pierwszy seks -czemu potem oni odchodza??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » pierwszy seks -czemu potem oni odchodza???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: pierwszy seks -czemu potem oni odchodza???

widywalam sie ze swoim chlopakiem prawie codziennie ,choc mieszkal 50km ode mnie ...ukladalo sie jak w bajce wspolne zakupy wypady wielka czulosc...po 3tyg spotykania sie w sumie 24 na dobe chcialam sprobowac ...sexu ... byl to moj pierwszy raz ...po 2 tyg od pierwszego razu powiedzial ze nie a czasu ...dla mnie i dl a siebie:(:( teraz jestem sama ciagle placze mam z nim kontakt ale pisze tylko nie martw sie itp.... co mam robic walczyc o niego czy zapomniec to tak strasznie boli gdy po 1 razie porzuca cie chlopak i pozostawia samej sobie ze swiadomoscia ze jestes sama...prosze piszcie co o tym sadzicie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pierwszy seks -czemu potem oni odchodza???

Zapomnij o palancie i tyle. Szkoda tylko, że przez takiego matoła (żeby nie powiedzieć gorzej) teraz możesz podchodzić nieufnie do wartościowych facetów.

Moja dobra znajoma PRAWIE przeżyła to samo. Poznała super facet: brał ją na romantyczne spacery, prawie codziennie się widywali, zapraszał ją do siebie do domu żeby mogła poznać jego rodzinę (odmawiała, bo nie chciała na tak wczesnym etapie znajomości już wchodzić do rodziny) i nigdy nie sugerował seksu. Znajoma była zachwycona i powolutku zaczęła się zakochiwać. Po prawie miesiącu znajomości zaprosiła go do siebie. Zaczęli oglądać film i on oczywiście jedna rączka tu, druga tam.... ona zdecydowanie mu odmówiła. Na co on powiedział tylko "no, to cześć", zabrał rzeczy i wyszedł. Tyle go widziała. Miesiąc urabiania, zapraszania do kawiarni i do kina byle tylko ją przelecieć.... jak zapłakana mi o tym opowiadała, to naprawdę nie wiedziałam jak ją pocieszyć.

Dlatego jeśli ktoś liczy na poważny związek (a nie sam numerek), to radzę nawet przez kilka miesięcy odmawiać niż potem cierpieć. I może nawet nie samej....

3

Niestety większość facetów do czasu jak nie dostanie tego co chcą są cudowni i wspaniali a po ...tak jak u Ciebie czyli tak naprawdę nigdy mu nie zależało na Tobie i lepiej teraz jak później.Więc zapomnij(wiem że ciężko ale czas leczy rany) niestety za doświadczenie ,życiowe czasem  ponosi się  dużą cenę.Następnym razem(a na pewno będzie następny) upewnij się czy można takiemu zaufać.

4

czyli popelnilam blad.. nie bylo to tak ze sie dobieral zrobil na mie takie wrazenie i potem tylko jedo jego slowo a bylm jego ...nie jestem mala dziewczynka nie mam 16 czy 17 lat ale tak latwo dalam sie nabrac;/

5

Gdy się nie ma doświadczenia i się ufa, to nie jest się w stanie przewidzieć tego co będzie potem. Nie obwiniaj się. Jego się powinno za jaja powiesić, by już nigdy nie mógł tak wykorzystać żadnej dziewczyny/kobiety.

6

Ja miałam dokładnie tak samo. To też był mój pierwszy raz. A zostawił mnie dlatego, że powiedziałam o tym swojej przyjaciółce w której się wtedy kochał... Do dziś mnie skręca jak o tym pomyślę:-/.

Rozumie Twój płacz jak mało kto. I to najzupełniej normalne. Moim zdaniem powinnaś dać sobie z nim spokój. Nie jest Ciebie wart. Znajdziesz sobie innego faceta. Lepszego. Który będzie cie kochał i szanował. Główka do góry:-). Trzymaj się cieplutko.

