ULTRAFORMER III - bezinwazyjny lifting twarzy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ULTRAFORMER III - bezinwazyjny lifting twarzy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1

Temat: ULTRAFORMER III - bezinwazyjny lifting twarzy

Cześć. Czy któraś z Was była może na zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy urządzeniem ultraformer III? Zależy mi na poprawie owalu twarzy i na podniesieniu powiek. Może któraś z Was opisze swoje doświadczenia? I czy rzeczywiście tego typu urządzenie jest w stanie zastąpić skalpel?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ULTRAFORMER III - bezinwazyjny lifting twarzy

Aktualnie jestem po drugim zabiegu na twarz chociaż już po pierwszym zabiegu widziałam dobre efekty i  jestem zadowolona. To co mi się podobało najbardziej w zabiegu o to,że nie bolało no i nie było po nim blizn ani żadnych negatywnych skutków po zabiegu. Tak wiec nie musiałam sobie robić wolnego ale mogłam od razu praktycznie wrócić do pracy. Zabieg robiłam na twarz i odjęło mi to wiele lat, dodam,że wcześniej po innych zabiegach nigdy nie zebrałam tyle komplementów smile

3

Gdzie robiłaś? A i ile płaciłaś?

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-25 14:59:03)

Zabieg robiłam w umieszczanie reklam na forum jest płatne. Płaciłam  za całą twarz....4000 zł. Niby drogo ale jak sobie policzyłam ile wydawałam na te wszystkie kremy i sera do twarzy (wydawałam po 500 zł miesięcznie na kremy)  i efekty to nie żałuję. Bo efekty po hifu są o wiele lepsze niż po jakimkolwiek kremie czy innym kosmetyku.No i jeszcze jeden plus o którym wspominałam. Nie jest to zabieg inwazyjny. Nie ma blizn,nie ma efektów ubocznych. Tak więc twarz po prostu wygląda młodziej. Zresztą warto jest obejrzeć sobie zdjęcia w sieci kobiet sprzed zabiegu i po.

5

zastanawiałam się nad nim, ale moja córcia sprezentowała mi inne urządzenie.jest naprawde dużo lepsze. zmarszczki praktycznie znikęły, twarz jak po liftingu w top clinic.... bardzo z całego serduszka wam kobitki polecam. wstawiłam w mojej sygnaturce smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]
dzięki temu zawsze piękna młoda i zdrowa

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-10-03 17:03:48)

Widzę tutaj bardzo pochlebne opinie o ultraformerze. Ostatnio właśnie natknęłam się na ten zabieg i zastanawiam się, czy nie skorzystać. Wiadomo - skóra się starzeje, traci jędrność i sprężystość i trochę mnie to denerwuje. U mnie w okolicy [spam] i mnie niesamowicie korci.
Są jakieś przeciwwskazania przy tym zabiegu? Jak on właściwie działa?

7

hej, ja też chciałabym skorzystać z tego `zabiegu, czy warto? chcę ujędrnić skórę na udach, czy to działa?

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-12-06 03:08:23)

zorrko napisał/a:

hej, ja też chciałabym skorzystać z tego `zabiegu, czy warto? chcę ujędrnić skórę na udach, czy to działa?

działa tylko nie od razu, trzeba poczekać jakieś 2,3 miesiące na efekty, więc lepiej zdecydować się jeszcze przed sezonem plażowym. ale polecam, zupełnie inna jakość skóry, jest bardziej zbita, taka napięta i wygładzona smile podobne efekty miałam tylko za czasów szkolnych, jak jeszcze miałam czas uprawiać sport 5 razy w tygodniu.

ja robiłam zabieg w [spam], jak masz jakieś pytania, to pisz na priv, mogę podesłać namiary na sprawdzonego lekarza.

9

Mnie trochę poraża cena jak na wydatek na raz, raczej nie ma szans żebym odłożyła taką kwotę jeszcze w sezonie zimowym. Ciekawe czy latem też można się bezpiecznie wybrać na hifu no i czy jeden zabieg wystarczy. Z drugiej strony nasłuchałam się dużo pozytywnych opinii konkretnie o tym sprzęcie, że porządny i najbardziej intensywny w działaniu, więc jeśli chodzi o takie bezinwazyjne (?) odmładzanie to chyba najbardziej sensowny wybór, zresztą nie wiem, jakie są alternatywy? Może jakieś lasery ewentualnie

10

Patttkaa napisał/a:

Mnie trochę poraża cena jak na wydatek na raz, raczej nie ma szans żebym odłożyła taką kwotę jeszcze w sezonie zimowym. Ciekawe czy latem też można się bezpiecznie wybrać na hifu no i czy jeden zabieg wystarczy. Z drugiej strony nasłuchałam się dużo pozytywnych opinii konkretnie o tym sprzęcie, że porządny i najbardziej intensywny w działaniu, więc jeśli chodzi o takie bezinwazyjne (?) odmładzanie to chyba najbardziej sensowny wybór, zresztą nie wiem, jakie są alternatywy? Może jakieś lasery ewentualnie

