powiedział, że od moich cycków widział tylko jedne ładniejsze. no niby nic, mial prawo, ale jednak mnie to delikatnie urazilo smile

15

no coz, ja sama nieraz widze ladniejsze cycki niz moje wink
ale poki mowiący woli macac moje, to i ja z nim pozachwycam innymi tongue

_v_ napisał/a:

no coz, ja sama nieraz widze ladniejsze cycki niz moje wink
ale poki mowiący woli macac moje, to i ja z nim pozachwycam innymi tongue

Oj tam, oj tam......maca co ma pod ręką smile

17

Jeju, nie było mnie raptem 12 godzin a tu proszę. Wy naprawde macie czadem cos z głowami. Tak się składa że spędziliśmy dzis cały dzień zakończony seksem. Szczegóły zostawiam sobie, ale po tym co tu przeczytałam to odpuszczam sobie forum...

18

Czyli się obraził i seks na zgodę... Dobry układ

Only a very few find the way, and most of them don't recognize it when they do. Delusions, too, die hard. Only the savage regard the endurance of pain as the measure of worth. Forgetting pain is convenient, remembering it... agonizing. But recovering the truth is worth the suffering.

19

serdeczna napisał/a:

Jeju, nie było mnie raptem 12 godzin a tu proszę. Wy naprawde macie czadem cos z głowami. Tak się składa że spędziliśmy dzis cały dzień zakończony seksem. Szczegóły zostawiam sobie, ale po tym co tu przeczytałam to odpuszczam sobie forum...

oj tam... oj tam...Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść... My też odpuszczamy:)

Była kiedyś taka piosenka;

Tanćz głupia tańcz, swoim życiem się baw:)

Pa!
Do zobaczenia wkrótce:)

Lucyfer666 napisał/a:

Czyli się obraził i seks na zgodę... Dobry układ

Raczej seks za paszport unijny ......w planach smile

21

No i autorka się pożegnała.
Papa, bedziemy tęsknić.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chłopak się obraził za przeszłość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018