Don't let your dreams just be dreams

7

malaczarna napisał/a:

mam 19lat to niebywale aby w tym wieku byc jeszcze dzieewica

To ja przepraszam, ale w jakim wieku obecnie dziewczyny tracą dziewictwo?... hmm Ja miałam 16 lat i potwornie żałuję, że zrobiłam to tak szybko i z nieodpowiednim człowiekiem.

Niestety, miesiąc znajomości to zbyt wcześnie, aby być przekonanym o zamiarach obcego człowieka. Niektórzy faceci tylko czekają na to, aby bzyknąć dziewczynę i zniknąć jak sen jaki złoty, zupełnie nie biorąc pod uwagę zranionych uczuć. Po drugie, jako 19-letnia dziewczyna powinnaś wiedzieć o dostępnych na rynku zabezpieczeniach. Płacz i lament na niewiele się teraz zda. Jeśli boisz się ciąży, to po prostu zrób test i już. To rozwieje wątpliwości. Nie chcę Cię krytykować, ale popełniłaś głupstwo, za które teraz płacisz. Bądź ostrożna.

Pozdrawiam.

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

8 Ostatnio edytowany przez aga333 (2010-03-24 04:30:50)

O widze, ze ktos tutaj mial ciezki dzien. Czy oby nie za ostro? Ten przydomek Ken sugeruje, ze jekis maczo dostal sie nam na linie. Ciekawe, ile takich naiwnych wykorzystal w swoim zyciu? To bardzo ciekawe, ze ci sami faceci, ktorzy zrobia wszystko, zeby wciagnac nas do lozka, beda sie przymilac, obiecywac zlote gory i gruszki na wierzbie, zaraz potem szukaja dziewic. HIPOKRYCI.

Malaczarna, jak najszybciej zapomnij o palancie, a Kena spusc w kiblu z woda. Mysle, ze wiele z nas popelnilo taki sam blad. Oslepione cudownym blaskiem oczu tego wymarzonego, ogluszone slodkimi slowkami i obietnicami dozgonnej milosci i wiernosci, idziemy na rzez wierzac, ze wstepujemy do swiatyni milosci. Szkoda tylko, ze ta siwtynia zazwyczaj okazuje sie smirzaca nora a my zbyt pozno otwieramy oczy. Napewno jestes cudowna, wrazliwa i madzra dziewczyna. Szybko sie z tego pozbierasz i znajdziesz prawdziwego faceta. Otrzyj wiec oczy, wyciagnij wnioski z tej lekcji i nie daj sie oszukac nastepnym razem. Pozdrawiam cieplutko

9

Wakashimazu Ken
To co napisałeś jest  bardzo nie eleganckie nie wspomnę,że nie miłe.Zapewne nie wiesz co to jest netykieta.Przykro było  czytać to co napisałeś,mimo,że jestem facetem.

10

Chciałąbym się podpisac  pod ostatnim postem, mimo że facetem nie jestem. Dodam ,ze to co tak bardzo razi nas u innych niezależnie od płci, dotyczy nas samych tzn sami tacy jesteśmy. smile

Granicą  jest  niebo.

11

hmm ken nie ma racji w tym co napisal poniewaz nie wie jaka osoba jestem ...nie bylo moim celem stracic dziewictwa "bo kolezanki maja to za soba "tylko dlatego ze czulam ze chce...to przez mezczyzne teraz cierpie nie przez wlasna glupote poniewaz to on mnie zostawil ....a ja mu zaufalam...hmm mam nadzieje ze nie przeczytasz o "moich numerkach" bo zdarzylo mi sie to pierwszy raz a jestem na tyle inteligentna osoba ze  po stokroc bede teraz uwazala na mezczyzn.pierwszy raz rozmawiam na forum o swoim problemie i nie milo mi z tego powodu iz ktos tak surowo mnie ocenia ...tym bardziej mezczyzna...dziekuje za wasze mile odpowiedzi w postach ..z dnia na dzien co raz mniej mysle o tym choc to nie latwe ...Wtej sytulacji smieszne jest to ze on pisze do mnie tak jakby chcial usprawiedliwic swoj czyn ehh

12

Wakashimazu Ken bardzo proszę, abyś nie obrażał innych użytkowników. Masz prawo do własnego zdania, ale nie takim tonem.