To może ja odpowiem, bo to ostatnio moja działka big_smile Jeśli chodzi o alternatywy to mamy dużo, zależy jaki jest konkretnie problem. Oczywiście w grę wchodzą lasery i nici PDO (dla tych, których nie odstraszają igły), natomiast w temacie HIFU teraz głównie przewija się Ultraformer III, SmasTherapy i Ulthea. Smasa nie znam, Ulthera to już trochę przeszłość, z tego co się orientuję Ultraformer jest najskuteczniejszy na objawy starzenia i zwiotczałą skórę, ma największą moc stąd to wykonywanie zabiegu jeden max. 2 razy zamiast w seriach.

Opisz na czym Ci zależy najbardziej, to może będę w stanie pomóc.

11

Ola a Ty przetestowałaś ultraformera na sobie??? Jeśli tak to w jakim województwie mieszkasz? Ja mam ogółem MNÓSTWO pytań, ale takie najważniejsze to:
- czy po zabiegu są zostaje jakiś ból albo zaczerwienienie skóry
- jak szybko widać efekty
- i oczywiście ile to kosztuje, bo domyślam się, że nie mało....

12

Misiankova napisał/a:

Ola a Ty przetestowałaś ultraformera na sobie??? Jeśli tak to w jakim województwie mieszkasz? Ja mam ogółem MNÓSTWO pytań, ale takie najważniejsze to:
- jak szybko widać efekty efekty podobno widać przynajmniej po miesiącu, czasami nawet po trzech

A co do ceny to z tego co się rozglądałam to zależy od części ciała no i od miasta. W dajmy na to moim trójmieście jest sporo taniej niż w takiej Warszawie, ale nawet tu trzeba trochę liczyć. No i też sprzęt wpływa na cenę, te najstarsze będą najtańsze, ale jakie to ma przeliczenie na jakość? Nie wiem. O bólu po zabiegu też bym się chętnie dowiedziała, czytałam, że niby bezbolesne, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to do końca.

"Dobrzy ludzie śpią lepiej niż źli, ale złym lepiej się wstaje." cool

13

Mi się wydaje że te starsze będą po prostu słabiej działały, bo ta 3 w nazwie odnosi się do generacji, a ultraformer iii to obecnie najmocniejsza maszyna na rynku. wcześniej był ii itd.

Dziewczyny zabieg NIE BOLI. Jak jesteście bardzo wrażliwe to będziecie czuć rozgrzanie ale dla mnie to było słabsze niż depilacja laserowa. Tak żeby w ogóle nic nie było czuć to się chyba nie da, jakos trzeba na ten kolagen zadziałać smile smile

Nathalie19985 to prawda w 3city jesteśmy w dobrej sytuacji nie ma aż takiej masakry z cenami no i mamy tu super specjalistów od kosmetologii.

14

Misiankova napisał/a:

- jak szybko widać efekty

Pytasz o mocno indywidualne kwestie, ale postaram się odpowiedzieć na tyle na ile umiem. Wszyscy mówią, że nie boli, ale ja bym bardziej powiedziała, że to zależy od człowieka tongue Jak ktoś jest bardziej wrażliwy to będzie niestety odczuwał dyskomfort, imo nie jest to jakieś straszne i da się wysiedzieć, ale jednak nie jest tak, że nie odczuwa się w ogóle niczego. Jak ból jest zbyt mocny to trzeba koniecznie poinformować osobę wykonującą zabieg. Chwilę po skóra jest bardziej tkliwa, u mnie też pojawiło się zaczerwienienie. Zeszło po jakichś 40 minutach. Dało się zrobić normalnie makeup. Pełne efekty najwcześniej po 2 miesiącach w zależności od tego, jak radzisz sobie z produkcją kolagenu. Raczej nie będzie diametralnej zmiany tylko stopniowo kondycja skóry zaczyna się poprawiać, odzyskiwać jędrność.

Cena jw. zależy gdzie robisz, co robisz i czym robisz.

15

Domi407, robiłaś zabieg na części czy na całej twarzy? Ile Cię to wyniosło? Tak orientacyjnie smile
Jesteś w stanie powiedzieć, co najlepiej sprawdzić przy wyborze specjalisty?

16

morka napisał/a:

Domi407, robiłaś zabieg na części czy na całej twarzy? Ile Cię to wyniosło? Tak orientacyjnie smile
Jesteś w stanie powiedzieć, co najlepiej sprawdzić przy wyborze specjalisty?

