Dziewczyny! Założyłam spirale Nova T 380 w lipcu zeszłego roku. Jestem bardzo zadowolona, do tej pory wszystko było ok, aż do ostatniej miesiączki. Nie skończyła się ona tak jakby do końca. Przez całe kolejne 3 tygodnie po miesiączce plamiłam, raz bardziej raz mniej. Gdy nadszedł termin kolejnej miesiączki plamienie ustalo. Do tej pory nie dostałam okresu(termin minął już 12 dni temu). Wykluczyłam ciąże, byłam tez u swojego gina powiedział ze wszystko wyglada ok i generalnie nie wie skąd te plamienia. Myśle, ze okresu już nie dostane, może dlatego ze cały miesiąc plamiłam.. do tych co maja spirale a w szczególności taka jak ja, miałyście tak?
Widze las rąk, spokojnie bo nie nadążam z czytaniem
Widze las rąk, spokojnie bo nie nadążam z czytaniem
Poczekaj trochę na odpowiedź, tu się udzielają ludzie, nie maszyny.
Widze las rąk, spokojnie bo nie nadążam z czytaniem
Po takiej wstawce to nawet gdybym wiedziała, nic bym Ci nie napisała.
Konsultuj się z lekarzem, nie z nami.
Byłaś u lekarza. Powiedział Ci, że nie wie jakie mogą być tego przyczyny, ale wszystko wydaje się być w porządku, to o co chodzi?
Jestem szczęśliwą posiadaczką owej wkładki i nie miałam takich problemów. Odczekaj do następnej miesiączki. Jak nic się zmieni, wróć do lekarza.