13

Malaczarna, to co napisał Ken to straszna dziecinada, sparzył się pewnie chłopak i teraz nienawidzi całego żeńskiego świata. Absolutnie nie bierz sobie tego do siebie, nie warto, a przede wszystkim on raczej nie chce Ci pomóc. Widzisz, zwyczajnie źle trafiłaś. Ja miałam kilku facetów, ale czekałam z pierwszym razem na tego jedynego. I wiesz co? Zrobiliśmy to po dwóch, nie trzech jak u Ciebie, tygodniach i... do dzisiaj jesteśmy razem:)) A to już ładnych kilka latek. Nie ma reguły, serce nie sługa, to się czuje, że to właśnie powinien być ten mężczyzna. Ty się pomyliłaś, nie był tego wart, ale cóż, stało się, trzeba się podnieść i iść do przodu. Najważniejsze, żebyś nie miała urazy, nie wszyscy tacy są. Szkoda Twoich wspomnień, ale najpiękniejsze wciąż przed Tobą. Zobaczysz, będzie ok:)) Głowa do góry!

14

witam  tak  właśnie  drogie  Panie  jest  ,  jak  do  żeniaczki  szuka  się  dziewicy  ,  no  bo  jak  życ  z  KIMŚ  TAKIM  PO KIMŚ  ,  a  Wy  oddajecie   pierwszemu  lepszemu  TO  co  kobieta  może  swojemu  mężczyznie  zaoferowac  najcęnniejszego  ,  niejedna  mężatka  która  nie  była  dla  swego  męża  dziewicą   oddała  by  wszystko  by  to  zmienic  ,  tylko  która  się  tu  na  tym  forum  przyzna  do  tego  ,  przeżyłem  swoje  lata  i  zauważyłem  że  takie  małżęństwa  nie  są  do  końca  szczęśliwe  ponieważ  w  tle  tego  związku  ciąży  TA  przeszłośc .

aga333 napisał/a:

O widze, ze ktos tutaj mial ciezki dzien. Czy oby nie za ostro? Ten przydomek Ken sugeruje, ze jekis maczo dostal sie nam na linie. Ciekawe, ile takich naiwnych wykorzystal w swoim zyciu? To bardzo ciekawe, ze ci sami faceci, ktorzy zrobia wszystko, zeby wciagnac nas do lozka, beda sie przymilac, obiecywac zlote gory i gruszki na wierzbie, zaraz potem szukaja dziewic. HIPOKRYCI.

Malaczarna, jak najszybciej zapomnij o palancie, a Kena spusc w kiblu z woda. Mysle, ze wiele z nas popelnilo taki sam blad. Oslepione cudownym blaskiem oczu tego wymarzonego, ogluszone slodkimi slowkami i obietnicami dozgonnej milosci i wiernosci, idziemy na rzez wierzac, ze wstepujemy do swiatyni milosci. Szkoda tylko, ze ta siwtynia zazwyczaj okazuje sie smirzaca nora a my zbyt pozno otwieramy oczy. Napewno jestes cudowna, wrazliwa i madzra dziewczyna. Szybko sie z tego pozbierasz i znajdziesz prawdziwego faceta. Otrzyj wiec oczy, wyciagnij wnioski z tej lekcji i nie daj sie oszukac nastepnym razem. Pozdrawiam cieplutko

15

Ja również uważam, że Ken przesadził, ale...