Nie na całej, tylko na lwią zmarchę na czole tongue I zapłaciłam ok. 700 zł.
Sprawdź jaki mają sprzęt żeby przypadkiem nie zapisać się na hifu innym urządzeniem. Jak są dużo niższe ceny w porównaniu do innych punktów to lepiej być ostrożnym. 100 zł w tą czy w tamtą różnicy nie zrobi, ale jak są różnice typu 500 zł to by mnie to zaniepokoiło. I oczywiście higiena i czystość. Na Twoim miejscu bym wygooglowała osobę, która ma robić zabieg tak na wszelki wypadek tongue Ja mieszkałam w okolicach rciku w Gda i w tamtych rejonach chodziłam na zamykanie naczynek, więc nie kombinowałam i poszłam do miejsca które już znałam po prostu.

17 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-27 18:18:16)

Słuchajcie dziewczyny, a czy wiecie coś może o metodzie EasyLift? To jest lifting bez skalpela, za pomocą jakichś specjalnych nici i haczyków, podobno daje bardzo dobre efekty, które utrzymują się ponad 10 lat. Z tego co wiem to jest innowacyjna metoda, podobno w Polsce robi to tylko jeden lekarz, nazywa się SPAM, bardzo chwalony, bo ponoć pracuje też w Niemczech. Może macie jakieś doświadczenia?

18

Byłam na zabiegu ultraformer III ud i zabieg jest bolesny, na szczęście w gabinecie częś ud znieczulono mi zastrzykiem, czekam na efekty, jedno co mogę powiedzieć, to nie wierzcie, że zabieg na uda jest bezbolesny, dzwoniłam z pytaniami o ten zabieg do 4 gabinetów i tylko w jednym pani uczciwie powiedziała, że zabieg jest bolesny i nie da się za jednym razem zrobić całych ud. Zabieg jak pisałam jest bolesny i do tego po nim wychodzą siniaki i uda są obolałe ponad miesiąc. Mam nadzieję, że nie cierpiałam na darmo, efekt podobno po 3 m-cach, jeszcze czekam na niego, ale napiszę czy nadszedł smile

19

Domi dziękuję za odpowiedź smile Chyba mniej więcej kojarzę ten punkt, o ile myślimy o tym samym. Jestem jeszcze bardzo ciekawa ile masz lat? ;> Bo wszystkie poglądowe zdjęcia widziałam na kobietach 40+, ja mam trochę mniej. No i stąd głównie te wątpliwości...

20 Ostatnio edytowany przez zorrko (2019-02-01 17:16:08)

Mam 46 lat, byłam w szczecinie
Niedawno rozmawiałam z koleżanką, która robiła ten zabieg na uda i twierdzi, że u niej nie zadziałało, mam nadzieję że na mnie jednak zadziała

21

Kurcze, ciekawe dlaczego. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to za mała moc urządzenia. Tzn. jak jest za słabo to nie da się dotrzeć zbyt głęboko, więc z efektami może być różnie. Ogólnie trzeba być bardzo precyzyjnym przy tej metodzie, więc 1) sprzęt 2) prowadzący zabieg mają znaczenie. Ale jeśli chodzi o ciało to nie mam doświadczenia.

Morka, mam 37 lat, więc okolice czterdziestki. Myślę, że to tylko liczby. Bardziej się liczy stan skóry. Jak się gdzieś przejdziesz, to pewnie Ci powiedzą, czy nie jest za wcześnie na takie zabiegi, czy lepiej zrobić coś słabszego na przykład smile A na co w ogóle chcesz robić tego ultraformera? Jak pisałaś a przeoczyłam to wybacz tongue

22

Jak dobrze pójdzie to będę robić na poliki. Liczę na lekkie wyszczuplenie puciatej buzi smile Ogólnie postęp jest taki, że zapisałam się na konsultacje w dwóch miejscach, żeby się dowiedzieć czy się nadaję i zobaczyć, czy wersje się zgadzają smile

23

morka, zaglądasz tu jeszcze czasem? Jak tam postępy, zdecydowałaś się czy jednak nie bardzo?

24

witam
czy ktoras z Pan wykonywala zabieg Ultraformer na bardzo szczuplej twarzy?pozdrawiam

25

Sajgonka01 coś rzadko ostatnio roll czasu brak. Ale postępy są, zdecydowałam się, co więcej jestem po zabiegu już jakiś czas tongue Wrażenia pozytywne i przetrwałam, teraz zostało tylko poczekać na efekty tak naprawdę smile

Maja8, na Twoim miejscu przegadałabym to z lekarzem, szczupła buzia może się inaczej zachowywać niż pełna, więc lepiej uważać.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ULTRAFORMER III - bezinwazyjny lifting twarzy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018