To powinno być przestrogą dla młodych dziewczyn, które chcą oddać dziewictwo facetowi, który mami je 3 tygodnie. I chociaż daleko mi do facetów, którzy wymagają od kobiet 100% czystości przy swoim kilkuletnim doświadczeniu seksualnym to jestem zdania, że pierwszy raz ma za duży wpływ na kobiecą psychikę, żeby fundować go sobie z kimś, z kim się jest (lub nawet nie jest) tak krótko.

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

16

bolek napisał/a:

witam  tak  właśnie  drogie  Panie  jest  ,  jak  do  żeniaczki  szuka  się  dziewicy  ,  no  bo  jak  życ  z  KIMŚ  TAKIM  PO KIMŚ  ,  a  Wy  oddajecie   pierwszemu  lepszemu  TO  co  kobieta  może  swojemu  mężczyznie  zaoferowac  najcęnniejszego  ,  niejedna  mężatka  która  nie  była  dla  swego  męża  dziewicą   oddała  by  wszystko  by  to  zmienic  ,  tylko  która  się  tu  na  tym  forum  przyzna  do  tego  ,  przeżyłem  swoje  lata  i  zauważyłem  że  takie  małżęństwa  nie  są  do  końca  szczęśliwe  ponieważ  w  tle  tego  związku  ciąży  TA  przeszłośc.

Szkoda tylko, że mężczyźni wypowiadają się w ten sposób o kobietach, sami w zamian nie ofiarując im tego samego. A dlaczego drodzy Panowie nie przyjdzie Wam do głowy, że może my także chciałybyśmy mieć ,,czystego" faceta? Może nam też ciąży Wasza przeszłość i w najpiękniejszych momentach przeszkadza jej widmo? Dlaczego nie potraficie dla nas zachować Waszego dziewictwa i w czym jest ta różnica, że od nas tego wymagacie jak najpiękniejszego daru, który możemy ofiarować? Dlaczego my mamy chcieć żyć z kimś ,,po kimś"?

Szczerze przyznam, że mnie akurat taki pogląd zupełnie nie dotyczy, bo przeszłość mojego mężczyzny nie miała nigdy dla mnie znaczenia, zawsze ważne było tylko to co łączyło nas od chwili poznania. Ale myślę, że jest wiele takich kobiet, które są zazdrosne o byłe partnerki swoich mężczyzn i szkoda tylko, że panowie tak rzadko biorą to pod uwagę.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

17

sama chciałabym wiedzieć sad

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

18

ale chyba nie ma reguły kiedy jest dobrze. ja zrobiłam to też stosunkowo szybko, po miesiącu wink mój pierwszy raz, ale ze wspaniałym człowiekiem, z którym jestem do dziś, a minęły już dwa lata. na pytanie postawione w tytule nie mam odpowiedzi. mnie się to nie przytrafiło i nie wiem dlaczego niektórzy mężczyźni okazują się takimi..draniami. swoim postem chciałam jedynie zauważyć, że nie jest istotny czas, kiedy się człowiek na to decyduje, ale świadomość decyzji, której trzeba być pewnym. oczywiście jak się dłużej czeka to pewność jest większa wink lepiej zna się tę osobę. ale u mnie mimo krótkiego czasu - udało się smile ta decyzja była jednak w pełni świadoma. to jest istotne!

19

ooliska, świadomość nie zawsze wszystko załatwi. Na forum mamy przykład Tiff.

A odpowiadając na pytanie - czemu odchodzą? Bo dostali czego chcieli jeżeli tylko na tym im zależało.

20

bolek napisał/a:

witam  tak  właśnie  drogie  Panie  jest  ,  jak  do  żeniaczki  szuka  się  dziewicy  ,  no  bo  jak  życ  z  KIMŚ  TAKIM  PO KIMŚ  ,  a  Wy  oddajecie   pierwszemu  lepszemu  TO  co  kobieta  może  swojemu  mężczyznie  zaoferowac  najcęnniejszego  ,  niejedna  mężatka  która  nie  była  dla  swego  męża  dziewicą   oddała  by  wszystko  by  to  zmienic  ,  tylko  która  się  tu  na  tym  forum  przyzna  do  tego  ,  przeżyłem  swoje  lata  i  zauważyłem  że  takie  małżęństwa  nie  są  do  końca  szczęśliwe  ponieważ  w  tle  tego  związku  ciąży  TA  przeszłośc .

Kolejny "mądry", który uważa, że dziewictwo to najcenniejsza rzecz, jaką kobieta może dać mężczyźnie. Jeśli dziewictwo jest dla kogoś najcenniejsze, cenniejsze od miłości, akceptacji, zrozumienia, szczęścia i tym podobnych wartości - to współczuję tej osobie płytkości i ciasności umysłu. Osoby dojrzałe i myślące są w stanie przyjąć do wiadomości informację, że ich partner kochał kiedyś kogoś innego i z nim uprawiał seks. Właśnie, bolku, czy Ty byłeś prawiczkiem, kiedy poznałeś swoją żonę?

21

racja.. ale w takim razie nie ma reguły.

ja się na to zdecydowałam, mimo krótkiej znajomości (i to jeszcze na odległość. w sumie widzieliśmy się 9dni) bo byłam i nadal jestem w nim bardzo zakochana, zdobył moje pełne zaufanie i hm.. czułam, że to jest ten, z którym chcę to przeżyć. miałam to szczęście, że mnie nie zostawił potem, a nasz związek się rozwinął. nie żałuję niczego. smile ale inne dziewczyny mogą mieć mniej szczęścia i tym szczerze współczuję.

a odchodzą? chyba rzeczywiście tylko dlatego, że chcieli jedynie seksu, który już dostali.. inne powody nie przychodzą mi do głowy, a jak już to wydają mi się one bardzo irracjonalne.

22

Nie przejmuj się jesteś młoda i jeszcze nie jeden związek przed Tobą. A teraz baw się iciesz byciem singlem bo to pewnie długo nie potrwa:)

Kochać i być kochaną.... smile

23

tak ja jestem żywym przykładem- mądra dziewczyna, poczekałam, zrobiłam to z miłości, a on tak okropnie postąpił (zainteresowanych proszę sobie poczytać moje posty- zwłaszcza w temacie "test ciążowy")

dziewczyny faceci są straszni, ale na prawo biologii niestety się nic nie poradzi sad
kurcze a miałam takie uprzedzenie zawsze do facetów

wiecie- wydaje mi się,  że jak facet naprawdę kocha, to poczeka i to się w tym też sprawdza, powstrzyma nawet swój popęd seksualny

ja już wiem, że muszę jeszcze bardziej uważać- jeśli jakiemuś facetowi będzie zależeć to zniesie mój dystans

swoją drogą a_normalna dzięki Ci za wsparcie- zawsze mi pomagałaś na tym forum w tej sytuacji :*

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

24

Ja się podpisuję całą sobą pod wypowiedzią ooliski. Swój pierwszy raz przeżyłam po 3 tygodniach bycia z moim partnerem, wcześniej znaliśmy się zaledwie tydzień. Jutro mija 19 miesięcy razem...

malaczarna, trafiłaś na kompletnego idiotę, kogoś kogo wątpliwie nazywać mężczyzną. W sumie może i lepiej, że to skończyło się tak szybko- im dłużej bylibyście razem tym trudniej byłoby Ci się pozbierać. Nie walcz o niego bo nie warto. Jest skrajnie nieodpowiedzialny. Kiedyś w kreskówce ,,Gdzie jest Nemo?" padło cudowne i mądre zadanie: ,,Mówi się trudno i płynie się dalej". Życzę Ci tego!

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

25

Hej malaczarna nie przejmuj sie... Stracilas dziewictwo bo tak czulas proste, a ze facet okazal sie chamem no to juz nie Twoja wina prawda?? Na przyszlosc po prostu mniej ufaj facetom..im nie mozna do konca ufać, w ogole ich nie mozna do konca poznac, zreszta nikogo tak naprawde nie poznasz do konca... Wiem, ze to trudne, ale nie przejmuj się. A ten koleś niech spada... Wykorzystal Cie, ale spokojnie dostanie zapewne za swoje. Ja wierze, że wszystko kiedys będzie oddane.

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

26

Dlaczego Cię zostawił?Ano dlatego ,że zbyt szybko dałaś mu siebie.Niestety kobiety są często bardzo naiwne i myślą,że kiedy dadzą facetowi seks on je bardziej pokocha i zatrzymają go przy sobie.A to nie tak działa.Im dłużej nie oddajesz całej siebie tym facet nabiera większego szacunku do Twojej osoby,stajesz się dla niego atrakcyjniejsza i bardziej wartościowa.No chyba,że jest dupkiem jakich  pełno,ale w ten sposób możesz takich wyeliminować.Gdyby dziewczyna ,w której widzę materiał na partnerkę na lata wskoczyła mi szybko do łóżka straciłbym do niej duuużo szacunku.Seks nie jest ani dowodem miłości ani sposobem na jej wywołanie.Seks jest jej dopełnieniem.Pozdrawiam i nie rób więcej głupstw.

27

Niestety....jest typ facetów tzw...ZALICZACZY......miałaś pecha ,ze trafiłaś na takiego....ale słoneczko..masz dopiero 19 lat:) całe życie przed Tobą;) i uwierz ,że nie wszyscy faceci są tacy sami:)Dla samej siebie potraktuj tą przygodę jako życiowe doświadczenie;) Będzie Ci łatwiej.A ten dureń niech Cię widzi zawsze uśmiechniętą;)Kiedyś możesz mu powiedzieć,dla utarcia nosa....że mimo że był pierwszy...to nie pokazał Ci jak wygląda sex;)...że musi jeszcze się dużo dowiedzieć o kobietach;),bo Twój następny partner dał tak z Tobą czadu,że nie mogłaś siedzieć 3 dni;) hehe....
Faceci nie lubią w tych sprawach czuć się gorsi;)...zwłaszcza tacy macho;)
Uśmiechu Ci życze:)

Niestety teraz już to wiem....dozgonna miłość jest przereklamowana......

28

magnitudo, nie wymyślaj idiotyzmów i nie obrażaj ludzi. To nie wina malejczarnej, że trafiła na skrajnego dupka. To on się nią zabawił a nie na odwrót. Ona sie zaangażowała i chciała budować swój związek. Pech chciał, że trafiła na kolesia, który na żadne uczucie nie zasługuje.
Nie tylko ja na tym forum jestem przykładem, że szybkie pójście do łóżka nie oznacza szybkiego końca związku. Dwoje ludzi, którzy niektóre etapy związku przechodzą szybciej niż to jest utarte, jeśli potrafi się ze sobą dogadać i zaakceptować razem ze swoimi wadami i zaletami ma szansę stworzyć tak samo dobry związek jak para, która czeka z seksem do ślubu. Seks JEST dowodem miłości (oczywiście nie tylko seks)- ale miłości prawdziwej i dojrzałej. Czas liczony w tygodniach czy miesiącach nie gra większej roli. Niektórzy są niedojrzali całe życie...

A co do Twojej wypowiedzi... Zasugerowałeś, że gdyby Twoja partnerka wskoczyła Ci szybko do łóżka straciłbyś dla mniej dużo szacunku ale oczywiście ,,skorzystałbyś". Bo jakoś nigdzie nie napisałeś, że zabroniłbyś jej czy przystopował akcję. I Ty mówisz o szacunku...?

29

do autorki: wniosek nasuwa się jeden: za szybko poszłaś z nim do łóżka.
3 tyg.to za krótki okres czasu,aby znać kogoś na tyle dobrze,aby dać mu to,co masz najcenniejsze.

Na przyszłość taka moja rada,szanuj się dziewczyno,bo jeżeli sama nie będziesz siebie szanować,
to nikt Cię nie będzie szanował. Nie chodź z kimś do łóżka po 3 tyg. Daj sobie czas i jemu na bliższe
poznanie siebie.

30

hmmm...a kiedy można już iść z facetem do łóżka by mówili ,ze się szanuje???
Oprócz tego ,że ogólnie jest przyjęte tracenie cnoty po ślubie..to ile z nas czeka na ten dzień?
Nie można ganić dziewczynę ,że "zbyt szybko się oddała"..nie zrobiła tego na 1 randce! Przez 3 tyg można mocno się w kims zatracić.Widocznie czuła ,że tego chce własnie z tym chłopakiem.Zaufała mu.Przecież sama nie zaciagnęła go do łózka...tylko uległa...
Która z nas nie ulega jesli kocha??I jest z tą osobą???
To nie jest Jej wina ,ze ZAUFAŁA!To on to wykorzystał......nie wpędzajcie dziewczyny w poczucie winy....bo nie jest niczemu winna...jest dorosła, choć jeszcze bardzo młoda.

Niestety teraz już to wiem....dozgonna miłość jest przereklamowana......

31

gotha a w którym miejscu ja kogokolwiek obraziłem?Napisałem tylko jak to wygląda z perspektywy faceta. Związku nie buduje się na seksie,najpierw powinno się tą osobę dobrze poznać,zaufać,pokochać a na to potrzeba trochę czasu.
Oczywiście są różne sytuacje i różni ludzie i wcale szybkie pójście do łóżka nie musi oznaczać szybkiego końca,ale często tak właśnie jest.Poza tym im dłużej na coś czekasz tym lepiej potem smakuje i ma to dla Ciebie większą wartość.
A co do Twojej sugestii,nigdzie nie napisałem też, że bym "skorzystał".Staram się tak żyć żeby nikogo nie ranić i myślę ,że w tym hipotetycznym przypadku też by tak było.Pozdrawiam

32

Pisząc ogólnie o kobietach dałeś malejczarnej do zrozumienia, że okazała się naiwna. Nie sądzę, by to było dla niej jakimkolwiek pocieszeniem. Jeszcze raz napiszę, że ona w swój związek była zaangażowana i miała pełne prawo oczekiwać odwzajemnienia swoich uczuć.
Ponownie wrócę też do swojego przykładu. Piszesz, że im dłużej się na coś czeka, tym większą ma to wartość. Ja na swój pierwszy raz czekałam 19 lat. Miałam dosyć czasu, by zdać sobie sprawę, czym dla dwojga kochających się ludzi jest seks. Po 3 tygodniach bycia z moim D. zrobiliśmy to zupełnie świadomie. Miało to wielką wartość dla naszego związku i po 19 miesiącach razem nadal ma.

Podsumowując: przyczynę rozpadu związku malejczarnej upatrywałabym w tym, że trafiła na niedojrzałego i nieodpowiedzialnego partnera a nie w tym, że poszli ze sobą do łóżka po 3 tyg...

33

Rozumiem ,że nie było to dla niej pocieszeniem i zdaję sobie sprawę ,że chłopak był nieodpowiedzialny.Jednak takie mówienie ,że trafiła po prostu na totalnego dupka nic dobrego nie przyniesie bo potem kolejny "książe z bajki" może okazać się kolejnym dupkiem i dziewczyna znowu będzie cierpieć,tylko po co?
I nie chodziło mi o czekanie na swój "pierwszy raz" tylko na "pierwszy raz" pomiędzy osobami w danym związku.Jak się coś szybko dostanie to szybko się potrafi czasem znudzić a im dłużej facet sobie poczeka tym później bardziej doceni to co dostał i będzie to szanował a ten czas można wykorzystać a zbudowanie zrozumienia, zaufania.Tobie się udało,ale wydaje mi się ,że może czasem jednak lepiej jak dziewczyna poczeka z tym troszkę dłużej niż szybko się sparzyć.

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » pierwszy seks -czemu potem oni odchodza???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018